Medvídek Pú - Není dopis jako dopis

Medvídek Pú - Není dopis jako dopis https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147061/medvidek-pu-neni-dopis-jako-dopis-147061.png 4 16 5

yellow
28.08.2023 5 z 5

Dcera Púa miluje a i tento příběh se jí líbil.

Osice
03.06.2020 5 z 5

Dneska neměla dcera moc radostný den. Jsme na Šumavě u babičky a ona si zranila nohu. Náladu ji pozvedlo čtení. Chtěla přečíst nějaký příběh s medvídkem Púem a tohle byla jediná kniha s jejími oblíbenými hrdiny, která byla k dispozici. Posadila jsem si Barunku na klín a na pár minut jsme se ocitly ve Stokorcovém lese. Ijáčkovi je veseleji než včera a asi je veselejší, než bude zítra. Proč si nezazpívat.

„Život je hned jinačí,
když vidíš z okna bodláčí,
smutná byla sobota, smutné bude pondělí,
dneska bude oslíček, jednoduše veselý.“ … (dceřina slova po mém odzpívání Ijáčkovým hlasem: to je krásná písnička a zpíval to krásným hlasem:-))

Příběh o přátelství a malém nedorozumění je plný hezkých poselství, která čekají na čtenářovo odhalení. Myslela jsem, že pro mne bude po klasickém Púovi (A. A. Milne) hodně těžké užít si verzi od Disneyho. Přestože jsem se neubránila srovnávání a při čtení mi běželo hlavou, že klasika je klasika, tak jsem si čtení užila a kniha splnila svůj účel na 100 %.

Kočičídívka10
30.09.2018 5 z 5

Mám moc ráda medvídka pú. :-D

Richelle
21.10.2017 5 z 5

Knihu jsem četla nejmenším dětem na dětské táboře. Velice se jim zalíbila.

pkweb.eu
07.06.2015 3 z 5

Na knihu jsme narazli v jednom penzionku na dovolený a přečetl jsem jí při jednom uspávání dcerky. Jde o krátký příběh s obrázky. Účel knížka splnila, takže ok.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966