Bella a Sebastián: Útulek na Velkém Baou

Půvabný dětský příběh se odehrává vysoko v horách na samotě,kde vyrůstá i sirotek Sebastián.Chodí s dědou na lov a stále čeká na své velké dobrodružství.To se objeví při setkání se zatoulaným velkým pyrenejským psem a tak vzniká velké přátelství....

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30684/bella-a-sebastian-utulek-ve-velkem-baou-30684.jpg 4.547

Bella a Sebastián (1.)

Belle et Sébastien Le refuge du Grand Baou (1965)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Mladá fronta

03.10.2017

Milý příběh pro děti, se kterým jsem se ale seznámila až v dospělém věku. Kniha je však dobře napsaná, a proto si myslím, že okouzlí nejen malé čtenáře ;-).

Ranuncul
15.06.2016

Pěkně a vtipně napsaná kniha.Doporučuji

lushi
30.06.2015

První díl ze série Bella a Sebastián. Knihy jsem podědila po mamce, jako dítě jsem je zbožňovala a vracela jsem se k nim i později. Příběhy přátelství mezi lidmi a zvířaty na mě působí hodně silně a nedokážu jim odolat.
Když minulý rok přišel do našich kin stejnojmenný film, s radostí jsem na něj vyrazila (přestože kino bylo plné rodičů s dětmi). Záhy jsem ho viděla ještě jednou nebo dvakrát a vždycky jsem u něj vyplakávala oči.

Marthas
17.08.2014

Jako malá jsem milovala příběhy o Belle a Sebastiánovi, ale upřímně si myslím, že první díl byl nej...

Azizi
10.01.2011

Pekný príbeh, čítala som, keď som bola malá. Ale nie som si istá, či by sa mi tak páčil aj teraz.

psi francouzská literatura psí příběhy zfilmováno

Anne José Bénard

Cécile Aubry (p)