Ségra, ty jsi hvězda!

Tak to už je moc! Celá rodina se může zbláznit z Tinky, která vyhrála v pěvecké soutěži. Proč je její sestra vždycky ta "Dokonalá"? Lissi se proto rozhodne, že se naučí jezdit na koni. To Tinka nikdy nezvládne, protože je alergická na koňskou srst. A Lissi bude také za hvězdu... Budou k tomu potřeba čáry a kouzla? Klukům vstup zakázán!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/225545/segra-ty-jsi-hvezda-225545.gif 480

Klukům vstup zakázán! Jen pro čarodějnice (13.)

Hexe hoch zu Ross

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)

Richelle
21.10.2017

Když jsem byla mladší, tak mě kniha rozhodně zaujala. Chtěla jsem přečíst všechny díly. Některé díly mi mamka půjčovala v knihovně, jiné kamarádky, některé jsem dostala k narozeninám.

Vendula39
01.05.2015

Krásné knížky od Thomase Breziny proto dávám pět hvězd..

Dep8
01.01.2013

Tento díl si vůbec nepamatuji, ale patřil k celé sérii, takže jsem ho určitě četla.

RoseDawson157
07.09.2012

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

Yuna97
09.07.2012

Celou sérii Klukům vstup zakázán jsem před několika lety doslova hltala a teď už ji mám dávno celou přečtenou a i když jsem teď starší, neváhala bych a sáhla bych po ní klidně znova :) Vždycky mě bavilo prožívat všechny dobrodružství s těmihle tak odlišnými sestrami :D Ještě stále si pamatuju děje téhle, i ostatních knížek z téhle série :) Thomas Brezina je neskutečný spisovatel ^^