Ségry a potrhlá sestřenka

Ségry a potrhlá sestřenka https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35036/segry-a-potrhla-sestrenka-35036.jpg 4 77 6

série: Klukům vstup zakázán! Jen pro čarodějnice díl v sérii: 19 Tak to je fakt úlet! Všechny holky se snad zbláznily! Zajímají se jen o módu, líčení, kluky a ještě se chichotají jako slepice. Do toho přijíždí na návštěvu protivná sestřenice… Lissi se rozhodne se všemi zatočit pomocí kouzel, i když se jí to Tinka snaží rozmluvit. Lissi má vlastní hlavu a pouští se do čarování… Nebude toho nakonec litovat?... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Der große Zickenzauber , 2009

jarkaska
02.07.2023 4 z 5

Tento díl byl zatím ze všech pro mě nejslabší. Předchozí se mi líbily více. Ale jako oddechovka to bylo dobré.

Hanncha
24.05.2022 5 z 5

Celou sérii miluju. Četla jsem ji pořád dokolečka a teď ji všude doporučuji mladším slečnám. Je to napínavé, vtipné a hlavně čtivé.
Doporučuju!

Richelle
12.03.2017 3 z 5

Celkem milá kniha, která doprovázela část mého života. Pro mladé dívenky je kniha super.

Dep8
15.12.2012 4 z 5

Milovala jsem ty dvě hlavně v době, kdy mi začínala puberta. :D

TessDragon
07.09.2012 3 z 5

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

p.anomisss

2009  84%Chrám hromů
2008  84%Dotek anděla
2007  77%Škola hrůzy
2009  82%Princezna Viktorie

Kniha Ségry a potrhlá sestřenka je v