Richelle Richelle komentáře u knih

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Další kniha od Richelle Mead a mohu říci, že dost úspěšná. Ponořila jsem se plně do děje. Jako vždy jsem měla problém se odtrhnout od čtení. Četla jsem několikrát a přesto mě kniha velice naplňuje.. obzvláště konec.

11.12.2017 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Kniha je zajímavá. Jakmile se do ní začtete, tak už neuděláte nic.

12.11.2017

Půlnoční klenot Půlnoční klenot Richelle Mead

Čekala jsem strašně dlouho, než kniha vyjde. A konečně to nastalo 5 dní zpátky. Do knihkupectví jsem skoro běžela, abych si ji mohla koupit. Po přečtení několika málo stránek, jsem se do knihy zamilovala stejně, jako do všech knih od Richelle Mead! Moc jí děkuji za to, že píše tak nádherné knihy! Mira je odhodlaná a velice silná. Granta jsem si oblíbila už na začátku. Nemohla jsem se od jejího příběhu odtrhnou. Celou noc jsem četla slovo od slova a tajila dech. V jednu chvíli mi tekly slzy na stránku knihy, než jsem je mohla zastavit. Doporučuji si přečíst!

11.11.2017 5 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Rozhodně mě kniha velice zaujala. Od Richelle Mead miluji vsechny knihy a ani tato kniha nezměnila můj názor. S nadšením jsem četla další a další stránky. Bohužel konec nastal příliš brzy.

29.10.2017 5 z 5

Velká záchranná akce Velká záchranná akce Thomas Brezina

Pro malé dívenky je kniha super.

26.10.2017

Chrám Matky Boží v Paříži Chrám Matky Boží v Paříži Victor Hugo

Poprvé jsem knihu četla na základní škole, ale tou dobou jsem některá místa zcela nepochopila. Až potom na SŠ, jako maturitní četba, mě kniha oslovila. Přesto pro mě byla kniha místy nepochopitelným utrpením. Některé stránky jsem musela číst přinejmenším 2x. Úžasné dílo! Doporučuji..

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Takové příjemné čtení. Rozhodně doporučuji. Knihu jsem si zamilovala a četla ji několikrát. Občas jsem byla napjatá jak šňůra na prádlo.

21.10.2017 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Rozhodně se jedná o velice zajímavý příběh. Oblíbila jsem si tuto knihu i celou sérii. Četla jsme ji už několikrát a počítám, že si ji párkrát ještě přečtu.

21.10.2017 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Četla jsem celou sérii. Kdybych měla hodnotit všechny knihy dohromady, tak se mi série velice líbila. Ale přesto tady ten díl mi přišel nepatrně slabší.. oproti ostatním. Jinak je to taková ta kniha, do které se začtete a nemůže se odtrhnout. Prostě super. Doporučuji!

Bráchové a jiné katastrofy Bráchové a jiné katastrofy Thomas Brezina

Knížka od autora je celkem super pro takový ten ''teleci''věk.

Jak vyčarovat superkluka Jak vyčarovat superkluka Thomas Brezina

Když jsem byla mladší, tak mě kniha rozhodně zaujala. Chtěla jsem přečíst všechny díly. Některé díly mi mamka půjčovala v knihovně, jiné kamarádky, některé jsem dostala k narozeninám.

Kouzla začínají! Kouzla začínají! Thomas Brezina

Naše totálně ujetá rodinka Naše totálně ujetá rodinka Thomas Brezina

Pozor, ten pes čaruje! Pozor, ten pes čaruje! Thomas Brezina

Ségra, ty jsi hvězda! Ségra, ty jsi hvězda! Thomas Brezina

Trable s koštětem Trable s koštětem Thomas Brezina

Od knihy jsem očekávala více. Když to srovnám s ostatními knihami od autora, tak mi kniha připadá mírně nudná.

21.10.2017 2 z 5

Totálně ulítlé prázdniny Totálně ulítlé prázdniny Thomas Brezina

Pro takový ten tzv. telecí věk je kniha super.

21.10.2017 3 z 5

Medvídek Pú a obří včely Medvídek Pú a obří včely Walt Disney

Klasika pro menší děti. Ukázka toho, že kamarádi jsou důležití.

21.10.2017 4 z 5

Medvídek Pú - Není dopis jako dopis Medvídek Pú - Není dopis jako dopis Walt Disney

Knihu jsem četla nejmenším dětem na dětské táboře. Velice se jim zalíbila.

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Když si to představím, určitě mě to nezanechává zcela klidnou. Nedokážu si představit mít něco takového. Je to rozhodně velice zvláštní a zajímavé dílo.

20.10.2017