rampapa rampapa komentáře u knih

Vášnivé vzplanutí Vášnivé vzplanutí Hannah Howell

Moc krásný příběh o lásce. Na knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

27.05.2023 5 z 5

Královsky obdařen Královsky obdařen Emma Chase

Tak tohle bylo super. Mám moc ráda tuhle sérii a tuhle rodinu. Moc krásný příběh. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

15.05.2023 5 z 5

Hříšně provinilá Hříšně provinilá Meghan March

Moc jsem se na tenhle díl těšila a jsem jím nadšená. Moc krásný příběh. Už se nemůžu dočkat až si přečtu finální díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

14.05.2023 5 z 5

Hříšně bohatý Hříšně bohatý Meghan March

Tak to bylo super autorka opět nezklamala. Super příběh. Whitney jsem si hned oblíbila a Lincolna zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

14.05.2023 5 z 5

Dědic na obzoru Dědic na obzoru Suzanne Enoch

Na knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Moc mám ráda autorku a to jak píše. Moc krásný příběh o lásce. Emmeline a Williama jsem si hnedka oblíbila. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Moc moc sei knížka líbila. Moc krásný příběh. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

Božské začátky Božské začátky Christina Lauren

Moc krásná knížka. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Božský Božský Christina Lauren

Moc krásně napsaná knížka. A rychle přečtená.
Super knížka. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další pokračování. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

13.05.2023 5 z 5

Jak si najít zámožného manžela snadno a rychle Jak si najít zámožného manžela snadno a rychle Sophie Irwin

Moc krásný příběh o lásce. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Síla osudu Síla osudu Lisa Kleypas

Moc krásná knížka. Příběh se mi moc líbil. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Provdána za vikomta Provdána za vikomta Sabrina Jeffries

Moc krásný příběh o lásce. Moc jsem se na tuhle knížku těšila a jsem jí nadšená. Abigail jsem si hnedka oblíbila a Spencera taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Tanec vášní Tanec vášní Sabrina Jeffries

Moc krásný příběh. Morgana jsem si oblíbila už v předešlém dílů a teď ho mám ráda ještě víc. Claru jsem si hned oblíbila. Moc se mi líbil jejich příběh o lásce. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

Nevydařená pomsta Nevydařená pomsta Sabrina Jeffries

Na příběh o Julii jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Sabastiana jsem si hnedka oblíbila a moc se mi líbil jejich příběh. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

Nečekaná láska Nečekaná láska Sabrina Jeffries

Moc krásně napsaná knížka. Moc se mi líbila. Daniela jsem si hned oblíbila a Helenu taky. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Sabrina Jeffries

Tak tohle bylo krásné a nádherné. Miluji tuhle autorku a to jak píše. Griffins jsem si hnedka oblíbila a Rosalindu taky. Moc se mi jejich příběh líbí a velmi tuhle knížku doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Láska a jiná vykolejení Láska a jiná vykolejení Cathy Maxwell

Moc nádherný příběh. Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Sáru jsem si hnedka oblíbila.A Gavina též. Vřele doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Když tě oslní Skot Když tě oslní Skot Hannah Howell

Moc krásná knížka. Moc se mi líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Strážce z Vysočiny Strážce z Vysočiny Hannah Howell

Zakázaná láska Zakázaná láska Jo Beverley

Na tenhle příběh jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Francise jsem si zamilovala už z předešlých dílů a Serenu jsem si hned oblíbila. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Moje poslední vévodkyně Moje poslední vévodkyně Eloisa James

Moc krásný příběh o vévodovi a o Phee. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

28.03.2023 5 z 5