putpuda putpuda komentáře u knih

Fáma Fáma Lesley Kara

Knihu mám už delší dobu doma, nějak se mi do ní pořád nechtělo. Konečně jsem se do ní pustila. No mě tedy bavila. Je jako spousta podobných "thrillerů" z poslední doby, ale mě to bavilo. Dobře se četla a kdo je Sally jsem tedy absolutně neodhadla ;)

24.08.2022 4 z 5

Tajemství mého otce Tajemství mého otce Rachel Givney

Pěkné to bylo. Moc dobře se mi četla. Tajemství tatínka Marie se opravdu dozvíme až na konci ..
Docela mě to překvapilo;)
Určitě kouknu po dalších knihách autorky.

20.08.2022 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Mě to bavilo..sice jsem čekala příběh trochu víc drásající nervy, ale bylo to napínavé a dobře se četlo...a majitel domu kocour? :D
Určitě si přečtu další díly...

20.08.2022 4 z 5

Začni se ptát Začni se ptát James Patterson

Po hódně dlouhé době jsem sáhla po mém oblíbeném autorovi. Kniha nebyla špatná, celkem akční a napínavá, samozřejmě se velice dobře a rychle čte, ale už to není ten starý Patterson co býval. Tak třeba zase někdy příště;)

26.07.2022 3 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Tchýně nebyla až tak dramatická, jak jsem očekávala. Celkem poklidné čtení, které když na pár dní odložíte, nic se nestane, ....ale přesto mě knihy této autorky baví.
Určitě se těším na další knihu. Zatím se mi nejvíc líbila Hodná sestra ;)

26.07.2022 4 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Tato série je skvělá, úžasné čtivá. Předchozí díl byl o dost napínavější, takže tentokrát "za 4" ;)
Už se těším na další pokračování...

12.07.2022 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Dobře se četla, Mohlo být více napětí, ale i tak se mi to líbilo ..trochu jiné, než předchozí knihy.
Pete byl fajn. Maddie o trochu méně, Miles psychouš a Lucy mouchy snězte si mě ;)
Chystám se na Dokonalou manželku ...

20.06.2022 4 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Kniha má celkem vysoké hodnocení. Já tedy měla problém dočíst. Vůbec mě to nebavilo. Možná to bylo tím, že jsem nedávno četla Terapii ( ta mě taky nenadchla;))
Mě se moc líbila Za zavřenými dveřmi a potom to šlo šupem dolů. Myslím, že si dám od autorky na chvíli pauzu.

20.06.2022 3 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Mě to bavilo a dobře se četlo. Už to tu někdo psal, ale musím říct, že jsem si přišla jako na Wisteria Lane ...je to takový mix zoufalek a sedmilhářek;)
Jen ke konci jsem čekala větší drama. Dávám 3 a půl *.
Hodná sestra se mi líbila víc a už se těším na Tchýni :)

04.06.2022 3 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Docela mě překvapilo tak vysoké hodnocení;)
Ano, kniha se čte dobře, to autorka umí, ale mohlo to být o polovinu kratší. Na druhou stranu jsem teda vůbec neodhadla, jak to dopadne...
Mám doma ještě Dilema, ale musím prohodit jinou knihou ..
Nejlepší pro mě byla první kniha autorky :)

26.05.2022 3 z 5

Pařížská švadlena Pařížská švadlena Natasha Lester

Krásný příběh, moc hezky se mi to četlo. Většinou se mi líbí víc minulost, ale v této knize byly super obě dějové linky. Skříň plnou Diora jsem nečetla a moc se těším, podle komentářů je ještě lepší;)

18.05.2022 5 z 5

Oceán mezi námi Oceán mezi námi Gill Thompson

Příběh samotný se mi líbil moc. Viděla jsem i nějaký film kdysi, podle skutečnosti na toto téma. Také v knize je téma zneužívání dětí církví, ikdyž jen okrajově, ale donutilo mě to vyhledat si více informací.
Jinak kniha se čte moc dobře, ale nedostala mě tak, jak jsem očekávala...něco mi zde chybělo.
Určitě stojí za přečtení :)

10.05.2022 4 z 5

Ztracený v pustině Ztracený v pustině Jane Harper

Tak to bylo hodně dobré. Měla jsem strach, že to bude zbytečně natahované, ale četlo se mi to dobře a stránky rychle ubývají. Mám ráda knihy z "australského" prostředí a k tomu pomalu se odhalující rodinná tajemství...můžu jen doporučit...Jen mě mrzí, že Sucho už asi neprečtu ( těšila jsem se), protože jsem viděla film, akorát jsem netušila, že to je na motivy knihy této autorky ;)
Těším se na další knihu

29.04.2022 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Že začátku jsem si říkala, že to nebude asi nic moc. Ale jak se rozvíjel děj, tak mě to nutilo rychle číst, abych se už dopracovala ke konci ;) No super to bylo. Už se těším na další knihu autorky.

23.04.2022 5 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Jedna z knih, která mě nějak míjela a koupila jsem na bazaru. Moc se mi líbila. Postupně mi došlo, jak to asi bude se Sárou a Laurou a měla jsem pravdu ;) ... No skvělé čtení...jako všechny knihy této autorky.

16.04.2022 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Mary Higgins Clark

Předpokládám, že toto je poslední kniha autorky, kterou mám moc ráda a většina jejích knih je skvělá, hlavně ty starší. Ale tato série s Laurií mi prostě nějak nesedla...
Škoda, že nemůžu říct " tak třeba příště" :(

08.04.2022 3 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

No tak to byla jízda. První kniha od tohoto autora. Napínavé, věřila jsem každé slovo...a ten konec mě teda dostal. Až se mi chtělo bulet.
Už se koukám po dalších knihách autora :)

03.04.2022 5 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Charlie Donlea

To bylo dobré;). Dobře se četla, mám ráda prolínání současnosti a minulosti,takže za mě super. Těším se na další díl.

03.04.2022 4 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Tento díl byl za mě slabší. Ano, dobře se to čte, to je jasná věc, ale mě to přišlo málo napínavé oproti předchozím dílům...
Jinak se samozřejmě těším na další pokračování ;)

20.03.2022 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Výborná série. Tento díl byl nejlepší a už se moc těším co bude dál s Josií. Na konci knihy je napsáno, že v angličtině už vyšlo 12 dílů z této série, tak snad nebudeme čekat dlouho ....;)

27.02.2022 5 z 5