Ledová kolébka

Ledová kolébka
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515300/bmid_ledova-kolebka-cJ9-515300.jpg 4 17 17

Pád měsíce série

< 2. díl

K zabránění nadcházející apokalypse bylo vytvořeno společenství: voják, zloděj, zavržený princ a mladá dívka, propojení osudem a hrozící katastrofou. Každý krok na nebezpečné cestě je mění, prohlubuje jejich spojenectví i spory. A po celou dobu je pronásledují nepřátelské síly, které se bojí toho, co toto společenství může způsobit, a válčí kolem nich armády. Za každý krok je třeba zaplatit – krví, ztrátou a bolestí. Teď se musí rozdělit, aby se vydali do rozlehlé říše ledu a do hlavního města světa, který znají jen z příběhů. Dochází čas a všechny může zachránit jedině pravda.... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: , BB art

The Cradle of Ice , 2023

Peťulka3
10.07.2024 5 z 5

Napínavé od začátku do konce. V mém případě nechyběly ani slzy. Těším se na další díl. Snad bude dřív než za dva roky.

Kocourek
09.07.2024 5 z 5

Autor opět nezklamal. Sice jsem na začátku musela vzpomínat na předchozí díl , ale brzy jsem se chytla. Rollinsovo scifi mám ráda. Jen ten konec byl trochu hektický a moc " záře" . Ale máme zaděláno na další díl. Tak jen doufám, že dříve.

Nelly
09.07.2024 5 z 5

Čtivější než první díl, jen ta dvouletá prodleva od prvního dílu byla trošku na škodu, ale jen trošku, protože do děje zapadnete skoro ihned. Ocenila jsem, že tady se už jedou jen dvě hlavní linky, takže to není tak zmatené jako v prvním díle. Jen jsem tak nějak čekala, že se to už uzavře. I když samozřejmě na další díl se těším - jsem zvědavá, jak se s tím autor popere, snad nepřestřelí...

Andyska639
10.06.2024 4 z 5

Opět parádní díl. Stejně jako první díl je plný zvratů a nečekaných událostí. Můžete se ponořit do fantasy světa a odreagovat se od normálního života. Nemůžu se dočkat až si přečtu další díl.

čef
27.05.2024 3 z 5

Plodný autor se opětovně vydal na pole fantasy dobrodružství, což mně ale vůbec nesedí. Zde se pořád jde a jde, sem tam se poperou, lítají v balónech a pobíjejí netopýry a jinou havěť. Jinak spousta piklů, válek mezi královstvími a hlavně měsíc hrozí spadnutím na planetu. Takže vynikající čtení pro snílky, plné fantaskních představ a nesmyslů, které podněcují představivost. Nic proti, ale ne pro mne – příliš mnoho postav, tvorů, motivů, vztahů a čarování a všechno pořád dokola – ohrožení, boj, další cestování.

rm
26.04.2024 5 z 5

No, moc zajímavý druhý díl. Tak uvidíme, zda vyjdou další pokračování :-)

James Rollins (p)
americká, 1961