Antarktida - Zmrtvýchvstání

Antarktida - Zmrtvýchvstání

Podtitul: Nový temný světadíl hrůzy, vstup jen na vlastní nebezpečí Svět zápolí o nárok na nový kontinent. Zemská kůra se vlivem geologických posunů přemísťuje, dochází k přesunům světadílů a umírá spousta lidí. Svět se potýká s globální katastrofou a snaží se postarat o miliardy lidí bez domova. Jako nová naděje se rýsuje Antarktida, která náhle roztála a stala se vzkvétající oázou. Světové velmoci se místo vedení světové války, kterou by žádná země nevydržela, uchylují k soupeření o dosažení centra Antarktidy. Tři vítězové soutěže si kontinent rozdělí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29625/antarktida-zmrtvychvstani-novy-temny-svetadil-hruzy-vstup-jen-na-vlastni-nebezpeci-29625.jpg 3.934

Antarktos Rising (2007)

Romány, Sci-fi
Vydáno:, BB art

B4LU
13.12.2017

Tahle kniha je téměř definicí 'no-brainer'. Je napsaná tak, že se čte bez obtíží, ale pokud nejste křesťansky založení (což třeba já rozhodně nejsem), pak vám její obsah bude připadat jako naprostá fantasmagorie - ať už se soustředíme na vysvětlení (a i popis) katastrofy, koexistenci lidí a dinosaurů, Noemovu archu, konverzi ateistů ke křesťanství, případně odklon nekřesťanů od těch jejich... křesťané z toho možná můžou být nadšení, ale já ani trochu, protože to je jedno po druhém pořádný blábol. Co se čisté fantastiky v knize týče (nefilové), tam je to lepší, ale protože její podklad je stejně primitivně jednotvárný jako u zbytku ( = bible), nikam výrazně to knihu v mých očích neposouvá.

RiverSong
26.12.2016

Na knížku jsem se těšila, už jsem jednu od tohoto autora četla a moc se mi líbila. Bohužel jsem ale byla zklamaná. Kniha mě už na začátku nedokázala zaujmout, příliš věcí mi přišlo vylíčených jen mávnutím ruky a celkově jsem měla pocit nedokončenosti a nepropracovanosti. Nemám ve zvyku odkládat nedočtené knihy, ale tuhle jsem po 60 stránkách s lítostí odložila.

Capinka
07.09.2016

Super kniha. Nevěděla jsem, do čeho jdu a příjemně mě to překvapilo. Bylo zde i pár odhalujících a překvapivých momentů. Škoda jen, že není nějaké pokračování :(

Holmwood
19.05.2015

Ťažko hodnotiť. Prvá polovica sa autorovi vážne podarila. Keby sa jej len držal ... dobré nápady, ale pochoval spolu s príbehom v druhej polovici knihy keď sa objavili Nefilovia. Príbeh zrazu ustupuje do pozadia a autor silou mocou na každej strane neustále obhajuje Bibliu a vyzdvihuje vieru v boha až sa z toho stáva únavná kresťanská propaganda. Príbeh zrazu miesto rozprávania začne skákať, ako by autora začal nudiť a chcel ho rýchlo ukončiť. Na scénu prichádzajú otravné náhody v takom množstve, že pohľad viac než na text padal neustále na čísla strán v nádeji že ich už nie je do konca veľa ...
Autor to domrvil viac než sa dalo, ale aj napriek tomu tích prvých 200 strán stálo ozaj za to

Rodaw
29.08.2014

Moc pěkná knížka, napínavá, chytla mě!

Lenny33
30.07.2013

Z knihy jsem měla dobrý pocit, dobře se četla - až na pár nudných pasáží, - ovšem to vše, do té doby než se objevili nefilové. Nevím, prostě mi to nesedlo, přišlo mi to už moc překombinované, absurdní.

Ronin Roujin
19.06.2013

Nečetlo se to špatně ale zejména na začátku (líčení islámských "závodníků") a na konci se mi knížka zdálo moc propagandistická. Pokud bych bral knihu jako "moderní rodokaps" jako je např. Agent JFK, tak spokojenost. Pokud bych chtěl posuzovat dílo podle přísnějších měřítek "vážného" románu, tak bude moje hodnocení maximálně na průměru. Záleží tedy, co od této knihy očekáváte...

Byra
28.11.2012

Knížka se mi moc líbila, začátek připomíná filmy typu Den poté apod. ale pak se to otáčí zcela jiným směrem. Hlavní hrdinka je sympatická, stejně jako zbytek týmu, nejvíce jsem ale fandila Vesuviovi :-) můžu doporučit, opravdu zajímavé téma. Knížka se zbytečně nezabývá sáhodloihými popisy prostředí, ale jen tak, aby si čtenář vytvořil představu, kde se hrdinové ocitají

Ivet.Pe
20.06.2012

Kniha je velmi zajímavá a rozhodně stojí za přečtení. Jedná se o dobrodružnou knihu, ale je zde velmi tajuplná a dramatická atmosféra. Vůbec nelituju, že jsem si ji přečetla, rozhodně patří k těm lepším.

Jeremy Robinson

Jeremy Robinson