Renulik Renulik komentáře u knih

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Absolutně úžasná kniha!! Na samém konci knihy jsem řádky tak hltala, musel jsem preskakovat odstavce, abych se konečně dozvěděla, jak to dopadne. Uronila jsem i slzu a jsem stále knihou zcela okouzlena.

05.12.2018 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Noooo... nikomu nechci brát nebo vyvracet názory na tuto knihu, ale podle mne je strašná.... Přijde mi celkem o ničem... už podle názvu více méně víme, co se bude v knize dít. Za mě teda nic moc.

25.09.2016 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Tohle byla opravdu silná kniha. Hodně krát mi až mrazilo v zádech... br... Četla jsem již několik knih od autora, ale ve Sněhulákovi mi přišlo, že Harry musel ze sebe vydat opravdu co nejvíce uměl. A opět nezklamal :). Kdybych tohle měla zažívat... na to ani radši nechci pomyslet...

22.05.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Po dočtení jsem nevěděla co říct... Ještě jsem nechtěla, ať to skončí, chtěla jsem pokračování. Ze začátku jsem si myslela že Will je blbec, ale v průběhu knihy jsem si ho začala čím dál tím víc oblibovat, až nakonec udělal to, co udělal

03.05.2016 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Super boží trilogie! Autorka skvěle píše, všechno mi přišlo, jako bych to prožívala s Ann.

Spoiler
Pobavilo mě, jak se tam objevil Marek s "ruským" přízvukem a nechce se mi věřit, že autorka zmínila ČR :O.

Jinak fakt opravdu boží, když jsem to dočetla, nevěděla jsem, jestli mám být šťastná,
jak to dopadlo pro svět, nebo smutná jak to dopadlo pro Ann a Marnu.

03.04.2016 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Úplně nádherné vyvrcholení celé knižní série. Harryho mám strašně ráda a jsem jeho velký fanda.
Asi spoiler :D
Na konci po tech devatenácti letech mi přijde neuvěřitelné, že už to skončilo, že Harry žije poklidný život a nemusí se vracet k jeho životu ve strachu. I celkově, jak zabije Vy-víte-koho :D, tak je to takový zvláštní pocit, že už to pro Harryho skončilo, ze už nebudete číst na co s Hermionou a Ronem přišli, co ho ještě čeká.
Opravdu nádherná série, jsem z ní unešena.

12.03.2016 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Kniha trochu podobná Selekci, ale i tak mě okouzlila... Podle mě se autorce hodně povedla. Už se nemůžu dočkat na další díl!

12.03.2016 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Tato kniha se mi teda osobně moc nelíbila. Čekala jsem nějaké vyvrcholení příběhu a nakonec nic. Přišla mi, že je celkem o ničem. Čekala jsem od ní teda víc.

12.03.2016 3 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Docela fajn kniha :)

07.01.2016 4 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Fakt super...Pro mě je to zábavná četba na jeden den :)

07.01.2016 5 z 5

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Kniha se mi strašně líbila. Myslela jsem si, že vím kdo je vrah, ale to odhalení mě docela šokovalo.

07.01.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Pro mě je to jedna z nejlepších knih. Měla jsem ji přečtenou za den...doslova jsem ji hltala očima. Sice jsem tušila jak to skončí, ale i tak to bylo pro mě napínavé. Myslím si, že tahle kniha musí okouzlit naprosto všechny.

26.11.2015 5 z 5