Vedra

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Stopování je nespolehlivým způsobem dopravy. Při teplotě přes čtyřicet stupňů můžete být rádi, když řidič otevře dvířka klimatizovaného auta alespoň na tak dlouho, abyste stačili vklouznout dovnitř. To zjistil Jack Reacher velice rychle. Cestuje ve vražedném vedru texaského léta nekonečnou otevřenou prázdnotou a potřebuje zůstat v pohybu, tak jako žralok na širém moři. Nezajímá ho, kdo mu zastaví. V životě by ho nenapadlo, že to bude někdo jako Carmen. Je sama a řídí cadillac. Krásná, mladá a bohatá. Má malou dceru, kterou sledují neviditelní pozorovatelé. A manžela zavřeného ve vězení, jenž ji bude brutálně mlátit, až se vrátí domů. Pokud ji okamžitě nezabije. Reacher se v nepříjemných situacích vyzná. A odlehlý ranč v okrese Echo, na kterém Carmen žije, jimi oplývá: lži, předsudky, nenávist a vražda. Reacher nedokáže dámě v úzkých odolat. Její rodina ji nemá ráda. Policajtům nelze věřit. Právníci nepomůžou. Kdo jiný by ji mohl zachránit než Reacher?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4572/big_vedra-wOZ-4572.jpg 4.4332
Série:

Jack Reacher 5.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , BB art
Originální název:

Echo Burning, 2001


více info...
Nahrávám...

Komentáře (52)

Kniha Vedra

Schamila
12. června

Ta vedra fakt bezva vylíčena, také mi bylo teplíčko, a příběh - zase faj...

TeaPeter
02. května

Slabší díl série, nudný a rozvleklý jako širé pláně Divokého západu. A na závěr revolver naposledy vystřelil...


Merlin_CZ
29. dubna

Jack Reacher mě prostě baví, začátek je malinko rozvláčnější, ale čte se to dobře a jako oddechovka je to fajn. :) mám za sebou pět dílů a jdu pomalu na šestý.
a doufám, že seriál neskončí po první serii, protože mě bavil rozhodně víc než filmy s Cruisem :)

bekule
29.09.2021

Už si sice začínám zvykat na značnou autorovu rozvleklost ale spíš mě vadí ty těžce uvěřitelné nelogičnosti,tady hlavně v podivném chování Reachera. Thriller opět ani náhodou ale autor píše velmi čtivě takže zatím nezavrhuji a za hodně dlouhou dobu sáhnu po dalším dílu.

jprst
16.09.2021

Opět prostě téměř parádní příběh, autor je můj oblíbenec, takže ty drobné nesrovnalosti v logice příběhu jsem bez problémů zkousnul.

careras.c
29.12.2020

pěkné jemné čtení...

faba
29.08.2020

Oddychovka. Tak jak je to u Reachera běžné. Všechno zná a předvídá, všude byl dvakrát, od všeho má klíče, a dokonce četl i Babičku. Ale na oddechovou četbu, jako dělané.

zd0981
26.07.2020

Nereálné, v některých pasážích těžko uvěřitelné. Ostatně jak je v této sérii obvyklé.
Nicméně čtivé...

1