Romžiry Romžiry komentáře u knih

Faraonova šifra Faraonova šifra Lincoln Child

Dvojici Preston-Child mám moc ráda, jejich knihy se velmi dobře čtou a tato není výjimkou. Ale zase po takové spoustě vydaných knih napsat fakt dobrý příběh je umění.

21.08.2019 3 z 5

Druhý hrob nalevo Druhý hrob nalevo Darynda Jones

Druhý díl byl trochu slabší než jednička, ale číst se dal. Nechyběl humor. Rozhodně se pustím do trojky.

06.08.2019 5 z 5

Mandolína kapitána Corelliho Mandolína kapitána Corelliho Louis De Bernières

Krásné, dojemné a to knihy z dob války moc nemusím.

06.08.2019 4 z 5

Zapomenutý pokoj Zapomenutý pokoj Lincoln Child

Opět skvělá kniha. Já díla od Lincolna Childa miluji

05.06.2019 5 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Super fantasy oddechovka. Kniha mám vtip, spád, dobře se čte. Rozhodně jdu do dalších dílů.

05.06.2019 5 z 5

Kniha není zrovna můj šálek kávy, ale zanechala stopu. Básně Haiku jsou krásné. Opravdu stojí za to si knihu přečíst.

23.05.2019 4 z 5

Město nekonečné noci Město nekonečné noci Lincoln Child

Knihy s Pendergastem mě nikdy neomrzí. Moc pěkně se čtou, ale tato byla trochu slabší. Ale rozhodně nabyla zklamáním.

21.05.2019 4 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Velmi vtipná a povedená kniha. Několikrát jsem se smála nahlas. Rozhodně si přečtu i Proč máma nadává.

14.05.2019 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Byla to třetí kniha od autorky a za mě ta nejslabší. Sice slibný začátek, ale zbytečně moc postav, žádná akce, která by vás hnala číst dál. Předvídatelný konec. Asi jsem čekala víc.

06.05.2019 2 z 5

Četla jsem na doporučení dcery. A i když nejsem velký fanda jakékoli poezie, toto mě dostalo. Doporučuji

06.05.2019 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Souhlasím s přirovnáním ke knize Dívka ve vlaku. Sice se dobře četla, ale jinak nic.

26.04.2019 3 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Svižné, čtivé, ale rozhodně to není thriller. Příjemné čtení v deštivém víkendu.

26.04.2019 3 z 5

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Ze zvědavosti jsem přečetla i druhý díl. Stejně jak u prvního, NIC zvláštního se nestalo. Autorka má asi potenciál, ale v tomto případě jsou knihy hloupoučké a naivní. Snad za pár let, napíše pěknou humornou knihu.

16.04.2019 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Pro mě druhá nejlepší, hned po Sedmilhářkách. Vcucla mě do děje a vyplivla až na konci. Doporučuji.

10.04.2019 5 z 5

Humorně a s nadsázkou popsaný rok muže na mateřské, ale příspěvky na FB a Blogu jsou mnohem humornější, Škoda

26.03.2019 3 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Žádné wou, ale pěkně se četla. Velmi dobře napsané a i napětí bylo :-) Je to kniha, kterou přečtete jedním dechem za jeden den.

05.03.2019 4 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Osobně se mi zdála lepší jak kniha Nejlepší pro všechny. V jednom dní tolik emocí, křivd a otazníků. Za mě velmi pěkný literární zážitek. Po přečtení jsem byla vděčná za svou komunikativní rodinu.

22.02.2019 5 z 5

Čarodějův klobouk Čarodějův klobouk Tove Jansson

Tak toto byla kniha mého dětství číslo jedna. Četla jsem ji vždy, když jsem byla nemocná.

01.02.2019 5 z 5

Knihu jsem milovala, četla jsem ji několikrát

01.02.2019 5 z 5

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Ani se mi nechce věřit, že to je předloha k filmu. Místy humorná, ale nijak mě nenadchla.

01.02.2019 3 z 5