reňa30 reňa30 komentáře u knih

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Kniha splnila to, co jsem od ní očekávala.
Skvěle se četla-za mne ( i s malými nedostatky ) doporučuji!

14.02.2020 4 z 5

Tři ženy Tři ženy Jeff Abbott

Trochu zmatek v postavách, děj zajímavý- ale někdy méně je více!

10.02.2020 3 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Coben jede...Coben opravdu umí!
Knihu doporučuji

10.02.2020 4 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Nebylo to špatné, ale na plný počet hvězd to není.
Chvílemi zdlouhavé,nepochopitelné a v pasáži s otevřením deníku už zcela jasné ( ale asi jen pro mne,protože hlavní hrdince ani zdaleka).

15.11.2019 3 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

Jelikož si nikdy předem nečtu recenze knihy,než si ji sama přečtu (pouze se podívám na hodnocení),abych si udělala svůj obrázek a předešla prozrazení děje ( některé recenze jsou přímo rozborem) a já se tak ráda nechávám překvapit a vtáhnout do děje-v případě této knihy se tak opravdu stalo a souhlasím s názory na první část -malinko zdlouhavá,ale zpětně vím proč...Za mne super čtení a doporučuji

05.10.2019 4 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

až na rychlý závěr,který je napsaný trochu "horkou jehlou" je čtení celkem dobré

24.09.2019 3 z 5

Spánek Spánek C. L. Taylor

Za mne 5hvězdiček málo!
Skvělé...

27.08.2019 5 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Kniha dobře napsaná,četla se velmi dobře.Příběh zajímavý,ale za mne jsem čekala závěr malinko víc překvapivý..žádné wow ani jejda se nekonalo :-D ,ale na druhou stranu-kdyby takto končila každá kniha,tak se z toho později stane nuda..takže ano,bylo to dobré čtení!

24.08.2019 3 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Tak já nevím...čekala jsem něco víc,něco trochu jiného...něco méně překombinovaného...nebo mi prostě kniha jen nesedla?Dočteno,ale za pár týdnů už nebudu vědět o čem kniha byla..

15.08.2019 3 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Dobrý román pro ženy...skvěle se četl

15.08.2019 3 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Tak tohle bylo opravdu dlouhé čtení,které mne nebavilo.
Každou knihu poctivě dočtu a u této jsem se nemohla dočkat závěru-ne pro rozuzlení příběhu,ale proto,abych ji mohla konečně odložit a s poslední stránkou si říct:hurá,mám to za sebou.

25.07.2019 2 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Kniha se četla velmi dobře.Bavila mne -i když mám pár výhrad k dějové lince,tak celkově sice nejslabśí od autorky,ale jooo je dobrá.

08.07.2019 3 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

ach jo!
několikrát jsem knihu odložila a následně jí dávala šanci..Bohužel marně.
Natahovaný děj,který by se podle této knihy vešel na pár stran-autorka nevytěžila ze svého nápadu nic.Plkání a omílání všeho dokola až k závěru,který to stejně neměl šanci zachránit.

06.07.2019 2 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Ze začátku knihy jsem byla nadšená-jooo to mne bude bavit.
A bavilo zhruba do poloviny..potom jsem četla už jen ze zvědavosti.Závěr byl překombinovaný a pokud teď zpětně hodnotím,tak bohužel jen za tři hvězdičky..Z námětu šlo "vytřískat" mnohem víc.

17.05.2019 3 z 5

Lži se mnou Lži se mnou Sabine Durrant

Dokonalý příběh..už dlouho jsem nedala pět hvězdiček a tato kniha si ji zaslouží.Nemohla jsem se od čtení odtrhnout.
Skvěle popsaný děj i prostředí.Doporučuji!

16.05.2019 5 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

chvilkami napínavé až hororové čtení..zhruba od poloviny knihy je jasné, kdo za vším stojí. Kniha se četla svižně a popoháněla mne dál a dál otáčet přečtené stránky.Závěr byl bohužel zklamáním ( myslím,že se dal zpracovat mnohem lépe,děj příběhu měl k tomu dobře našlápnuto).

13.05.2019 4 z 5

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Prokousejte se začátkem a nebudete litovat.
Za mne dobré čtení, bohužel mne konec tak moc nepřekvapil,mé tušení se potvrdilo, ale to je můj problém :-)
Výborný styl psaní-naprosto mi vyhovoval.

06.05.2019 4 z 5

34 dní 34 dní Anita Waller

Přečteno za dva dny.Kniha se četla hodně svižně - popíjení kávy a nakupování ( jak je zde několikrát vyčítáno) mi vůbec nevadilo,prostě to do popisu dní patřilo..Příběh psaný zvláštní formou a pokud mohu hodnotit s ohledem na téma tak,jako příjemné čtení.

27.04.2019 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Kniha se četla dobře a svižně.Bohužel ubírám hvězdičky za konec-rozuzlení příběhu bylo opravdu rychlé,nedotažené.Jako kdyby autorka spěchala už už k vydavateli..ale jinak příjemné počtení,které neurazí.

24.04.2019 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

kniha se četla opravdu výborně!
děj o lásce-nelásce..o důvěře i nedůvěře.Když už si myslím,že vím-tak vlastně nevím..Prostě celou dobu na houpačce.
Nechci srovnávat s knihou předešlou,ale i u této hodnotím 4 hvězdičky-styl psaní mi naprosto vyhovuje,oceňuji nápad a snahu autora,aby čtenář alespoň trochu přemýšlel.

11.04.2019 4 z 5