Bella a Sebastián: Tajný dokument

Bella a Sebastián: Tajný dokument https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12375/bmid_bella-a-sebastian-tajny-dokument-EXS-12375.jpg 4 88 14

Bella a Sebastián série

Další osudy dvou nerozlučných přátel malého Sebastiána a pyrenejského psa Belly. Do jejich bezstarostných her a toulek jednoho dne rušivě zasáhne příchod "cizince" Norberta Legranda, který pod záminkou, že vycvičí Bellu, aby mohla provázet turisty, ji využívá ke svým nekalým záměrům. Sebastián prožívá krušné chvíle, ale nakonec přece jen všechno dobře dopadne a Bella se opět a už navždy vrací k šťastnému Sebastiánovi.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladá fronta

Belle et Sébastien (Le document secret) , 1966

Luigi1
Luigi1
24.07.2023 5 z 5

I pokračování se mi moc líbiloa vnoučatů taky

m_martina
m_martina
27.05.2022 5 z 5

Ani pokračování krásného příběhu nezklamalo. Knihu jsem četla s vnučkami a jsme všechny nadšené.

n.ezn.amy
n.ezn.amy
14.05.2021 5 z 5

Druhý díl dvou nerozlučným přátel chlapce Sebastiana a psa Belly, kdy k nim do hor přijde cizinec Legrand, aby vycvičil Bellu, ale jeho úmysly nejsou čisté, ale přátelství mezi psem a chlapcem je pořád stejně pevné. Pokračování příběhu dvou přátel, jejich toulek v ve francouzských horách a jejich malá i velká dobrodružství. První díl byl možná o něco lepší, přesto mě moc bavila

Wasdy
Wasdy
02.09.2020 3 z 5

Dobrá kniha, ale víc se mi líbil první díl.

pepa4081
pepa4081
21.03.2020 5 z 5

Druhý příběh o přátelství lidí a psa, snad ještě napínavější, než první. Živě jsem viděl tu nádhernou horskou přírodu, která zde ukazuje spíš svou nebezpečnou tvář. Doporučuji.
Velmi uspokojivé.

sgjoli
sgjoli
24.11.2019

Nehodnotím hvězdičkově, jelikož se mi knihu nikdy nepodařilo dočíst. V dětství jsem zkoušela číst vícekrát a vždy jsem odložila, neuměla jsem se začíst, nudila jsem se, bohužel. :-( A teď v dospělém věku mne už kniha neláká.

Divočina
Divočina
22.04.2019 5 z 5

Nádherná, dojemná kniha, vyjádřená pocity malého dítěte,....prostě krása

Mindy
Mindy
27.10.2017 4 z 5

Našla jsem tuto knihu mezi manželovými knížkami z dětství, tak jsem se do ní pustila. Je patrný starší způsob psaní, ale je to hezký příběh.

85098211
85098211
03.10.2017 5 z 5

Výborná kniha, méně dětská, než první díl. Ale zato o dost napínavější a - jak se dnes říká - akčnější. Za mne opět plný počet! :-)

KaktusKaktus
KaktusKaktus
17.10.2016

Je to krásná knížka...... !!!

lushi
lushi
30.06.2015 5 z 5

První dvě knihy ze série jsem podědila po mamce a v dětství jsem je naprosto zbožňovala a často jsem se k nim vracela.
Raději mám první díl, nicméně i tento příběh má hodně do sebe. Rozhodně ho doporučuji, pokud jste si Bellu a Sebastiána zamilovali v prvním díle.

adelinka
adelinka
04.02.2015 5 z 5

to bolo tak pekné.....vôbec som nepoznala knihu ani film.....krásny príbeh psa Belly a chlapca Sebastiána, ako si hľadali cestu k sebe, aj múdrosť dedka Cézara....teším sa na ďalší diel....

Kate.S
Kate.S
01.02.2013 4 z 5

Když jsem ho asi před třemi -čtyřmi lety četla, tak se mi moc líbil. Četla jsem příběh dokonce vícekrát, protože mě jednoduše fascinoval:)

yloveiou
yloveiou
30.11.-0001 4 z 5

Velmi zvláštně napsané,opravdu s emi kniha líbila až po druhém přečtení,jinak pro děti doporučuji:-)

psi francouzská literatura příběhy o psech

Cécile Aubry (p)
francouzská, 1928 - 2010