Máma, mistr trapasů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když se Lissi s Tinkou dozvědí, že máma Grit bude doprovázet jejich třídu na školním výletu, propadnou málem zoufalství. Máma jim totiž oběma připadá příšerně nemoderní, ba přímo trapná. Ten předpotopní účes! Ty vytahané sukně, které se už dávno nenosí! A ty staromódní řeči! Za takovou mámu by se přece styděl každý, zvlášť když se výletu mají zúčastnit i úžasně elegantní a energické maminky Grety a Antje. Obě nevlastní sestry jsou tentokrát zajedno: máma musí mít větší šmrnc! A tak se ji rozhodnou trochu vylepšit - samozřejmě pomocí kouzel. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/4309/mama-mistr-trapasu-4309.jpg 3.996
Série:

Klukům vstup zakázán! Jen pro čarodějnice (5.)

Žánr:
Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)
Orig. název:

Mehr Pep für Mam!

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Máma, mistr trapasů

Přidat komentář
Richelle
12.03.2017

I tady tu knihu od Thomase Breziny jsem dříve vlastnila ve své skříňce s knihami. Jako malá dívka jsem ji četla s úžasem. Byla to kniha, u které jsem nemusela přemýšlet, protože byla primitivní. Knihu bych si teď do ruky znovu nevzala.

Knihomil
10.03.2013

Nejvtipnější knížka, kterou jsem kdy četla.

TessDragon
07.09.2012

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

MysticHaa
02.06.2012

Tohle je zrovna má méně oblíbená kniha z té série... :)

DendousSKS
25.11.2011odpad!

Máma,mistr trapasů? Já bych spíše řekla Knížka,mistr odpadů. Todle byl náký Brezinův omyl. Chápu,že název knihy zní dobře a spousta dětí si to přeje dostat a už se nemůže dočkat na skvělé počteníčko stejně jako já v té době kdy ta kniha vyšla u nás,ale bohužel kniha to očekávání hrubě nesplnila.


Autor a jeho další knihy

Thomas Brezina

Thomas Brezina
rakouská, 1963

všechny knihy autora

Kniha Máma, mistr trapasů je:

v Přečtených254x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených1x
v Knihotéce26x
v Chystám se číst6x
v Chci si koupit1x