Cesta za láskou

Cesta za láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89416/bmid_cesta-za-laskou-tDs-89416.jpg 4 60 10

Heartless série

< 3. díl

Jillian Whitney žije pod střechou majetného urozeného muže, dost starého na to, aby byl jejím otcem. Její život plyne klidně do chvíle, než potká záhadného vévodu z Blackwoodu, který ji natolik okouzlí, že začne přemýšlet o tom, že svého milovaného ochránce opustí. Jenomže ten je pak zavražděn a jedinou podezřelou je právě Jillian. Skandál hýbe celým Londýnem a Jillian je nucena uprchnout a přijmout vévodovu ochranu. Přestože se do něj brzy bezhlavě zamiluje, tuší, že dokud nebude celý případ vyřešen, o svatbě nemůže být ani řeč.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

Fanning the Flame , 2002

rampapa
rampapa
04.01.2023 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Jillian jsem si hnedka oblíbila a Adame taky. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Zetuška
Zetuška
11.06.2022 4 z 5

Přestože vyšetřování a pátrání v knihách nemusím, tady to vyvažoval hezký vztah Adama a Jillian. Zabráno dobře: pomluvy, odvrácení společnosti, náhled vězení, nedůvěra. Jen bych pár stránek ukrátila, bylo tam zbytečných pasáží okolo případu, zda ano nebo ne. Vraha jsem samozřejmě neuhodla (měla jsem úplně jiný tip), ale přátelství láska a rodina to zachránily v mých očích na ****. Ocenila jsem, že se Jill dokázala vzdát toho čeho si moc přála, aby mohl mít někdo jiný dobré vyhlídky, (když takové poměry a předsudky ohledně pověsti, mohly ovlivnit neblaze druhé) nakonec se to jako téměř "vždy" v rámci žánru v dobré obrátilo.

Tefnut
Tefnut
22.01.2019 4 z 5

Už od začátku bylo jasné podezření, kdo mohl vraždu provést, ale ve své podstatě to ukazovalo pouze na osobu, která s tím neměla nic společného, jen byla v nesprávném čase na nesprávném místě a věděl to i vrah. Příběh byl psaní pěkně, zápletka se také autorce velmi povedla, ale tolik stránek jen polemizováním nad tím jestli to opravdu udělala nebo je jak sama tvrdí nevinná. Zlost a pomluvy dokážou hodně, i dobách minulých tomu tak bylo.

účetní
účetní
10.05.2018 3 z 5

Docela pěkná kniha, i když musím říct, že se mi líbila až druhá polovina knihy a závěr, ten byl moc hezký, první polovina se vlekla, stále tytéž myšlenky a úvahy a nic moc se nedělo. Adam i Jillian se mi líbili a také vedlejší postavy byly sympatické a zapojení Chrise do děje knihu pěkně oživilo.

Jája92
Jája92
19.02.2018 4 z 5

Moc příjemné čtení, jedna z těch lepších knih patřící do červené knihovny.

havrmoni
havrmoni
05.09.2015 5 z 5

Líbila se mi nejvíc s celé série. Opravdu moc hezký,napínavý a romantický příběh.

Aracely
Aracely
03.05.2015 5 z 5

Moc hezká kniha, četla se jedním dechem. Překvapilo mě , že hrdinové si vykali po celou dobu knihy a to i po intimních chvílích ... Docela nevšední ☺
Moje první knížka od této autorky a už se těším na další díly ,i když de facto čtu od konce :-D

badinka4
badinka4
08.09.2014 5 z 5

Celá série " Heartless" se mi líbila.

Karolkoh
Karolkoh
21.11.2013 5 z 5

Dobře napsané a skvělý příběh :) Doporučuji!

miruska1
miruska1
23.07.2013 5 z 5

Kniha sa mi hrozne moc pačila,veľmi pekny a napinavy pribeh.

Anglie 19. století romantika romance historické romance

Kat Martin
americká, 1947
2009  84%Dědic hraběte z Grevillu
2005  83%Dokonalý hřích
2005  83%Hříšný slib
2011  86%Cesta za láskou
2007  80%Sametová kráska

Kniha Cesta za láskou je v