Začni se ptát

Začni se ptát https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490735/bmid_zacni-se-ptat-QEI-490735.jpg 4 18 4

Po vyhazovu od policie provozuje Bill Robinson penzion na pobřeží a o okolní svět se moc nezajímá. Když se ale v přilehlém městečku objeví nová droga, uvědomí si bývalý detektiv rozsah nebezpečí a s přítelem Nickem začne pátrat po zdroji. Netuší, že stojí proti drogovému bossovi, který své plány kvůli neškodnému vysloužilci měnit nehodlá.... celý text

Literatura světová Thrillery Záhady
Vydáno: , Alpress

The Inn , 2019

konicekbily
05.11.2022 3 z 5

Hodně knih od autora jsem přečetl, hodně se mi jich líbilo, ale tentokrát mám hodně výhrad. Udržel si při psaní formu krátkých kapitol, ale ne vždy v nich popisuje akce, aby se posouval děj vpřed. Například jako červená nit se příběhem táhne jeho suspendování od policie a důvod jeho odvolání se dovídám až v závěru. A také různorodé obyvatelstvo penzionu mi nepřipadá vhodné pro tento příběh. Proto průměr!

kirkpatrick
21.08.2022 3 z 5

Boj, kdo z koho - mezi bývalým policistou a drogovým bossem, který si chce otevřít nové teritorium.

putpuda
26.07.2022 3 z 5

Po hódně dlouhé době jsem sáhla po mém oblíbeném autorovi. Kniha nebyla špatná, celkem akční a napínavá, samozřejmě se velice dobře a rychle čte, ale už to není ten starý Patterson co býval. Tak třeba zase někdy příště;)

Teribli
31.03.2022 5 z 5

Skvělá kniha, přečtená za den a půl. Příběh mě chytnul, postavy taky, neměla jsem problém s jejím přečtením na jeden zátah.

Autoři knihy

James Patterson
americká, 1947
Candice Fox
australská, 1985

Kniha Začni se ptát je v