protokol protokol komentáře u knih

Sonáta pro Azazela Sonáta pro Azazela Dušan Fabian

ako bola 2 kniha slabá tak 4 je skvelá, no trocha hororovka hlavne pokial to počúvate v noci, ale naozaj som sa skvele zabával, dúfam že aj nasledujuce dieli budu aspon tak zabavné,

ps: počúvanie knihy tomu dava uplne iný zážitok.

28.10.2022 5 z 5

Město mrtvých Město mrtvých Jiří Pavlovský

oproti 1 knihy bola táto kniha strašna blbosť.

22.10.2022 1 z 5

Magie pro každého Magie pro každého Jiří Pavlovský

1 kniha a vcelku sem se bavil. nekdy více nekdy vúbec, hlavny hrdina je sice nezničitelný tak trochu, no ale zdá se že ješte celkem neprobutenej z blázince, no 3*** di to zaslouži uvidime jak to bude pokračovat .

21.10.2022 3 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

no už ani pomali netušim o čom nasterea bola , bolo to tak davno čo som to počúval, snaď sa dožijem pokračovania a bude to lepšie ako posledný diel .

16.10.2022 odpad!

Vazači zhouby Vazači zhouby Artemian (p)

po prečítaní asi tak polovice knihy som to skončil. no žial niesom cielova skupina mne to prosto nesadlo, nudilo ma to od začiatku .

25.09.2022 1 z 5

Útok na třetí planetu Útok na třetí planetu William H. Keith Jr.

špatná kniha , vesmir bez fantazie - nudné súboje príbeh vlaklí, opakovanie nepodstatních vecí dookola nuda nuda . o pokračování ani nahodov neuvažujem.

10.09.2022 odpad!

Thersie Thersie Klára Zet (p)

úplná trhlost no to je hrozné .

05.09.2022 odpad!

Váleční psi Váleční psi Greg Bear

kniha je to celkom pútavá až na to ˇ, že príbeh je prerušovaný nudnými pasážami a to v niektorích miestach sa stava dej hlavnej linky neprehladný, no dej je na marsu celkom pútaví až na niektoré dost dedinske a bez fantazie popisované veci . príklad mimozemská rasa lietajuca galaxiov používa bojove vozidlá s kolami, balóny vznášajuce a chrliace šipky z operením a podobné novhov emzacke zlepšováky :-) . no nic 3*** viac ne .

05.09.2022 2 z 5

Urban Games Urban Games A. T. Jurasek (p)

(SPOILER) no kniha je to zaujímavá. na obsah dost krátka podobnost z knihov hladove hry, čo sa popisu scen dost chudobné niektore pasaže. skvelí nápad ztema deřma ze svetlama ale úkoli v nich bez fantazie. hrabat se v hovnech nebo trhanie nechtu nic moc . a konec knihy totalne nedotažen je jasne že to ma být pokračování . ale očividne se toho nedočkame co už :(

02.09.2022 2 z 5

Planeta Mocků Planeta Mocků Clark Darlton

skvelá kniha . pútavé a hrozne som si oblubil tie mravence. len škoda že koniec bol tak smutný a vobec sa mi nepáčilo ako to skončilo .

03.08.2022 4 z 5

Návrat zabijáka Návrat zabijáka Miroslav Žamboch

celkom podarená poviedka len bolo to dost krśtke . a ten koniec bol tak nejak nedotiahnutý.

28.06.2022 2 z 5

Bez slitování Bez slitování Miroslav Žamboch

pohodová kniha nenáročný príbeh občas humor nejaké tie vulgarizmi tak od všetkého niečo.

24.06.2022 5 z 5

Stříbrná maska Stříbrná maska Holly Black

tak a moja trpezlivost došla. rničenie celého príbehu je dovršene. to sa dalo čakať keď to píšu ženy tak tam musía dať také lepivé romantické omáčky. za mňa ten príbech touto knihov bol zamordovaný. trapností, nelogickostí, nudností bolo dosť.

21.06.2022 odpad!

Bronzový klíč Bronzový klíč Holly Black

čim ďalej príbeh plinie je stale nudnejší a nudnejší . niektoré zápletky su čim ďalej tým nelogické. no dám šancu aj 4 knihe ale už to neni tak zaujimave ako prve 2 dieli.

21.06.2022 2 z 5

Měděná rukavice Měděná rukavice Holly Black

ale ano dá sa to čítať ale len 1 krat :)

14.06.2022 2 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

ako alternatýva k harry potterovi je to celkom fajn. sice je ten príbeh v celku zaujímavý v použivani živelnej magie, ale neni to tak uchvacujúceho že by sa to dalo čítať bez prestávky. dej plinie akosi plinule ale akcie su tam dosť slabé. aj tie kúzla su tam nejake aké si slabé a nudné. ale na zahnanie nudy celkom fajn.

14.06.2022 2 z 5

Vládkyně jestřábů Vládkyně jestřábů Marion Zimmer Bradley

no otras totalny odklon od prvej knihy nuda odpad nejdem ani pokračovať.

08.06.2022 odpad!

Kouzelníkův gambit Kouzelníkův gambit David Eddings

trocha nudnejšie ako predošlé knihy . a ten boj na konci knihy hmmmm nato aký mocný bol nepriatel to skončilo dosť trapne skoro bez boja. ale ako sa vraví . niet nad hlúpeho nepriatela ten sa zničí sám. a tak horsa na pokračovanie veď je ešte potrebné zahlušiť zleho boha a nejaká ta svadba na temu ( farmár hlada ženu) . trocha vojnového besnenia a napokon žili neštastne až na veky :)

22.05.2022 2 z 5

Královna magie Královna magie David Eddings

no už z čírej nudy som sa pustil do 2 knihy. neohromila a ani neurazila. hlavný hrdina pritroubli chlapec zo statku (budúca nádej celého sveta . ) prežíva svoje dobrodružstvá občas dostane po papuli občas ho posadne kliadba ale pokial ma svoji tetu a dedu tak to ve zdraví prežije. je to pohodova kniha len škoda že to skoro úplne pripomína pána prstenov. a tak som žvedaví kam to princátko dopracuje horsa na 3 diel ehmmm velkolepej ságy :-) :-)

17.05.2022 4 z 5

Strážce mrtvých Strážce mrtvých Pavel Korněv

túto knihu som bral viiac ako nový príbeh než pokračovanie toho starého. kludne mohli 3 knihov uzavret seriu. od 4 to ide už niekam inam. postava nektouša ma zaujala viac ako oživlá mrtvola predchadzajucich kníh. tak sa tešim na dobrodružstvo nekro...... :)

10.05.2022 5 z 5