Richelle Richelle komentáře u knih

Matika a další pohromy Matika a další pohromy Thomas Brezina

Je to už dávno, co jsem čela. Musím říct, že i tou dobou byla mnohem lepší díla pro děti.

14.10.2017

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Tato kniha je naprosto úžasná. Jako všechny knihy od Richelle Mead. Kniha mě zaujala. Hned na začátku jsem se do děje vžila a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Opět jsem ji měla přečtenou za den. Ten konec? je to prostě parádní zakončení knihy. Musím jít hned číst další díl. Doporučuji.

28.03.2017 5 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Knihu jsem právě dočetla a stále mám v sobě spousty emocí. Kniha je naprosto úžasná! (Jako všechny od Richelle Mead). Autorku strašně moc oceňuji. Píše úžasné knihy, kterými já žiju. Dost jsem se místy bavila. Bohužel jsem se vždy začala smát nahlas, když kolem mě bylo spostu lidí. Ti pak na mě jen nevěřícně a nechápavě zírali. Co se dá dělat. Adrian je úžasný a jsem moc ráda, jak tato kniha překvapila, hlavně na konci. Bála jsem se, že S. nakonec opravdu odjede.

19.03.2017 5 z 5

Sny Sny Richelle Mead

Mám úspěšně přečtenou tady tu sérii. Několikrát. Richelle Mead patří k mojí oblíbené autorce. Kniha je krásná, čtivá a rozhodně mě tady tento díl bavil. Také díky Carterovi. Přesto si myslím, že jsou od autorky lepší knihy. Ale fanynky si tuto knihu nemůžou nechat ujít.

14.03.2017 5 z 5

Ségry na mizině Ségry na mizině Thomas Brezina

Jaká mladá slečna by tento příběh, od Thomase Breziny, neměla ráda? Mě se kniha líbila, přišla mi celkem zajímavá. Ale teď bych ji už nečetla.

14.03.2017

Ségry a hromada malérů Ségry a hromada malérů Thomas Brezina

Kniha je vhodná pro mladé slečny, kterým se líbí bláznivé příběhy. Také jsem tento příběh měla jedno období ráda.

14.03.2017

Máma, mistr trapasů Máma, mistr trapasů Thomas Brezina

I tady tu knihu od Thomase Breziny jsem dříve vlastnila ve své skříňce s knihami. Jako malá dívka jsem ji četla s úžasem. Byla to kniha, u které jsem nemusela přemýšlet, protože byla primitivní. Knihu bych si teď do ruky znovu nevzala.

12.03.2017

Ségry a potrhlá sestřenka Ségry a potrhlá sestřenka Thomas Brezina

Celkem milá kniha, která doprovázela část mého života. Pro mladé dívenky je kniha super.

12.03.2017 3 z 5

Ségra, tobě přeskočilo! Ségra, tobě přeskočilo! Thomas Brezina

Četla jsem, když jsem byla malá. Je to celkem roztomilá kniha pro odreagování se od něčeho nepříjemného. Ale teď, po letech, bych si knihu už nevzala do ruky a nepřečetla.

12.03.2017 3 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Miluji Vampýrskou akademii a teď jsem si zamilovala i Pokrevní pouta. Čte se to samo. Konec byl parádní, dobře vymyšlený a nečekaný. Knihu jsem zhltla za několik hodin. Spíš za odpoledne a noc. Teď se musím přemáhat, abych si do ruky nevzala hned druhý díl a nezačala číst. Za mě rozhodně 5*

12.03.2017 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Knihu jsem právě teď dočetla. Je to milá a příjemná kniha, ovšem asi tak v polovině mi myšlenky začaly obíhat někam jinam. Nemohla jsem se soustředit a pokračovat dál. Knihu jsem na den odložila a když jsem se k ní opět vrátila, četla se mi už zase dobře. Zjistila jsem, že takový žánr není moc pro mě. Jinak mě kniha dá se říci zaujala.

08.03.2017 3 z 5

Evženie Grandetová / Otec Goriot Evženie Grandetová / Otec Goriot Honoré de Balzac

Kniha se mi četla dá se říci vcelku dobře. Čekala jsem to mnohem horší. Otec Goriot patří do četby k maturitě. V knize jsou některé vyrazy, které mi nic neříkají, se kterými jsem se nesetkala. Jinak téma knihy mi přišlo zajímavé a chvilkami dost reálné. Například, když Goriotovi dcery přišly k otci jen pro peníze. V této době se tak stává často. Otec Goriot dcerám věnuje nejen svou lásku, ale všechno, co mu zbývá.

07.03.2017 3 z 5

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

Je to už trošku zamotané, ale přesto mě to uchvátilo. Líbí se mi obsáhlejší knihy a tady ta kniha poměrně obsáhlejší je. Takže rozhodně 5*.

07.03.2017 5 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Georginu mám radši více než na začátku serie. Dokonce mě i tento díl zaujal o malinko víc než díl první. Je tu více zápletek. Ani touto knihou mě R. Mead nedokázala zklamat.

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Miluji celou sérii. Díky Rose vím, že nejsem jediná, kdo se neumí ovládat. Tato kniha se krásně čte, dokáže zaujmout a pobavit. Na konci knihy mě dokonce dokázala i dostat do stavu šoku. Richelle Mead patří můj obdiv!

Kulička (3 povídky) Kulička (3 povídky) Guy de Maupassant

Knihu jsem přečetla za dopoledne. Zprvu se mi nezamlouvala, ale když jsem četla dál a dál, tak jsem se do knihy začetla. Krátká, líbivá kniha. Ukazuje se zde, jací lidé jsou doopravdy, jaký život je doopravdy. Společnost jaká je i dnes.

06.03.2017 3 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Strašně smutný příběh. Přiznávám, že přesto, že jsem se snažila, slzy mi stejně tekly po tvářích. Kniha mě nutila zamyslet se. Zdraví je opravdu moc důležité. Doporučuji

Ocelové město Ocelové město Jules Verne

Celkem dobrá a zajímavá kniha. Ovšem škoda, že je tak krátká.

06.03.2017 3 z 5

Ideální manžel Ideální manžel Oscar Wilde

Kniha se čte velice dobře a rychle. Byl to právě název, který mě zaujal nejvíce.

05.03.2017 3 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Když jsem tu knihu poprvé dostala do ruky, nevěděla jsem, co můžu očekávat. Autorka mě nezklamala a opět jsem se radovala z krásně psané knihy. Super příběh a promyšlené postavy. Strašně jsem si oblíbila Cartera. Vůbec by mi nevadilo, kdyby byla nějaká kniha jen o něm. Jsem ráda, že mám Sukubu ve své sbírce. A Richelle Mead děkuji ❤

04.03.2017 5 z 5