rodak rodak komentáře u knih

Chaloupky Chaloupky Štěpán Javůrek

K dokonalosti chyběl jen trošku přehlednější děj, jinak super a těším se na další knihy tohoto nadějného mladého autora.

31.07.2023 4 z 5

Hebká kůže Hebká kůže Carl Hiaasen

Díky člověku pode mnou za skvělý tip. To je tak zábavné panoptikum lidiček ve skvělé detektivce. Už jsem si obstaral další tři knihy autora.

28.07.2023 5 z 5

Hra o přežití Hra o přežití David Urban

Začátek mi přišel takový rozházený, než jsem se do toho ponořil. Pak jsem měl více času a přečetl skoro naráz. Originální, čtivé a konec nečekaný. Měl jsem od půlky jiný tip...

26.07.2023 5 z 5

Ghostwriter Ghostwriter Alessandra Torre

Nečtu autorčinu erotickou literaturu, ale tento poklidně vyprávěný nevím jestli zrovna thriller mě velmi bavil. Jak se píše níže je to nálož citů a emocí.

26.07.2023 5 z 5

Proměna Proměna David Věrný

V polovině knihy jsem chtěl hodnotit třemi, jako
že takovou nereálnou blbost jsem dlouho nečetl. Po dočtení je to jinak. Celkově líbilo.

20.07.2023 4 z 5

Černá linie Černá linie Jean Christophe Grangé

Pro mě asi zatím nejlepší thriller v tomto půlroce. Temný, drsný napínavý. Grangé-tak jak ho znám z Purpurových řek. A neubral bych ani stránku.

20.07.2023 5 z 5

Devět křížů Devět křížů Roman Kulich

Mě se to líbilo moc. Já neználek jsem legendu ,nevím proč neslyšel. A přiložený současný příběh i s rozuzlením mi též vyhovoval.

11.07.2023 5 z 5

Spálený zimou Spálený zimou Pete Zacharias

Povedený thriller plný napětí a tíživé atmosféry. I hlavní hrdina si zaslouží pokračování. Takže očekávání.

07.07.2023 4 z 5

Strašidlo minulosti Strašidlo minulosti Jaroslav Velinský

Moje první setkání s tak zvláštní a velmi zajímavou svéráznou osobou.Úplně vás to dílo přenese zpět v čase.A řešíte s Otou případ.

03.07.2023 4 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Občas čtu tyto žensko-společenské romány.A tchyně mě velmi bavila.

02.07.2023 5 z 5

Déjà vu Déjà vu David Urban

Naprostá spokojenost, Eda byl sympaťák, kolegyně ze začátku méně,ale pak se nějak srovnala. A příběh s bezdomovci zajímavý.

29.06.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Jo, je to hodně drsné v průběhu vražd, vyšetřování. Má to hlavu a patu co se týče příběhu a rozuzlení. Takže proč ne? Stačí tak jedna, dvě Carterovky za rok.

22.06.2023 5 z 5

Vodní meloun Vodní meloun Marek Otta

Na tak mladého autora to bylo skvělé.Hlavně vyzdvihnu popis a náhled do soukromí postav.Pravda,kriminální zápletka trošku divoká,ale bavilo mě to.Pokud bude Marek Otta pokračovat v psaní,myslím že se máme na co těšit.

18.06.2023 4 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Čekal jsem víc. Trošku se nám autorka ztratila.Knihu jsem přečetl velmi rychle, ale za týden nebudu vědět o čem to bylo. Ještě že jsem to nemusel za ty strašný peníze kupovat.

16.06.2023 3 z 5

Svatojánské ořechy Svatojánské ořechy Lenka Chalupová

Ještě mě čekají Kyselé třešně na které se moc těším. Trilogie příběhů poválečné doby. Neuvěřitelně napsané osudy lidí a rodin. Svatojánské ořechy obsahují vše.Je to román plný bolesti, lásky obětování, zrady a nelehkého žití našich předků.

16.06.2023 5 z 5

Temný proud Temný proud Deon Meyer

Velká paráda číst tento detektivní román.Užíval jsem si každou stránku a těšil se na volné chvíle s touto knihou.Sledujeme několik linií,které se časem propojí.Naše vyšetřující dvojice srší vtipem a nadhledem.A ten konec...

11.06.2023 5 z 5

Taxikář Taxikář Petr Čepek

Příběh je obalený velkou vatou, mnoha jinými událostmi,jak velmi přesně vyjádřil čef níže.Občas vtipné, občas nepřehledné. Obálka knihy skvělá, raději bych pevnou vazbu. Jednoznačně u mě vede autorův román Odložená spravedlnost.

05.06.2023 4 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Tichý pláč je další skvělá detektivka mé oblíbené série.

04.06.2023 5 z 5

Odsouzen k smrti Odsouzen k smrti Veronika Martinková

Slušná detektivka, ten spánek hlavních aktérů se tam řešil až moc. Jinak spousta odboček a postav, konec velmi rychlý. Nicméně další případ dvojice určitě nevynechám.

27.05.2023 4 z 5

Přísně střežené tajemství Přísně střežené tajemství Jeffrey Archer

Pokračování série si zaslouží také nejvyšší hodnocení, ačkoliv uprostřed knihy té politiky ohledně voleb poslanců bylo až dost.Poslední třetina románu vše vynahradila a já se těším na podzim až vyjde další.

24.05.2023 5 z 5