Richelle Richelle komentáře u knih

Ségry v akci Ségry v akci Thomas Brezina

Celkem pěkné čtení pro "telecí" období. Mladé slečny pobaví a odreaguje od domácích úkolů.

20.10.2017

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Jedno z nejlepších děl od autora. Pro mě úplně nejlepší. Četla jsem ji několikrát. Určitě doporučuji, pokud si někdo chce přečíst Shakespeara, aby zvolil právě Hamleta.

15.10.2017 5 z 5

Robinson Crusoe Robinson Crusoe Daniel Defoe

Musela číst na základní škole. Knihu jsem si celkem oblíbila, proto jsem po ní sáhla i o několik let později na střední škole.. jedno z maturitních děl. A za spoutu let knihu přečtu naposledy. Pak ji předám dál, aby se z ní mohl radovat i někdo jiný.

15.10.2017

Zabouchnutá ségra: to je průšvih Zabouchnutá ségra: to je průšvih Thomas Brezina

Tyto knihy od autora poměrně frčely. Pamatuju si, že jsem si ji půjčovala od kamarádky. Byla super.

Ty kluci jsou fakt šílený Ty kluci jsou fakt šílený Thomas Brezina

Knížka je pro takový ten ''teleci'' věk super.

Ségry v průšvihu Ségry v průšvihu Thomas Brezina

Je to hodně dlouho, co jsem knihu dostala do ruky a měla možnost si ji přečíst. To období mého života se mi kniha zamlouvala. Měla jsem ráda i ostatní knihy od autora.

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Knihu jsem četla vícekrát v různých obdobích mého života a pokaždé jsem si z knihy odnesla něco jiného. Hodnotím pozitivně!

14.10.2017 4 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Musela jsem číst do školy. Osobně preferuji jiný styl literatury, přesto se mi kniha zdá docela přijatelná.

14.10.2017

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Kniha mě poměrně dost zaujala. Je skvělá! Konec mě trochu překvapil.. jako by měl být úplný konec. Takové oddechové a přesto zajímavé čtení. Doporučuji :)

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Od té doby, co kniha vyšla je stále v mojí knihovně na viditelném místě. Okolní svět přináší dost problémů a starostí, že s touto knihou je lehké se odreagovat. Kniha se tak stala jednou z mých nejoblíbenějších. Ale nejspíš za to může Dimitrij.. nejraději bych byla místo Rose a měla ho ve své blízkosti. Rozhodně knihu doporučuji!!

14.10.2017 5 z 5

Matika a další pohromy Matika a další pohromy Thomas Brezina

Je to už dávno, co jsem čela. Musím říct, že i tou dobou byla mnohem lepší díla pro děti.

Aliance Aliance Veronica Roth

Tento díl mi přišel velice zvláštní. Já nevím, jak to vidí ostatní, ale čekala jsem od velkého konce něco trochu jiného. Popravdě bych radši četla jiný konec, než zrovna takový.

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Nějak mne příběh neoslovil. Dělalo mi problém se soustředit a nemyslet na jiné knihy. Od tohoto autora jsem četla první knihu, ale bohužel to není kniha pro mě.

23.06.2017 2 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Kniha je úžasně napsaná. Čte se velice dobře. Jakmile jsem začala číst, jen těžko se mi od knihy docházelo. Přečtena jedním dechem. Rozhodně doporučuji.

23.06.2017

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Veškerá díla od Richelle Mead jsou naprosto úžasná. Adriana jsem si neskutečně oblíbila. už se nemůžu dočkat, až začnu číst poslední díl. Doporučuji všem. Stříbrné stíny se čtou sami. Když jsem začala s touto knihou, tak jsem se začetla tak, že jsem se nedokázala odtrhnou.

28.03.2017 5 z 5

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Tato kniha je naprosto úžasná. Jako všechny knihy od Richelle Mead. Kniha mě zaujala. Hned na začátku jsem se do děje vžila a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Opět jsem ji měla přečtenou za den. Ten konec? je to prostě parádní zakončení knihy. Musím jít hned číst další díl. Doporučuji.

28.03.2017 5 z 5

Proces Proces Franz Kafka

Knihu jsem četla, protože me zaujal děj z vyprávění. Bohužel jsem z ní zklamaná. Kniha mě nezaujala, nebavila a ani nic jiného. Jinak je to určitě zajímavý námět.

19.03.2017 2 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Knihu jsem právě dočetla a stále mám v sobě spousty emocí. Kniha je naprosto úžasná! (Jako všechny od Richelle Mead). Autorku strašně moc oceňuji. Píše úžasné knihy, kterými já žiju. Dost jsem se místy bavila. Bohužel jsem se vždy začala smát nahlas, když kolem mě bylo spostu lidí. Ti pak na mě jen nevěřícně a nechápavě zírali. Co se dá dělat. Adrian je úžasný a jsem moc ráda, jak tato kniha překvapila, hlavně na konci. Bála jsem se, že S. nakonec opravdu odjede.

19.03.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nevím proč, ale tato kniha mě nijak zvlášť nezaujala. Popravdě si nejsem jistá, zda si někdo může dělat legraci s toho, že je nemocný. Přišlo mi to zcela hloupé. Vyrovnávají se s tím vlastním způsobem. Přesto, na druhou stranu, se mi kniha líbila. Ukazuje, že zdraví a rodina jsou nejdůležitějšími prvky v našem životě, bez kterých se já osobně neobejdu.

17.03.2017 3 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Knihu jsem teď dočetla. Byla a je naprosto úžasná! Hrozně moc jsemm si jí oblíbila. Čte se krásně, je srozumitelná a zajímavá. Prostě má v sobě ukryté všechno, co by správná kniha v sobě měla mít. Jak už někdo ví, tak Richelle Mead naprosto zbožňuji, takže musím vlastnit všechny její knihy nejenom na poličce, ale i hluboko ve svém srdci. S radostí sděluji, že tuto knihu si zamilujete tak, jako jsem si jí zamilovala já.

17.03.2017 5 z 5