Ségra, tobě přeskočilo!

Ve třídě, do které chodí Tinka a Lissi, se bude volit nový mluvčí a Tinka po této funkci z celého srdce touží. Jenže když jí chce Lissi pomoct trochou čar a kouzel, začnou se věci pořádně komplikovat: obě sestry musí okamžitě nastoupit do čarodějné školy, kde na ně čekají neobyčejně těžké zkoušky. Pokud by v nich neobstály, hrozí, že přijdou o své čarodějné schopnosti... Pro čtenářky od 9 let....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3955/big_segra-tobe-preskocilo-yzd-3955.jpg 4112

Klukům vstup zakázán! Jen pro čarodějnice 7.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Hexen auf der Schulbank, 2003

Kniha Ségra, tobě přeskočilo!

Hanncha

Celou sérii miluju. Četla jsem ji pořád dokolečka a teď ji všude doporučuji mladším slečnám. Je to napínavé, vtipné a hlavně čtivé.
Doporučuju!

Dagros
16.02.2018

V období puberty to byly moje nejoblíbenější knihy, moc ráda jsem je četla.

Richelle
12.03.2017

Četla jsem, když jsem byla malá. Je to celkem roztomilá kniha pro odreagování se od něčeho nepříjemného. Ale teď, po letech, bych si knihu už nevzala do ruky a nepřečetla.

candy72
12.11.2015

WOW! Celá tato série je nezapomenutelná a moc se mi líbí :DD

Dep8
01.01.2013

Milovala jsem ty dvě hlavně v době, kdy mi začínala puberta. :D

TessDragon
07.09.2012

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

RouZuše =P
21.12.2011

knížky o čarodějkách mám moc ráda takže se mi ta knížka líbí :)