Bella a Sebastián: Tajný dokument

Další osudy dvou nerozlučných přátel malého Sebastiána a pyrenejského psa Belly. Do jejich bezstarostných her a toulek jednoho dne rušivě zasáhne příchod "cizince" Norberta Legranda, který pod záminkou, že vycvičí Bellu, aby mohla provázet turisty, ji využívá ke svým nekalým záměrům. Sebastián prožívá krušné chvíle, ale nakonec přece jen všechno dobře dopadne a Bella se opět a už navždy vrací k šťastnému Sebastiánovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12375/bella-a-sebastian-tajny-dokument-EXS-12375.jpg 4.372

Bella a Sebastián 2.

Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladá fronta

Belle et Sébastien (Le document secret), 1966

Kniha Bella a Sebastián: Tajný dokument

n.ezn.amy

Druhý díl dvou nerozlučným přátel chlapce Sebastiana a psa Belly, kdy k nim do hor přijde cizinec Legrand, aby vycvičil Bellu, ale jeho úmysly nejsou čisté, ale přátelství mezi psem a chlapcem je pořád stejně pevné. Pokračování příběhu dvou přátel, jejich toulek v ve francouzských horách a jejich malá i velká dobrodružství. První díl byl možná o něco lepší, přesto mě moc bavila

Wasdy
02.09.2020

Dobrá kniha, ale víc se mi líbil první díl.

pepa4081
21.03.2020

Druhý příběh o přátelství lidí a psa, snad ještě napínavější, než první. Živě jsem viděl tu nádhernou horskou přírodu, která zde ukazuje spíš svou nebezpečnou tvář. Doporučuji.
Velmi uspokojivé.

sgjoli
24.11.2019

Nehodnotím hvězdičkově, jelikož se mi knihu nikdy nepodařilo dočíst. V dětství jsem zkoušela číst vícekrát a vždy jsem odložila, neuměla jsem se začíst, nudila jsem se, bohužel. :-( A teď v dospělém věku mne už kniha neláká.

Divočina
22.04.2019

Nádherná, dojemná kniha, vyjádřená pocity malého dítěte,....prostě krása

Mindy
27.10.2017

Našla jsem tuto knihu mezi manželovými knížkami z dětství, tak jsem se do ní pustila. Je patrný starší způsob psaní, ale je to hezký příběh.

03.10.2017

Výborná kniha, méně dětská, než první díl - ale zato o dost napínavější a (jak se dnes říká) akčnější. Za mne opět plný počet! :-)

KaktusKaktus
17.10.2016

Je to krásná knížka...... !!!