Naše totálně ujetá rodinka

Ohromná událost - Tinka a Lissi budou i s rodiči a bratry v televizi! Tři dny a tři noci je na každém kroku sleduje televizní štáb. Jenže rodině se celý podnik brzy začíná vymykat z rukou: všichni se chovají naprosto nemožně. Lissi s Tinkou musí za každou cenu něco podniknout! Všechno se ještě zhorší, když se lidé z televize rozhodnou navštívit i čarodějný dům v Křišťálové uličce. Tam však už obě dívky očekává nemilá návštěva z Klubu čarodějnic......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/3952/nase-totalne-ujeta-rodinka-3952.jpg 496

Klukům vstup zakázán! Jen pro čarodějnice (6.)

Unsere total normal verrückte Familie (2002)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Naše totálně ujetá rodinka

Dagros
16.02.2018

Můj nejoblíbenější díl :)

Richelle
21.10.2017

Když jsem byla mladší, tak mě kniha rozhodně zaujala. Chtěla jsem přečíst všechny díly. Některé díly mi mamka půjčovala v knihovně, jiné kamarádky, některé jsem dostala k narozeninám.

kamila234
31.05.2016

moc mně ta knížka bavila lepší jsem nečetla.

stetty
27.06.2015

Knížka je zábavná a spisovatel má moc hezké knížky.

ivzu77
18.06.2015

Večerní čtení s dětma před spaním. Docela jsem se pobavili.... čarodějky jsou sympaťačky a rodinka zábavná.

Dep8
03.01.2013

Knížku jsem četla jako malá.

TessDragon
07.09.2012

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

Thomas Brezina

Thomas Brezina
rakouská, 1963

všechny knihy autora

Kniha Naše totálně ujetá rodinka je: