Bráchové a jiné katastrofy

Dvě vypečené sestry, Tinka a Lissi mají dva ještě horší bratry - Franka a Stana, kteří nevynechají jedinou příležitost, aby je dokázali pořádně naštvat. Nemine den, aby jim nevyvedli nějaký podařený kousek, ať už jsou to práskací kuličky pod kobercem nebo tělové mléko nalité do lahve od šamponu. Zkrátka nikdy si před nimi nejsou jisté. Lissi a Tinka jim přísahají pomstu! Nakonec nejsou přece čarodějnice jen tak pro nic za nic......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/4275/brachove-a-jine-katastrofy-4275.jpg 4125

Klukům vstup zakázán! Jen pro čarodějnice (2.)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

Wie man Brüder in Frösche verwandelt (2002)

Kniha Bráchové a jiné katastrofy

Richelle
21.10.2017

Knížka od autora je celkem super pro takový ten ''teleci''věk.

aduska9561
29.06.2015

Nemohu si pomoct, ale pokaždé, když čtu tuhle knihu nebo jinou knihu z této série, vidím v tom moji vlastní rodinu :D ... proto tyto knihy zbožňuji :D

Dep8
02.01.2013

Milovala jsem ty dvě hlavně v době, kdy mi začínala puberta. :D

TessDragon
07.09.2012

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

Kateereena
05.05.2012

Tuto knihu jsem četla jako první z mnoha dalších příběhů KLUKŮM VZTUP ZAKÁZAN.Byla úžasná doporučuji ji vám.

kajisek
25.11.2011

vždycky se zasměju nebo mi u těchle knich naskočí husí kůže:D

Megii
31.08.2011

Jedinečné zvraty v celé sérii. Moc se mi líbí a všem doporučuji.

Thomas Brezina

Thomas Brezina
rakouská, 1963

všechny knihy autora

Kniha Bráchové a jiné katastrofy je: