rampapa rampapa komentáře u knih

Cesta za láskou Cesta za láskou Kat Martin

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Jillian jsem si hnedka oblíbila a Adame taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

04.01.2023 5 z 5

Mladá šlechtična Mladá šlechtična Amanda Scott (p)

Moc krásný příběh. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

S vikomtem v ložnici S vikomtem v ložnici Gayle Callen

Moc krásná knížka. Moc se mi krásně četla. Louisu jsem si hnedka oblíbila a Simona taky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Vévoda na útěku Vévoda na útěku Julie Anne Long

Moc krásná knížka. Moc se mi líbila a hned bych si ji přečetla znovu. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Falešné zásnuby Falešné zásnuby Jo Beverley

Moc krásná knížka. Moc se mi líbila. Mám moc ráda tuhle rodinu a autorku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Víc než touha Víc než touha Thea Devine

Knížka se mi líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

Polibek dobyvatele Polibek dobyvatele Hannah Howell

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Ženich v kiltu Ženich v kiltu Gayle Callen

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Mám moc ráda tuhle autorku. A už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

Jeho vyvolená Jeho vyvolená Gayle Callen

Moc krásný a nádherný příběh. Moc jsem se těšila až si knížku přečtu a jsem jí nadšená. Moc se mi líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Falešný vévoda Falešný vévoda Gayle Callen

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená mám moc ráda knížky od této autorky. Richarda jsem si hnedka zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

24.11.2022 5 z 5

Prohřešek Prohřešek Jillian Hunter

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Mám moc ráda takové knížky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

24.11.2022 5 z 5

Královsky spolu Královsky spolu Emma Chase

Tak tohle bylo super. Moc jsem se hodně těšila na tenhle díl a jsem jím nadšená. Zamilovala jsem si Henryho už z předešlýho dílů a Sarah jsem si taky oblíbila. Moc se mi jejich příběh líbil. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

16.11.2022 5 z 5

Joan a její cesta k novému životu Joan a její cesta k novému životu Ella Perkins

Musím říct že mě název knížky nadchl ale od knížky jsem čekala víc. Neříkám že se mi knížka nelíbila to ne. Jen to nebylo ono. Ale jsem zvědavá na další díl.

16.11.2022 3 z 5

Skandál na divadle Skandál na divadle Eva Leigh

Na tuhle sérii jsem se hodně těšila a jsem nadšená. Moc krásně se knížka čte. Meggie se mi strašně líbila a Camerona jsem si hnedka zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

13.11.2022 5 z 5

Tajná cesta Tajná cesta Amanda Scott (p)

Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Mám moc ráda tyhle příběhy. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

10.11.2022 5 z 5

Finova pomsta Finova pomsta Amanda Scott (p)

Nádherný příběh. Knížka se mi moc líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

10.11.2022 5 z 5

Nevěsta, která se nevzdala Nevěsta, která se nevzdala Janna MacGregor

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. March jsem si už oblíbila z předešlé knížky a teď jí mám ráda ještě víc. McCalpina jsem si hnedka zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

07.11.2022 5 z 5

Ďábel z Vysočiny Ďábel z Vysočiny Hannah Howell

Mám moc ráda tuhle rodinu a každá knížka se mi líbí víc a víc. Nádherná knížka. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Když tě miluje Skot Když tě miluje Skot Hannah Howell

Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Mám moc ráda tuhle autorku a to jak píše. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

05.11.2022 5 z 5

Magnusova volba Magnusova volba Amanda Scott (p)

Knížka se mi moc líbila a příběh jsem si zamilovala. Mám moc ráda knížky o Skotsku. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.