rodak rodak komentáře u knih

Doktoři Doktoři Erich Segal

Četl jsem ji poměrně dlouho asi měsíc ale nádhera budu ji mít dlouho v hlavě a určitě si přečtu další knihy od Segala

29.10.2015 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Střídavá kvalita .Tato poslední kniha od Keplera se mi moc nelíbila.Děj takový narychlo uplácaný ,těžkopádný Postavy špatně vykreslené .Možná jsem v dobu čtení nebyl na stejné vlně.Ale ve srovnání s KALLENTOFTEM nebo jinou švédskou dvojicí ROSSENFELDTEM a HJORTHEM to bylo slabé.Přitom Písečný muž to bylo jiné kafe

20.09.2015 3 z 5

Podzimní vražda Podzimní vražda Mons Kallentoft

Opět jsem dostal co jsem čekal všechny knihy prostě super

25.07.2015 5 z 5

Jarní mrtví Jarní mrtví Mons Kallentoft

Neskutečná série dlouho jsem si takhle pěkně nepočetl .To není spisovatel to je géniusJe to třeba číst postupně k pochopení jednotlivých postav hlavně Malin .Pane Kallentofte pište pište pište

25.07.2015 5 z 5

Poslední pokušení Poslední pokušení Val McDermid

Opět výborné výborné 2 linie příběhu kam se hrabou novodobé detektivky Dám si oraz a vrhám se na další díl Co ale budu dělat až je všechny přečtu

23.05.2015 5 z 5

Drát v srdci Drát v srdci Val McDermid

Opět výborné jdu na další

25.04.2015 5 z 5

Zpěv Sirény Zpěv Sirény Val McDermid

Jedna z nejlepších detektivek co jsem kdy četl Dost drsná v popisech mučení neuvěřitelná.Jsem zvědav jestli i ostatní díly budou tak dobré.

30.03.2015 5 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Taková hezká pohádková detektivka Člověk si vše představuje naživo .Přečetl jsem to za dva dny Jde to samo Pěkné Těším se na další díly

17.03.2015 4 z 5

Hrob v horách Hrob v horách Hans Rosenfeldt (p)

Moc hezký 3 díl .Zápetka a peripetie hlavních postav tak půl na půl .Velmi čtivé obracíte stranu za stranou a těšíte se co bude.Doufám že bude rychle další díl .Je to pěkně rozehrané...

28.02.2015 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Nejhorší kniha od Cobena .Začátek super pátrání pak nesmyslné Bondovské a Spidermanovské kousky V polovině a v závěru jsem se opravdu ztrácel a to přečtu detektivek a thrillerů dost ...

01.02.2015 1 z 5

Tři vteřiny Tři vteřiny Anders Roslund

Nevím ,z trojice knih se mi nejvíce líbila Odplata ,ale také Tři vteřiny nepostrádají tíživou atmosféru táhnoucí se knihou ,překvapení a napětí .Opět nejvyšší hodnocení.

Zrnko pravdy Zrnko pravdy Zygmunt Miłoszewski

Tak toto byl požitek Nečekal jsem takové čtenářské hody.

Vrazi bez tváře Vrazi bez tváře Henning Mankell

Nechápu, nechápu. Nízké hodnocení ,u nás v knihovně se moc nepůjčuje a v knihkupectví neprodává.Přitom jsou to takové čtivé detektivní romány .Má čtvrtá kniha od Mankella opět nezklamala.

Pavučina Pavučina Karin Slaughter

Zdlouhavé to nebylo pokud jste serii četli od začátku tak to bylo logické vysvětlení Lenina života bohužel se smutným koncem .Pro mne osobně nejlepší kniha z GRANT COUNTY

28.11.2014 5 z 5

Zjizvená tvář Zjizvená tvář Stuart MacBride

Škoda že mi chybí přečíst už jen 2 knihy u nás přeložené.Až je přečtu bude se mi stýskat po hlavních postavách jejich rozhovorech .Tato kniha byla také skvělá . Jdu na Krvavou lázen

24.11.2014

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Paráda vše jak má být v dobrém psychothrilleru Moc se mi to líbilo .

19.11.2014 5 z 5

Kruh smrti Kruh smrti Chris Tvedt

Nebylo to vůbec špatné trochu mi to připomínalo Grishama akorát v jiném prostředí .

12.11.2014 4 z 5

Smrtící záře Smrtící záře Stuart MacBride

Ještě lepší než žulové město .Postava Steelové je skvělá .Věčná nasranost a vztek policistů přispívá k čtivosti .Když srovnám Rankina a Macbrida jednoznačně druhý jmenovaný vede.Jen více knih od autora

09.11.2014 5 z 5

Bez víry Bez víry Karin Slaughter

Celkem čtivá serie baví mne Až na to rozebírání vztahů jinak fajn

05.11.2014 4 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Skvělé pokračováni propracování postav každá má svá tajemství .Velmi čtivé a najednou konec knihy s naznačením dalšího děje hlavní postavy .Velký čtenářský zážitek

03.11.2014 5 z 5