rm rm komentáře u knih

Marťan Marťan Andy Weir

Perfektní. Film jsem viděl první, a líbil se mi. Knížka je ještě lepší. Sebeironizující pohled Marka mě dost bavil ;-)

24.04.2017 5 z 5

Stormbreaker Stormbreaker Anthony Horowitz

Myslím, že se to docela fajn čte. Jo, je to trochu šablonovitý, ale to James Bond je taky; občas do toho Alex jde poněkud hloupě - no, ale je to hold kluk, tak co chcete :-) Co se tomu upřít nedá je rozhodně spád do poslední strany, takže 'u mě dobrý!'

11.09.2015 5 z 5

Přijdu tě zabít Přijdu tě zabít Kathy Reichs

K této její prvotině jsem se dostal až po přečtení většiny novějších děl. Mno, prvotina je vždycky trochu jiná, ale ne že by to bylo špatně :-)

26.05.2014 4 z 5

Kosti jsou věčné Kosti jsou věčné Kathy Reichs

OK, řekl bych spisovatelčin standard - trocha šťourání, ohrožení života, rozuzlení (ne sice "ala Christie"), ale taky dobré :-)

12.05.2014 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Perfektní. Podobně jako jednička mě to dostalo. Hrůzostrašná dystopie a dojímavá romantika. Druhý díl jsem dříve přečetl než viděl a je to lepší (ne tak úplně pro film, ale mám z toho víc). Jdu na trojku :-)

08.04.2014 5 z 5

Svaté kosti Svaté kosti Kathy Reichs

Mno, na můj vkus až příliš křesťanské konspirační teorie - mám jiný názor a tohle mě trochu dráždilo.

11.02.2014 3 z 5

Případ vraha, který nezabil Případ vraha, který nezabil Erle Stanley Gardner

Fajn klasika - nebudete zklamáni, vy, co znáte příběhy s postavou Douga Selbyho.

14.10.2013 5 z 5

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Vynikající kniha, která vás nadchne, ale možná i naštve a rozesmutní. Skvost mezi dobrými knihami Agathy Christie!

06.03.2013 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Zajímavé, přečíst si komentáře.
Mno, pro mě byla naprosto fantastická - nemá chybu, ani není zdlouhavá! Úžasné pocity, které jsou popsány, zkrátka skvělý!
Po shlédnutí filmu jsem také spokojený. Na pár vyjímek je to vcelku věrné.

14.01.2013 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Zajímavé, přečíst si komentáře.

07.01.2013 5 z 5

Princezna Viktorie Princezna Viktorie Thomas Brezina

Velmi pěkná, čtivá, napínavá - vřele doporučuji!

12.12.2011 5 z 5

Princezna Viktorie Princezna Viktorie Thomas Brezina

Velmi pěkná, čtivá, napínavá - vřele doporučuji!

12.12.2011 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Četlo se to velmi rychle :-) Je to typický Rollins s napínavým dějem a dobrým koncem.

27.12.2023 5 z 5

Ledový ostrov Ledový ostrov James Rollins (p)

Moje první kniha od Rollinse. Mě se to líbilo, a nijak jsem se do čtení nenutil . Napínavý to bylo až dost, zvlášť dole v tý polární stanici a bejt hluchej no, jdu si najít nějakou jeho další knížku.

16.12.2023 5 z 5

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

Ale jo, nebylo to špatné. Krimi nebyla nijak silná, ale je to celkem vtipně napsané, takže fajn.

08.11.2023 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Jo, zajímavé prostředí a pěkný konec :-) Někdy ´plně nepobírám citové pochody ženské hrdinky, ale to asi tím, že jsem opačného pohlaví :-))

21.02.2023 5 z 5

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

Jo, v tý divočině to bylo fajn. Finále pěkný, jen ten úplný konec tam byl zbytečný... :-)

24.01.2023 5 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Ale jo, za mě dobrý. Na konci mě již tradičně trochu překvapila :-)

02.01.2023 5 z 5

Chuť lásky Chuť lásky Sandra Brown

Ale jo. Moc nechápu jednání hlavních postav. Ten název mě taky nějak mate. Ale nakonec to nebylo špatný...

17.12.2022 4 z 5

Třešně v rumu Třešně v rumu Michaela Janečková

No, fakt jsem se bavil. Padlo tam i pár "mouder", nad kterými jsem chvíli hloubal. Myslím, že takových dědů (žel) je mezi námi ještě docela dost :-) ať už se to týká Kuby, Ruska konfliktu na Ukrajině a pod.

24.10.2022 5 z 5