reňa30 reňa30 komentáře u knih

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Kniha se četla velmi dobře.Bavila mne -i když mám pár výhrad k dějové lince,tak celkově sice nejslabśí od autorky,ale jooo je dobrá.

08.07.2019 3 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

ach jo!
několikrát jsem knihu odložila a následně jí dávala šanci..Bohužel marně.
Natahovaný děj,který by se podle této knihy vešel na pár stran-autorka nevytěžila ze svého nápadu nic.Plkání a omílání všeho dokola až k závěru,který to stejně neměl šanci zachránit.

06.07.2019 2 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Psychologický román a za mne plný počet hvězdiček.Kniha se četla výborně,žádné zdlouhavé pasáže o ničem-výborný román!

27.03.2019 4 z 5

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Co dodat? U knih H.Cobena jen jedno-jsem ráda,že jsem se naučila číst :-)

05.01.2019 4 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Joo,tak tahle kniha se mi líbila..výborně se mi četla a pro mne odpočinek od mnohdy krvavých thrillerů.

01.01.2019 4 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Knížka je psána velmi čtivě,bohužel jsem postrádala větší napětí a chuť přemýšlet nad tím, co a jak asi může být...Nebavilo mne "zpomalené vyšetřování " a časté rekapitulace.
Snad až posledních pár stránek vše trochu napravilo,ale za mne knížka,kterou si určitě za pár týdnů nebudu pamatovat-nenadchne a ani neurazí.
Přesto autorce dávám ještě šanci a uvidím,třeba u NEZVĚSTNÉ změním názor.

01.09.2018 3 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Cobena mám ráda...Coben umí a prostě mne baví.
Takže hurááá na vaší další knížku.Za mne 4 hvězdičky -do té páté chybělo opravdu málo

18.08.2018 4 z 5

Útěk Útěk C. L. Taylor

mám ráda styl,kterým je kniha psaná...
ale na 5 hvězdiček to prostě není

Pokoj pro hosty Pokoj pro hosty Dreda Say Mitchell

ale ano, jde to lépe!!!

28.01.2021 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Bylo to fajn počtení, ale na pět hvězdiček tomu přece jen něco trochu chybělo..

22.06.2020 4 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Taková oddychová pohádka...Dobře se četla

21.06.2020 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

uf, dočteno..neurazí a ani nenadchne.

03.06.2020 3 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Kniha mne bavila, nazvala bych ji psychologickým románem a nemám co ji vytknout. Oddech od všemožných vražd a násilí.

03.03.2020 4 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Zajímavý děj..Kniha se četla skvěle a ani mi nevadilo zdlouhavé a opakující se vyprávění. Jednoduše mi sedla ...

19.02.2020 3 z 5

Tři ženy Tři ženy Jeff Abbott

Trochu zmatek v postavách, děj zajímavý- ale někdy méně je více!

10.02.2020 3 z 5

Spánek Spánek C. L. Taylor

Za mne 5hvězdiček málo!
Skvělé...

27.08.2019 5 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

chvilkami napínavé až hororové čtení..zhruba od poloviny knihy je jasné, kdo za vším stojí. Kniha se četla svižně a popoháněla mne dál a dál otáčet přečtené stránky.Závěr byl bohužel zklamáním ( myslím,že se dal zpracovat mnohem lépe,děj příběhu měl k tomu dobře našlápnuto).

13.05.2019 4 z 5

34 dní 34 dní Anita Waller

Přečteno za dva dny.Kniha se četla hodně svižně - popíjení kávy a nakupování ( jak je zde několikrát vyčítáno) mi vůbec nevadilo,prostě to do popisu dní patřilo..Příběh psaný zvláštní formou a pokud mohu hodnotit s ohledem na téma tak,jako příjemné čtení.

27.04.2019 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

kniha se četla opravdu výborně!
děj o lásce-nelásce..o důvěře i nedůvěře.Když už si myslím,že vím-tak vlastně nevím..Prostě celou dobu na houpačce.
Nechci srovnávat s knihou předešlou,ale i u této hodnotím 4 hvězdičky-styl psaní mi naprosto vyhovuje,oceňuji nápad a snahu autora,aby čtenář alespoň trochu přemýšlel.

11.04.2019 4 z 5