Lord se špatnou pověstí

Lord se špatnou pověstí https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505174/bmid_lord-se-spatnou-povesti-W4Z-505174.jpg 4 27 10

Nešťastníci z Mayfair série

1. díl

Škodolibé pomluvy lorda Amesburyho zcela zničily pověst lady Charlotte v očích londýnské smetánky a zmařily její šance na dobrý sňatek. Ovšem provdat se za muže, jehož jí vybral otec, opravdu nehodlá. Jak uniknout ponižujícímu svazku? Charlotte dostane šílený nápad, čiré bláznovství, ale nevidí jiné východisko.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Any Rogue Will Do , 2020

Ewe291
24.04.2024 1 z 5

No ja pojdem proti prudu, ale ako prosim to ako vazne?!? Jednu, JEDNU * davam za obalku a anotaciu. Inak je to pre mna katastrofa a to mam nacitanych historickych romanci od Garwood, Kleypas, Quinn a mnohych inych, ale tu sa vsetko stratilo a zamotalo. Popis postav pre mna nic nula, preskakovanie v deji az som sa musela vracat, aby som sa uistila, ze mi nieco neuslo a totalne ma dorazila veta: "Pokud neznáš jinou brunetu s bujným poprsím, která má postavu jako profesionální boxer"
Snazila som sa, naozaj som sa snazila knihu docitat, ale dostala som sa len k tej ich dohode a vzdala som to. Jednak preto, ze mi vobec nesadol styl pisania a aj preto, ze neznasam ked mam pri citani pocit, ze sa autor snazil dat dokopy vela veci a vsetko mi prislo ako strasne nasilu a prosto neuveritelne! Pretoze podla mna by o tom mala byt dobra kniha, o tom, ze vas dej do seba vcucne a clovek ma pocit, ze je priamo tam v pribehu a vsetko preziva. Ale tu sa mi to zial nestalo. Nehovorim, aby ste knihe nedali sancu, lebo co sa nepaci sa mne sa moze pacit niekomu inemu. Ale za mna je tato kniha sklamanie

miruska1
20.10.2023 4 z 5

Líbilo se mi to. Bylo to čtivé. Až to půjde, tak si odautorky určitě ještě něco přečtu.

Ála1968
14.07.2023 4 z 5

Bylo to krásné.Moc hezký romantický příběh s trochou erotiky, následně prošpikovaný odhodlaným padouchem, který chce dosáhnout svého,ale hlavně krásná romantická láska.

Dámaskloboukem
07.06.2023 4 z 5

Ó, jak hluboko jsem klesla, když jsem se pustila do takového cajdáku s oficiálním štítkem historická romance.
Nicméně musím priznat, ze se mi příběh Lottie a Ethana líbil, především svou jednoduchostí a stoprocentní jistotou dobrého vyústění.
Ke konci jsem si říkala, ze tohle je přesně čtení zacílené na rozvášněné důchodkyně.
Ale co, i něco takového občas přijde vhod.

milena8281
03.06.2023 3 z 5

Miluji historické romance. Nejsem schopná je objektivně hodnotit, protože všechny jsou prostě můj šálek kávy. No jo, holt jsem vyrostla na Harlequinkách a vůbec se za to nestydím. U této jsem načerpala pozitivní energii, odpočinula si i se zasmála, takže kniha splnila beze zbytku mé očekávání. Zařazuji autorku na seznam mých "dobíjecích" autorů.

alzbeta4340
19.03.2023 5 z 5

Vtipné a příjemné odpočinkové čtení s hezky vymyšlenou zápletkou týkající se společenské pomluvy. "Drama" v závěru bych si klidně odpustila, ale i tak ráda dávám plné hodnocení. 4,5 hvězdičky

rampapa
29.01.2023 5 z 5

Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

biki
26.12.2022 4 z 5

Nová autorka na scéně romantické literatury se uvedla čtivým a překvapivě kvalitním příběhem se zajímavými hrdiny, kteří mají za sebou společný, pro oba velmi nepříjemný zážitek. Postupné sbližování hrdinů je okořeněno mimo jiné také napínavou zápletkou, která celému příběhu dává šmrnc. Opravdu se mi to líbilo.

LilluLong
12.12.2022 3 z 5

Áno,bolo to aj romantické aj z môjho obľúbeného obdobia a predsa som sa nevedela odhodlať ohodnotiť s vyšším počtom nez s 3*

narisa
10.12.2022 4 z 5

Bylo to takové příjemné čtení bez nějakých velkých zvratů. Četlo se to celkem dobře, ale přechody v některých odstvavcích byly pro mě rušivé. Autorka často scénu utla jakoby v půli a v dalším odstavci byla o den dále. Příběh byl vyprávěn z pohledů obou hlavních postav, ale občas měl člověk problém rozlišit, která z postav popisuje, co se děje.
Jinak to byla příjemná romantika. Ethan byl velice srdečný a obětavý, ale Lottie mě někdy dost štvala tím, jak byla v některých věcech tvrdohlavá a neústupná. Intimní scény byly popisovány pěkně, bylo cítit, jak to Ethana s Lottie k sobě táhne, ale...
Něco mi prostě chybělo. I tak si ráda přečtu pokračování, tedy pokud u nás vyjde.
Hodnotím 3,5*.

historické romance

Autorovy knížky

2022  76%Lord se špatnou pověstí

Kniha Lord se špatnou pověstí je v