Ségry a hromada malérů

Lissi se v poslední době chová nějak divně. Je věčně ospalá a má před Tinkou tajnosti. Tinka je na svou nejlepší kamarádku a nevlastní sestru pořádně naštvaná, dokud nezjistí, že se Lissi snaží na brigádách vydělat peníze, aby mohla mámě koupit náhradu za ztraceného stříbrného slona, její nejoblíbenější talisman. Tinka ji samozřejmě podpoří, jenže obě dívky se řítí z jednoho průšvihu do druhého. A to přesto, nebo právě proto, že od Klubu čarodějnic dostaly mimořádné povolení čarovat po dobu jednoho týdne vždy a všude. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/69_/69789/segry-a-hromada-maleru-69789.jpg 447

Klukům vstup zakázán! Jen pro čarodějnice (20.)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

Ups, ein Hexenbaby! (2010)

Kniha Ségry a hromada malérů

Richelle
14.03.2017

Kniha je vhodná pro mladé slečny, kterým se líbí bláznivé příběhy. Také jsem tento příběh měla jedno období ráda.

BojácnéKuře
26.01.2015

Knížky od Breziny jsou velice vtipné. Tahle série knih se mi velice líbila. Tentokrát budou muset Tinka s Lissi hlídat malé dítě a jako vždy při tom nadělají velkou spoušt'. :D

SimušKa
25.08.2011

Podle mě, je tahle knížka, suprová :P Doporučuji všem holkám, neboli čarodějkám :P Tuhle knížku čtu a je hodně zajímavá.

Thomas Brezina
rakouská, 1963

všechny knihy autora

Kniha Ségry a hromada malérů je: