Bráchové a jiné katastrofy

Bráchové a jiné katastrofy https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/4275/brachove-a-jine-katastrofy-4275.jpg 4 166 13

Dvě vypečené sestry, Tinka a Lissi mají dva ještě horší bratry - Franka a Stana, kteří nevynechají jedinou příležitost, aby je dokázali pořádně naštvat. Nemine den, aby jim nevyvedli nějaký podařený kousek, ať už jsou to práskací kuličky pod kobercem nebo tělové mléko nalité do lahve od šamponu. Zkrátka nikdy si před nimi nejsou jisté. Lissi a Tinka jim přísahají pomstu! Nakonec nejsou přece čarodějnice jen tak pro nic za nic...... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Wie man Brüder in Frösche verwandelt , 2002

mia.com
30.01.2023 5 z 5

Tuhle sérii jsem jako dospívající holka totálně žrala. Ségry v mém věku a ještě čarodějky? Dokonalost!

jarkaska
11.12.2022 5 z 5

Tak jsem se vrátila ke knihám pro mládež. Tako série mě zatím dost chytla, je to takové oddechové čtení. Při čtení, zapomenu na všechen shon a pěkně se odreaguji.

Tebby
13.08.2022 2 z 5

Je to jedna z knížek, kterou mám doma už od dětství, tak jsem chtěla zažít chvilku nostalgie. Brezinu mám ráda, ale bohužel musím konstatovat, že toto je jedno z jeho slabších děl. 2*

Hanncha
24.05.2022 5 z 5

Celou sérii miluju. Četla jsem ji pořád dokolečka a teď ji všude doporučuji mladším slečnám. Je to napínavé, vtipné a hlavně čtivé.
Doporučuju!

Kikulka97
09.04.2020 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy dostala. Protože není nic lepšího pro dítě, než když dostane knížku pro aktuální životní situaci. I po těch letech musím říct, že je to skvělá knížka, má děj, styl, dynamiku a úžasný humor.

sgjoli
18.12.2019 3 z 5

Taková fajn oddechovka na jedno odpoledne, u které si odpočinete a pobavíte - hlavně, pokud to čtete v pubertálním věku. Této skupině čtenářů je to určené a je to dost poznat. Jako dospělá bych si to už asi neužila, ale v -nácti je to fajn, milé a celkem zábavné čtení. :-)

Blanchidlo
11.12.2019 5 z 5

Oddechovka

Richelle
21.10.2017

Knížka od autora je celkem super pro takový ten ''teleci''věk.

aduska9561
29.06.2015 4 z 5

Nemohu si pomoct, ale pokaždé, když čtu tuhle knihu nebo jinou knihu z této série, vidím v tom moji vlastní rodinu :D ... proto tyto knihy zbožňuji :D

TessDragon
07.09.2012 3 z 5

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

Kateereena
05.05.2012 5 z 5

Tuto knihu jsem četla jako první z mnoha dalších příběhů KLUKŮM VZTUP ZAKÁZAN.Byla úžasná doporučuji ji vám.

kajisek
25.11.2011

vždycky se zasměju nebo mi u těchle knich naskočí husí kůže:D

Megii
31.08.2011 5 z 5

Jedinečné zvraty v celé sérii. Moc se mi líbí a všem doporučuji.

Thomas Brezina
rakouská, 1963
2008  79%Kočičí holka
2009  84%Chrám hromů
2008  84%Dotek anděla
2007  77%Škola hrůzy
2009  82%Princezna Viktorie

Kniha Bráchové a jiné katastrofy je v