rengers rengers komentáře u knih

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Kdyby tenhle příběh nebyl tak zbytečně zdlouhavý, tak bych dal o hvězdičku víc. Autorka mě tentokrát zklamala, píše mnohem líp, o tom už jsem se přesvědčil. Například knížka - Vyvolená k smrti nebo Ztracené duše, doporučuji.

15.01.2016 3 z 5

Příští oběti Příští oběti Jeffery Deaver

Velmi čtivá kniha, rozhodně se nudit nebudete, akorát se mi hlavní hrdinka jevila jako James Bond 007, nesmrtelná a bojující do posledního dechu, se schopnostmi ostříleného zálesáka a proto dávám o jednu hvězdičku méně.

12.11.2015 4 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Velmi vydařené dílo, četl jsem to jedním dechem. Začátek příběhu se vyvíjí trochu zvláštně, ale to patří k tomu, aby to začalo nabírat na síle a napětí.Nebudu psát o čem to je, to nechám na vás, ale rozhodně doporučuji!

16.10.2015 5 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Autor píše mnohem poutavěji než předvedl v této knížce. Souhlasím s ostatními komentáři, že příběh byl zbytečně zdlouhavý a předem čitelný. Něco se tam člověk dozví o Čínské kultuře, to považuji za přínos.

05.10.2015 4 z 5

Chybná diagnóza Chybná diagnóza Henry Denker

Knížka je sice z lékařského prostředí, ale více méně poukazuje na to, jak moc a postavení může zamlžovat pravdu, říká se tomu někdy polopravda o tom jak se věci doopravdy mají!
Myslím že to v dnešní době funguje pořád stejně.

25.08.2015 4 z 5

V žáru léta V žáru léta John Katzenbach

Velmi dobré čtení, líbí se mi že příběh není ani moc dlouhý ani moc krátký, prostě tak akorát. Je napínavý a trochu psychologický. Doporučuji všem kteří mají rádi toho autora, některé možná odradí že je to jeho prvotina.

10.08.2015 5 z 5

Co bude dál Co bude dál John Katzenbach

Autor píše velmi čtivě, ale tentokrát příběh neměl ten správný spád. Většina jeho knížek je více strhujících a čtenář by nejradši knížku přečetl co nejrychleji, aby věděl jak to dopadne. Doporučuji přečíst - Analytik a Vražedné alibi.

08.07.2015 3 z 5

Ve zlomku vteřiny Ve zlomku vteřiny Sharon M. Kava

Knížka se dobře čte, napětí nechybí, ale děj je moc předvídatelný. Absolutní zlo se mi líbilo mnohem více.

16.06.2015 4 z 5

Dvanáctá oběť Dvanáctá oběť Michael Connelly

Velmi podařená knížka odehrávající se víceméně v soudní síni, ale to neubírá na příběhu napětí a čtivosti. Zatím nejlepší co jsem od něho četl.

22.05.2015 5 z 5

Černý led Černý led Michael Connelly

Příběh neměl ten správný spád, byl docela nudný, až na konci knížky se to zlepšilo. Pořád se tam mluvilo o předpisech a pravomocech, co kdo může vyšetřovat a co nemůže, až jsem měl v tom guláš.

10.05.2015 3 z 5

Posel Posel Daniel Silva

Kromě pomalejšího začátku se mi knížka líbila. V knížce je krásně vykresleno, jak mocní lidé ovlivňují dění ve světě, nejúčinnější prostředek jsou peníze a tím související moc.

16.04.2015 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Slabší příběh, ale i přesto dobře napsaný. Autorka skvěle vystihuje pocity hlavních hrdinů, to je její síla. Asi její nejslabší knížka. Myslím si ale, že toho ještě napíše hodně a bude to stát zato.

08.04.2015 3 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Do poloviny knížky je příběh táhlý a místy nudný, málem jsem ji odložil nebýt komentáře, ve kterém jsem se dočetl, že druhá půlka je vynikající, což byla pravda.

02.04.2015 4 z 5

Smrt ve Vídni Smrt ve Vídni Daniel Silva

Příběh má pomalý spád a je málo akční oproti jiným autorovým knihám. Příběh nás vtáhne do minulosti holocaustu.Je to spíš zajímavé a poučné.

28.03.2015 3 z 5

Muž na odstřel Muž na odstřel Lee Child

Autor mně hodně zklamal, Jack Racher pořád jenom cestuje a cestuje a zase cestuje. Skoro žádná pořádná akce, jak jsme na to zvyklí?! Zápletka dosti slabá a nic moc přehledná, asi nejslabší jeho knížka.

13.02.2015 3 z 5

Zrozena k smrti Zrozena k smrti Lisa Jackson

Dobře napsaný příběh, akorát zvláštní kriminální případ sériového vraha? Nevím jestli to není trochu přitažené za vlasy, ale čte se to dobře.

04.02.2015 4 z 5

Vedra Vedra Lee Child

Pěkná detektivka s nádechem thrilleru. Velký muž Jack Racher, který rád strká nos všude, kde to smrdí problémy s vynikajícím čichem na lidi. Lee CHild opět nezklamal, líbí se mi jak nádherně umí popisovat bojové a akční scény.

26.01.2015 4 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Knížka nemá tak dobrý spád jako v předchozích dvou dílech. Příběh se točí kolem stalkingu, aspoň jsem se dozvěděl, co je to za nemoc a co všechno může způsobit. Konec knížky se mi zdá moc překombinovaný, škoda.

26.01.2015 3 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Pěkná detektivka s nádechem špionážního thrilleru. Líbí se mi, jak vyšetřovatel Lincoln Rhyme dokáže s minimem důkazů vyřešit nezodpovězené otázky případu. Knížka je sice dlouhá, ale na čtivosti jí to neubírá.

04.01.2015 4 z 5

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

Druhé pokračování s detektivem Kathryn Danceovou poukazuje na sílu internetu a zločinu. Jak lze mediálně oblbnout lidi a vštípit jim lživou pravdu, které bezmezně věří!? Nevěřte všemu co slyšíte a vidíte v televizi a nevěřte všemu , co se píše na internetu. Žijte svůj vlastní život, který je skutečný! Velmi pěkné čtivo.

03.01.2015 5 z 5