rampapa rampapa komentáře u knih

Vznešená Sophie Vznešená Sophie Georgette Heyer

Moc krásná knížka. Moc se mi příběh líbil. Vřele doporučuji všem co mají rádi romantiku.

27.03.2023 5 z 5

Skandál na spadnutí Skandál na spadnutí Julia Quinn

Moc krásný příběh o lásce. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku a knížky z touto tématikou.

27.03.2023 5 z 5

Řekni, že mě chceš Řekni, že mě chceš Willow Winters

Krásná knížka plná erotiky. Už dlouho jsem něco podobného nečetla. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

22.03.2023 5 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Miluji kluky z BAM a číst si o jejich dětech je ještě lepší. Ronana jsem si hnedka zamilovala a Beth taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl o Liamovi. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

17.03.2023 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Moc jsem se na tuto sérii těšila a jsem z ní nadšená. Miluji tuhle autorku a to jak píše. Na Grace jsem se hodně těšila. Jaxsons jsem si hnedka oblíbila. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

17.03.2023 5 z 5

Něžná náruč větru Něžná náruč větru Alexander Stainforth (p)

Moc krásný příběh o naději. Moc jsem si příběh zamilovala. Knížku velmi doporučuji.

04.03.2023 5 z 5

Zbořené zámky Zbořené zámky Amo Jones

Tak tohle bylo krásné a nádherné. Miluju Madison a Bishopa a jejich finále jsem si zamilovala a užila. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

Ďábel a světice - část druhá Ďábel a světice - část druhá Amo Jones

Tak tohle bylo boží. Miluji tuhle sérii a Elitní klub králů. Výborný díl. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

Ďábel a světice: Část první Ďábel a světice: Část první Amo Jones

Tak tohle bylo boží. Miluju tuhle sérii a miluji Elitní klub králů. Moc to miluji. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

Jak se zasnoubit s hrabětem Jak se zasnoubit s hrabětem Janna MacGregor

Tak tohle bylo úžasné Constance jsem si zamilovala už v předešlým dílu. Moc se mi knížka líbila a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl o Beth. Doufám že vyjde brzo.

18.02.2023 5 z 5

Nevěsta na útěku Nevěsta na útěku Alexander Stainforth (p)

Tak tohle vKo krásné a nádherné. Moc krásně napsaná knížka a úžasný příběh. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

16.02.2023 5 z 5

Význam lásky Význam lásky Stephanie Laurens (p)

Na tuhle knížku a především na tenhle díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Mám moc ráda lady O. a přečíst si o její vnučce Melisse je úžasný. Moc jsem se hodně těšila na její příběh s Dagenhamem. Moc se mi jejich příběh líbil a už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Doufám že vydají nějakou už letos. Miluji tuhle autorku. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

14.02.2023 5 z 5

Nebezpečná touha Nebezpečná touha Elizabeth Essex

Moc krásná knížka a nádherný příběh. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

30.01.2023 5 z 5

Markýz hledá ženu Markýz hledá ženu Ella Quinn

Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Mám moc ráda tuhle rodinu a autorku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Dopis slečny Sophie Dopis slečny Sophie Suzanne Allain

Moc krásný příběh. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Odvážná volba Odvážná volba Kate Bateman

Moc krásná knížka. Moc jsem si zamilovala příběh. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Lord se špatnou pověstí Lord se špatnou pověstí Bethany Bennett

Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

Kluk napravo Kluk napravo Kate Stewart

Moc krásná knížka. Příběh se mi moc líbil a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Doufám že vyjde brzy. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Tak tohle bylo boží. Už hodně dlouho jsem se do knížky tak rychle zamilovala jako do téhle. Nica jsem si hned zamilovala a Elenu taky. Miluju knížky s touhle tématikou. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

16.01.2023 5 z 5

Jezdec Jezdec Skye Warren

Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluji Gabriela a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl snad. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

16.01.2023 5 z 5