Bella a Sebastián: Útulek na Velkém Baou

Půvabný dětský příběh se odehrává vysoko v horách na samotě,kde vyrůstá i sirotek Sebastián.Chodí s dědou na lov a stále čeká na své velké dobrodružství.To se objeví při setkání se zatoulaným velkým pyrenejským psem a tak vzniká velké přátelství....

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30684/bella-a-sebastian-utulek-ve-velkem-baou-30684.jpg 4.672

Bella a Sebastián 1.

Dobrodružné, Romány, Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladá fronta

Belle et Sébastien Le refuge du Grand Baou, 1966

Kniha Bella a Sebastián: Útulek na Velkém Baou

Bafy
31.10.2022

Srdcová záležitost která mne vždy rozpláče....

m_martina
27.05.2022

Krásný příběh nejen pro děti. Mně i vnučkám se moc líbil.

AnselmaAlois
03.01.2022

Příběhy o psech a lidech mám moc ráda, tenhle se četl skvěle, takového psa jakým byla Bella by chtěl snad každý.
Koho jsem naopak nemohla vystát, byla Celestina, která mi byla svým klepařením úplně odporná :D.
Ještě že to pro Bellu a Sebastiána tak dobře dopadlo.

n.ezn.amy
12.05.2021

Sirotek Sebastian, který je vychovávaný na samotě v horách svým dědou potká jednoho dne obrovského psa a zrodí se velké přátelství, kdy oba spolu zažívají nádherné časy a velká dobrodružství. Překrásná kniha o tom, jak může být silné pouto a přátelství mezi člověkem a psem. Domnívám se, že se bude líbit jak dětem tak dospělým

Nočnípták
25.04.2020

Tak jako jsem slzela nad knihou kdysi, slzím i dnes. Krásný a dojemný příběh o přátelství chlapce a psa. Nevím,jestli jsem tehdy napřed četla knížku,nebo viděla televizní seriál. Určitě se mi líbilo obojí, dnes si však z filmu vybavuji jenom psa, zato děj knihy znám dost podrobně. Podle mne mají Sebastianovy příhody stále co říct i dnešním dětem. Jestli se nemýlím, to zjistím až u nás o prázdninách budou vnoučata.

pepa4081
21.03.2020

V dětství jsem tuto knihu asi nečetl, ale určitě by se mi líbila. Je především o přátelství, lásce a různých lidských povahách. Doporučuji především dětem (i dospělým), kteří mají rádi dobrodružství společně s romantikou.
Velmi uspokojivé.

RMarkéta
05.04.2019

Krásný příběh. Jako malá jsem ho vždycky obrečela a v mysli se toulala se Sebastiánem a Bellou po horách. Nedávno si mi kniha zase dostala do ruky, kamarádka mi ji věnovala, protože dělala debordelizaci knihovny. Přečetla jsem ji na jeden zátah. Zase mě ten příběh chytil za srdce a co myslíte? Opět jsem u něho brečela jako malá holčička.

03.10.2017

Milý příběh pro děti, se kterým jsem se ale seznámila až v dospělém věku. Kniha je však dobře napsaná, a proto si myslím, že okouzlí nejen malé čtenáře ;-).