RiverSong RiverSong komentáře u knih

Tři mušketýři Tři mušketýři Alexandre Dumas, st.

Tři mušketýři jsou klasika, které se prostě nedá odolat. Knihu jsem měla přečtenou za tři dny (a to jsem se přitom připravovala na testy do školy) a byla jsem nadšená. Kniha plná akce a zároveň i přátelství, které se jen tak nedá zlomit.

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Knížku jsem v dětství milovala a tak je tomu i nyní. Moc se těším, až ji jednou budu číst svým dětem.

29.06.2016 5 z 5

Démoni pralesa Démoni pralesa Alec Palmer (p)

Svižný styl psaní a napínavý děj. Knih tohoto typu jsem četla hrozně moc a tak jsem předpokládala, že mi Démoni pralesa už nic nového nepředvedou, ale nakonec jsem byla příjemně překvapená. Doporučuji

Video s Ježíšem Video s Ježíšem Andreas Eschbach

Velmi pěkná knížka se zajímavým nápadem, něco zcela originálního. Bylo vidět, že autor ví o čem píše, čehož si velmi cením. Doporučuji

29.06.2016 5 z 5

Jako předchozí dva díly nemám co víc říct než Skvělé!

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Stejně perfektní jako první kniha. Obrovské doporučení!

Kainovo dědictví Kainovo dědictví Charlotte Lyne

Nádherný příběh, mám tyhle knihy hrozně ráda. Napínavé, čtivé a se švihem. Moc se těším na další knihy od této autorky. Doporučuji

Kouzlení Kouzlení Aprilynne Pike

Stejně dobré jako díl první. Jedině, jak už tady bylo zmíněno, mě naštvala Laurel se svým výběrem mezi Davidem a Tamanim. Laurelina nerozhodnost byla občas skoro na zabití :) To je ovšem můj subjektivní názor a s kvalitou knihy (která byla výborná) nemá nic společného.

26.06.2016 5 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Kniha mi připadala úžasná, moc se mi líbil jedinečný nápad autorky. Vzniklý milostný trojúhelník mi občas trochu vadil, ale rozhodně nekazil celkový dojem knihy. Za sebe doporučuji

26.06.2016 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Na začátku to byl poněkud zmatek, ale po chvíli jsem se dostala do děje a všechno bylo v pořádku. Čtivá kniha, děj má švih. Velmi se mi líbil postupný vývoj vztahu, který se vytvořil mezi Árií a Perrym a zrovna tak i vývoj Árie samotné. Rozhodně doporučuji

20.06.2016 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Líbil se mi nápad knihy i prostředí do kterého byla zasazena, ale některé pasáže byly skutečně nechutné a měla jsem chuť v takových chvílích knihu odložit. Nebyl to zrovna můj šálek kávy a znovu bych ji číst nemusela, ale v zásadě to ušlo. Přesto mezi knihy, které bych doporučila, bych ji nezařadila.

16.06.2016 3 z 5

Severská mytologie Severská mytologie Neil Gaiman

Pěkné čtení, které Vás nijak neohromí, ale působí velice příjemně. Z hlediska mytologického jsem byla mile překvapená, nalezla jsem zde mnoho příběhů, které mi byly do této doby cizí.

10.02.2018 4 z 5

Satan a smrt Satan a smrt Frank Schätzing

Velice dobře napsaná kniha, poutavá a zároveň plná historických faktů. Autor ví velice dobře, o čem mluví. Jednoznačně plný počet

27.05.2017 5 z 5

Antarktida - Zmrtvýchvstání Antarktida - Zmrtvýchvstání Jeremy Robinson

Na knížku jsem se těšila, už jsem jednu od tohoto autora četla a moc se mi líbila. Bohužel jsem ale byla zklamaná. Kniha mě už na začátku nedokázala zaujmout, příliš věcí mi přišlo vylíčených jen mávnutím ruky a celkově jsem měla pocit nedokončenosti a nepropracovanosti. Nemám ve zvyku odkládat nedočtené knihy, ale tuhle jsem po 60 stránkách s lítostí odložila.

26.12.2016 2 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Nádherný konec. Celá série se mi vážně moc líbila, atmosféra působila velmi realisticky (autorčina specializace na historii se v mnoha ohledech nezapřela, což bylo jedině dobře). Je to asi jedna z nejlepších fantasy sérií co jsem četla, krásný nápad s plně využitým potenciálem. Můžu jedině doporučit

09.12.2016 5 z 5

Mečem a krví Mečem a krví Pip Vaughan Hughes

Tenhle díl už se mi nelíbil tolik jako předchozí tři, ale přesto určitě nelituji, že jsem si ho přečetla. Krásná série.

12.11.2016 4 z 5

Malováno krví Malováno krví Pip Vaughan Hughes

Mám tyhle knihy opravdu moc ráda. Člověk se dozví spoustu nových věcí a přitom ho to baví. Stejně jako předchozí dvě knihy výborné.

Kostnice Kostnice Pip Vaughan Hughes

Stejně dobré jako první díl. Vypadá to na vážně povedenou sérii.

Krvavá relikvie Krvavá relikvie Pip Vaughan Hughes

Hezký a čtivý historický román. Jsem ráda, že jsem si ho v knihkupectví všimla.

Sherlock Sherlock Guy Adams

Krásně zpracované postřehy. Pro fanoušky Sherlocka rozhodně doporučuji.

23.10.2016 5 z 5