rm rm komentáře u knih

Ledová kolébka Ledová kolébka James Rollins (p)

No, moc zajímavý druhý díl. Tak uvidíme, zda vyjdou další pokračování :-)

26.04.2024 5 z 5

Zvuk ozvěn Zvuk ozvěn Eric Bernt

No, me se to tedy líbilo. Nečekal jsem, ze to druhy díl na konci vyřeší, a stalo se, hezky závěr. Trochu se divím, ze spisovatel napsal jen dvě knížky, ale asi je spis scenárista.

12.03.2024 5 z 5

Rychlost zvuku Rychlost zvuku Eric Bernt

No, me se to líbilo. Edie byl rozhodně zajímavá osobnost. Děj odsejpá a tak se těším na další díl.

01.03.2024 5 z 5

Koruna věčného soumraku Koruna věčného soumraku James Rollins (p)

Četl jsem od spisovatele jiné knihy a byly fajn. Tak jsem se dostal i k této. No, fantasy normálně nevyhledávám, ale četlo se to dobře. Uvidím, jaký bude druhý díl.

12.02.2024 5 z 5

Pohřbeno v hlubinách Pohřbeno v hlubinách James Rollins (p)

Dobře se to četlo. Od autora klasika :-)

14.01.2024 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Četlo se to velmi rychle :-) Je to typický Rollins s napínavým dějem a dobrým koncem.

27.12.2023 5 z 5

Ledový ostrov Ledový ostrov James Rollins (p)

Moje první kniha od Rollinse. Mě se to líbilo, a nijak jsem se do čtení nenutil . Napínavý to bylo až dost, zvlášť dole v tý polární stanici a bejt hluchej no, jdu si najít nějakou jeho další knížku.

16.12.2023 5 z 5

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

Ale jo, nebylo to špatné. Krimi nebyla nijak silná, ale je to celkem vtipně napsané, takže fajn.

08.11.2023 4 z 5

Vinen či nevinen Vinen či nevinen Felix Francis

Mno, žel jsem čekal "Francisovku". Ale tohle zdaleka nebyla. Ano, hlavní hrdina zažil traumata - psychická i fyzická, ale kde je nějaká aktivní úloha hlavního hrdiny? Kde jsou jeho znalosti, co mu pomohou ve vyřešení situace? Já vím, tohle všechno mistrně dokázal táta Dick, a proto se mi tak líbily jeho romány.
A ten konec mě zklamal tuplem.

21.10.2023 1 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Jo, bylo to fajn. Je to sice trošku od spisovatelky jako podle "šablony", ale dobrý :-)

11.07.2023 5 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Jo, opět nezklamal. Já jsem spokojený.

15.06.2023

Letenka z džungle Letenka z džungle Sandra Brown

No, v té džungli se moc neohřáli :-)

15.05.2023 3 z 5

Kámen, nůžky, papír Kámen, nůžky, papír Alice Feeney

No, docela mě to dostalo. Dobře napsané. Vyžaduje to pozorného čtenáře :-)

08.05.2023 5 z 5

Bílý žár Bílý žár Sandra Brown

No nebylo to tak špatné, jak dlouho mi trvalo to přečíst... Nějak mi činilo problém najít postavu, která by mi byla sympatická. Zvrat na konci mi to trochu vynahradil, ale jinak to byla fuška :-)

18.04.2023 4 z 5

Nejhlubší tajemství Nejhlubší tajemství Sandra Brown

Mno, trošku rozvleklý, ale jinak fajn. Zas až tak nevelký překvapení na závěr...

06.03.2023 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Zatím se mi tato kniha líbila od autorky asi nejvíc.

21.02.2023 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Jo, zajímavé prostředí a pěkný konec :-) Někdy ´plně nepobírám citové pochody ženské hrdinky, ale to asi tím, že jsem opačného pohlaví :-))

21.02.2023 5 z 5

Vražda na Ostrově Camino Vražda na Ostrově Camino John Grisham

Tak tohle mi dalo trochu zabrat. Takový zvlátní styl, něco jako dokument. No to mě moc nebere.

06.02.2023 2 z 5

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

Jo, v tý divočině to bylo fajn. Finále pěkný, jen ten úplný konec tam byl zbytečný... :-)

24.01.2023 5 z 5

Neznámý Neznámý Simon Conway

No, nebylo to úplně podle mého gusta. Ani ten konec se mi moc nelíbil. Některé pasáže se mi nečetli dobře.

11.01.2023 2 z 5