rilajaan rilajaan komentáře u knih

Jen trochu lásky Jen trochu lásky Katarína Gillerová

Oddechové čtení.

15.01.2023 4 z 5

Srdce na háčku Srdce na háčku Joanne Fedler

Zajímavá kniha, která ukazuje, že každý máme nějaké své "jizvy".

09.01.2023 4 z 5

Porota Porota Ivan Klíma

Přečteno jen kvůli výzvě, ale bylo to skvělé.

05.12.2022 5 z 5

Buchenwaldské bestie : Karl a Ilse Kochovi a lampy se stínítkem z lidské kůže Buchenwaldské bestie : Karl a Ilse Kochovi a lampy se stínítkem z lidské kůže Flint Whitlock

Čtivé, zajímavé i komplexní.

29.11.2022 4 z 5

Kroky v temnotě Kroky v temnotě Michelle Paver

Krásné popisy krajiny i tajemná atmosféra. Jen hlavní hrdina nebyl můj favorit.

14.10.2022 4 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Čtivá kniha, zajímavý příběh. Jen jsem asi od větší půlky tušila, jak to dopadne. Což mi trošku zkazilo konec.

29.04.2022 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Skvělé střídání současnosti s minulostí, ještě lepší vyobrazení hlavní hrdinky a jejího vývoje. A ten konec byl super.

08.01.2022 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Zajímavý příběh, ale super čtivý. Jen zůstává spousta nezodpovědných otázek.

14.08.2021 4 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Skvělý nápad (téma), ale nějak to na mě nefungovalo. Chvílemi se to četlo samo a pak jsem se musela nutit.

28.05.2021 3 z 5

Vražda v den svatého Valentýna Vražda v den svatého Valentýna Lee Harris (p)

Příjemná a oddechová kniha.

06.01.2021 3 z 5

Pomsta synů Pomsta synů Lasse Holm

Kniha se mi moc líbila, určitě stojí za to přečíst si jí. Jen jsem měla trošku zmatek v tom, kdo je kdo.

19.12.2020 4 z 5

Probuzení Probuzení Amanda Stevens

Skvělé zakončení.

22.11.2020 4 z 5

Hříšník Hříšník Amanda Stevens

Zatím nejlepší kniha ze série.

10.11.2020 4 z 5

Království Království Amanda Stevens

Kniha, která spoustu věcí vysvětlila. Už se těším na další. Zatím skvělá série.

10.07.2020 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Kniha byla fajn. Některé části mě bavily víc, některé za mě byly ploché. Spousta témat zůstala otevřených, takže pokračuji ve čtení dál.

20.06.2020 4 z 5

Dcery čarodějného vrchu Dcery čarodějného vrchu Mary Sharratt

Úžasná historická kniha. Četla se mi moc dobře. Skvělý popis života chudiny. Jen jsem se na začátku ztrácela v postavách.

10.04.2020 4 z 5

Zajímavý příběh jedné z těch šťastných, popsaný prostě bez příkras. V poválečné části jsem se trošku ztrácela.

10.03.2020 4 z 5

Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Eva Slonim

Kniha se čte dobře a rychle. Je napsána jednoduše, ale příběh je určitě moc poutavý. Myslím si, že tuto knihu by si měl přečíst každý, aby se nezapomnělo.

02.05.2019 5 z 5

Případ chirurg Případ chirurg Václav Gruber

Je úžasné jak se člověk mění. Knihu jsem četla jako přípravu na maturitu (což už je řádně dávno) a tenkrát se mi líbila. Dnes mě na ní bavila vykreslení minulé doby.

02.05.2019 2 z 5