Totálně ulítlé prázdniny

Totálně ulítlé prázdniny https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3947/totalne-ulitle-prazdniny-3947.jpg 4 136 13

To snad ne! Nudné stanování u jezera místo prázdninové cesty do Ameriky? Je naprosto jasné, že léto nebude stát za nic! A aby toho nebylo málo, hned po příjezdu do kempu se ukáže, že vedle Lissi a Tinky bydlí ten nejotravnější a nejprotivnější kluk na světě, který jim dělá samé naschvály. A to ještě zdaleka není poslední překvapení... Nedá se nic dělat, tady pomohou jedině kouzla a čáry! Klukům vstup zakázán!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Verhexte Ferien , 2004

KajusaKil
28.03.2024 5 z 5

Ani nespočítám kolikrát jsem tento díl četla. Spolu s dílem ségry na mizině patří mezi top. Líbí se mi propojení bývalého manžela a celkově ty vtípky od Stana jsou prostě perfektní. "Jaké jsi měl vysvědčení?"

jarkaska
21.02.2023 5 z 5

Další kniha ze série opět nezklamala, vtipná, čtivá a hlavně oddechovka. Určitě si přečtu zase další.

mia.com
30.01.2023 5 z 5

Tuhle sérii jsem jako dospívající holka totálně žrala. Ségry v mém věku a ještě čarodějky? Dokonalost!

Hanncha
24.05.2022 5 z 5

Celou sérii miluju. Četla jsem ji pořád dokolečka a teď ji všude doporučuji mladším slečnám. Je to napínavé, vtipné a hlavně čtivé.
Doporučuju!

Amelka4040
06.11.2021 5 z 5

(SPOILER) Knížka se mi opravdu líbila protože bych se sama viděla jako jedna ségra . Přeji si vždycky když knížku čtu , že umím čarovat a mám také čarodějný dům . Který má knih v jedné místnosti až po hlavu . V jiné místnosti má magické okno které uvaří veškeré jídlo na které si vzpomenu . Ale moje nejoblíbenější část domu vlastně takový dáreček k tomu domu dostali dívky neviditelného kocourka .

Kikulka97
14.05.2020 5 z 5

I po letech nezklamala. Skvělá knížka na odpoledne, u níž se člověk zasměje a pobaví.

Blanchidlo
27.10.2019 5 z 5

Čím dál častěji čtu poslední dobou knihy pro děti a mládež, líbí se mi jejich relativně nenáročná zápletka a lehkost. A tahle je parádní :-)

blackhorse
13.11.2017

Totááálně ulítlý prázdniny!!!!!!! :-)))))))

Richelle
21.10.2017 3 z 5

Pro takový ten tzv. telecí věk je kniha super.

elihuna
25.01.2014 4 z 5

dobrá kniha

Dep8
03.01.2013 4 z 5

Milovala jsem ty dvě hlavně v době, kdy mi začínala puberta. :D

TessDragon
07.09.2012 3 z 5

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

Klarushinka29
30.01.2012 5 z 5

Tato knížka se mi moc líbila. Líbí se mi i ty ostatní i když jsem nečetla všechny.Příjde mi že tyto knížky i přestože jsou tenké jsou docela obsáhlé a někdy i srandovní :-)

prázdniny

Thomas Brezina
rakouská, 1963
2008  79%Kočičí holka
2009  84%Chrám hromů
2008  84%Dotek anděla
2007  77%Škola hrůzy
2009  82%Princezna Viktorie

Kniha Totálně ulítlé prázdniny je v