Návrat zabijáka

Bakly je tak šťastný, jak může muž s temně krvavou minulostí být. Jeho hlavním bohatstvím je pár lidí, na kterých mu záleží, které má rád. Pak někdo udělá chybu. Zapomene, kým zabiják buldočího vzezření se stiskem drtícím kosti byl, a připraví ho o jeho poklad. Neexistují dobří a zlí. Pouze svištící ocelová koule pobitá hřeby a mrtví nepřátelé. Nevrátil se zabiják, ale monstrum....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/17869/bakly-navrat-zabijaka-17869.jpg 4.5158

Bakly (2.)

Romány, Literatura česká, Fantasy
Vydáno:, Triton

T800

Krátké, ale obsahu vše, co má dobrý příběh obsahovat. Akci, lásku, dobrodružství, humor a trochu toho šafránu. Prostě Žambochova klasika.

slawa.cap

Perfektní příběh a začíná tak jak jsem čekal, ale vývoj už jsem nečekal. Kniha nás seznámí s Baklyho dcerou, učedníkem a panem Lasičkou.Obsahuje několik skládaček s Baklyho minulosti a celkově jeho světa. Dost mě zarazila délka, řekl bych, že všechny tři krátké díly by měli vyjít jako jedna kniha a ne to tak cuckovat.

groula
28.08.2017

Za dvě hodiny přečteno, ani sem tomu nechtěl věřit když mi to čtečka psala.
Čtivé, akční, rychle, spadovite, co víc si přát :-)

NemmamSlov
27.04.2017

Bakly je proste gladiatorsky terminator....jedine minus pri tejto knizke bol len kratky pribeh.....urcite by som si to vedel predstavit aj dlhsie.....proste poviedka na nedelne posedenie pri kave a knizke :)

Geramon
26.08.2016

Prostě Mirek Žamboch umí napsat jak perfektní scifi tak perfektní fantasy.
Nevím jak to dělá, ale určitě je to mimozemšťan :o)))
Baklyho mám fakt rád. Pěkná kniha.

Terva
04.08.2016

Nevrátil se zabiják, ale monstrum. V ničem lepším nevyniká, než v tom, jak chlapovi vymlátit mozek z hlavy. Patří totiž do kolonky: Bakly – zabiják opancéřovaný svaly jako těžkooděnec brněním.

Tohle je ten svět, který mistr Žamboch umí a má ho pod palcem.
Bakly není sympaťák, ale každý si ho oblíbí. Sice tam, kde se objeví teče krev, ale i pacifista si tu krev zamiluje. Bakly není idiot a není ani zas tak moc chytrý, ale ve své podstatě dělá dobré skutky. Ano, stříká u toho krev a létá mozková hmota, ale na to vám kašlu. Já HO mám rád.

Knížka, která se opět nedá nazvat knihou je spíš delší povídka v knížečce o rozměrech 8,5 x 9,5 cm o obsahu 130 stran. I tak malé rozměry vám však dokážou, že vně je krásné dobrodružství o rodině a lásce.

Mistr Miroslav Žamboch neopomněl opět přidat nějakou tu scénu obsahující náhled do místního života a hlavně nezapomněl na pivo.

Malá ochutnávka:
Sešel jsem po schodech dolů do sálu.
Dvojice mužů u korbelů s pivem si mě pátravě přeměřila, pak ale oba sklopili pohled. Byli to týpci, kteří se do ničeho moc nepletou a přežívají. Dobrý způsob, jak to hrát.......

Rychle přečtený příběh se mi celkem solidně vryl do palice a určitě se k této sérii ještě vrátím. Pokud nevíte o čem mluvím, tak věřte, že v těchto rozměrech vyšlo ještě několik příběhů. Například:
Maverick – Pěšec na odpis, Basil – Valašský vojvoda nebo třeba Jennifer – Důl Quake.

Řev, krev, více krve, smrt, oheň, žár, kouř a zase krev.
Dobrá zbraň plus mizerný chlap je lepší kombinace než mizerná zbraň a mizerný chlap.
Bakly je dobrý chlap a má dobrou zbraň.
Tak si Ho užijte.

Eigis
16.09.2013

Není to román, ale povídka. Sice to má 128 stran, ale velice maličkých. Kdyby to nebylo tak dobré nestálo by to za koupení.

OldaB
21.10.2012

Mašina na zabíjení se znovu rozjíždí. Škoda, že už kolibříci nevychází.

dobrodružství

Miroslav Žamboch