Ranuncul Ranuncul komentáře u knih

Tajemství vysmáté kozy Tajemství vysmáté kozy Shann Nix Jones

Nebyla špatná,ale čekala jsem od ní víc.Hlavně co se týká podrobností ze života na
farmě,autorka knihu mohla mnohem víc rozvést.Byla dobře napsaná,tak by nebyl problém přečíst mnohem víc stránek.

29.09.2016 2 z 5

Quo vadis Quo vadis Henryk Sienkiewicz

No jsem ráda,že jsem knihu dočetla.Mám ráda příběhy ze starého Říma,ale vzhledem k tomu,že jsem nevěřící ,tak z této knížky zase tak nadšená nejsem.I když jiné knihy od autora jsou super.

26.09.2016 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Přečteno za víkend.Velice dobře a i vtipně napsané.Určitě se mi líbilo mnohem víc než kniha
Než jsem tě poznala.

28.08.2016 5 z 5

Bílá věž Bílá věž Juraj Červenák

Tak pro mě bohužel nejslabší ze všech dílů.Po dvou skvělých předchozích dílech mi přišlo,jak kdyby tento do série skoro vůbec nepatřil.A jak jsem už psala u předchozího dílu,myslím,že autor měl spojit druhou polovinu Dračí carevny a konec Bílé věže jako třetí díl a vymyslet asi jiný díl druhý.Tento příběh se mi zdál docela slabý na zakončení jinak tak suprové série

16.08.2016 3 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Nejslabší díl,nuda.

23.06.2016 2 z 5

Bella a Sebastián: Útulek na Velkém Baou Bella a Sebastián: Útulek na Velkém Baou Cécile Aubry (p)

Pěkně a vtipně napsaná kniha.Doporučuji

15.06.2016 5 z 5

Vojenská felčarka Vojenská felčarka Heidi Rehn

Knížka mě moc nebavila a ani se mi nelíbilo jak byla napsaná.

09.06.2016 2 z 5

Muzeum prazvláštních věcí Muzeum prazvláštních věcí Alice Hoffman

Oproti Nočnímu cirkusu velké zklamání.Čekala jsem mnohem víc, ke konci mě kniha nudila
a byla poněkud depresivní.

29.05.2016 2 z 5

Zavolejte sestřičky Zavolejte sestřičky Jennifer Worth

Velmi,ale opravdu velmi dobře napsaná kniha.
Na to,že jsem ji jen tak vytáhla v knihovně z regálu,protože mě zaujal název,tak super.
Takhle kdyby psalo víc autorů,to by byla paráda.
A velice zajímavý námět.
Koho toto téma zajímá-doporučuji.

20.05.2016 5 z 5

Vraždy v norimberských ulicích Vraždy v norimberských ulicích J. Sydney Jones

Velmi dobře napsaná detektivka ze zajímavého prostředí.Příjemné překvapení.
Doporučuji

06.05.2016 4 z 5

Ráchelina kniha Ráchelina kniha Sissel Værøyvik

Ze začátku velice těžké ke čtení.Nemůžu řict,že by to bylo špatné,ale znovu číst nebudu.

02.05.2016 3 z 5

Poirot a já Poirot a já David Suchet

Velice pěkná knížka,velice dobře napsaná.Jen mi vadilo,jak se v každé kapitole opakovaly některé věty a za to hvězdička dolů.
Např.jak se vždycky po natočení série bál,jestli se mu z produkce ozvou pro natáčení dalšího dílu.
Ale jinak velké překvapení,nečekala jsem,že bude tak poutavě napsaná a rozhodně se to často nevidí u životopisných knížek

30.04.2016 4 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Perfektní knížka,výborně napsaná a nádherně ilustrovaná.

24.04.2016 5 z 5

1813: Válečný požár 1813: Válečný požár Sabine Ebert

Nemůžu napsat,že by kniha byla špatná.Ale bohužel po historické stránce byla tak podrobná,že by spíš patřila mezi nějaké odborné publikace,než mezi romány a rozhodně k ní nepatří titulní obálka.Nemělo to žádnou hlavní nit,která by nutila čtenáře číst dál a dál.
Byla jsem ráda,že jsem to vůbec dočetla.

19.04.2016 2 z 5

Nové případy inspektora Rádla: Muž za oponou Nové případy inspektora Rádla: Muž za oponou Marek Skřipský

Nebylo to špatné,první tři případy fajn,pak mi ale docela hodně vadilo politické zaměření případů.Možná jsem si spíš měla přečíst první díl.

14.04.2016 3 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Dobře napsaná detektivka.

05.04.2016 4 z 5

Vězni hor Vězni hor Gilbert Bordes

Mě se knížka až tak moc nelíbila.Ani jedna sympatická postava.

03.04.2016 2 z 5

Dějiny psané Římem Dějiny psané Římem Vojtech Zamarovský

Velice dobře napsaná knížka.Myslím,že by to měla být povinná četba do dějepisu.

31.03.2016 4 z 5

Rozhodně žádný zázrak.Několik vtipných myšlenek.Ale jako Kniha roku,to rozhodně ne.
Další číst nebudu.
Tomu chlapovi nevadí,že se vykreslil,jako idiot ,co ani nepozná nevyprané prádlo?

24.03.2016 1 z 5

Nanejvýš čtyři hodiny spánku Nanejvýš čtyři hodiny spánku Marlene Schiappa

Příjemná oddechová knížka,přečtená za chvilku.

20.03.2016 3 z 5