poter poter komentáře u knih

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Za mně hodně divná kniha...Ze začátku to šlo,ale pak mi připadalo,že autorka vlastně neví jak dál,nemá to domyšlené,tak píše cokoliv ji napadne,bez ladu a skladu.Dočetla jsem jen proto,že jsem doufala,že se z toho přece jen nakonec vyklube něco rozumného,to se bohužel nestalo,jsem velmi zklamaná,ztráta času

09.02.2023 2 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Za mně šíleně překombinovaná,dost jsem se v tom ztrácela,byla jsem ráda,že jsem to dočetla,některé věci jsem vůbec nepochopila

01.12.2022 2 z 5

Cesta pustinou Cesta pustinou Emmy Laybourne

Přečteno jedním dechem-všechny 3 knihy.Ač nejsem zdaleka cílová skupina,tento žánr mně velmi baví,nemohla jsem se odtrhnout.Mého syna(15let)pro kterého jsem knihu koupila -nebavila,ale jeho bohužel nebavila snad ještě žádná

21.11.2022 5 z 5

Nebe v plamenech Nebe v plamenech Emmy Laybourne

Za mně super stejně jako první díl,nejsem zdaleka cílová věková skupina,ale přesto jsem byla jako milovnice všech možných katastrofických příběhů nadšená.
Přečtěno jedním dechem.Už se těším na třetí díl.

16.11.2022 5 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Knihu jsem původně koupila náctiletému synovi,toho nakonec nezaujala(nerad čte),ale jako milovnice všeho katastrofického jsem byla nadšená(i když zdaleka nejsem vhodná věková kategorie),přečteno za jeden den,stejně tak druhý díl a už se těším až mi přijde třetí

16.11.2022 5 z 5

Coura Coura Jana Bernášková

Docela pohodové čtení,nejsem žádný puritán,ale i na mne trochu zbytečně peprné výrazy,ale jinak v pohodě oddechovka

10.08.2022 4 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

Mně se to líbilo moc,pohodové poslouchání(audiokniha)

10.08.2022 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Knížka byla hodně napínavá,nemohla jsem se od ní odtrhnout.O soužití s toxickou matkou něco vím,tak se mně to chvílemi dotýkalo tak,že jsem si musela dát pauzu a bylinky na uklidnění.Rozhodně patří mezi mé top favority.

14.02.2022 5 z 5

Odkladiště náručí Odkladiště náručí Iva Tajovská

Mně se kniha moc líbila,přečtena na jeden zátah,taková pohodovka,i když ve skutečnosti to taková pohoda určitě nebyla

16.10.2021 5 z 5

Nakresli mi vítr Nakresli mi vítr Eva Urbaníková

Knihu jsme přečetla na jeden zátah,nedalo se od ní odrhnout.Marcely je mi moc líto,měla těžký život,ale také velké štěstí v podobě svých dětí a rodičů-to jen tak někdo nemá,přeju jí jen to nejlepší a v životě už jen samé štěstí

09.10.2021 5 z 5

Matky matek Matky matek Iva Tajovská

Kniha mně velmi oslovila,možná proto,že se nenacházím zrovna v příjemném období.V jedné hrdince jsem se našla,ledovou královnu znám jednu velmi osobně,neubránila jsem se slzám,knihu jsme přečetla na jeden zátah,nedalo se od ní odtrhnout

09.10.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Nádherná kniha,silný příběh,nemohla jsme se od ní odtrhnout

Máma pro Veroniku Máma pro Veroniku Táňa Keleová-Vasilková

Moc pěkná knížka,pro mně taková příjemná oddechovka,trochu červená knihovna,ale moc hezky se četlo a na základě této knížky jsem si hned pořídila 4 další od této spisovatelky,už se na ně těším

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

nádherná kniha,silný příběh,paní Mornštajnová je podle mně opravdu jedna z nejlepších současných spisovatelek,její knihy miluji. Listopád jsem zhltla za dva večery,pobrečela jsem si,a dlouho po zavření knihy jsem koukala do blba a přemýšlela nad tím jak se máme dobře a spousta z nás si toho neumí vážit.Hrůza a děs ,kdyby to bývalo dopadlo takhle nějak podobně...děkuji za krásný zážitek.

24.04.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Nádherný příběh,který mě dojal,že jsem na konci nemohla přestat brečet.Za mně opravdová perla.

02.04.2021 5 z 5

Temné matky a jejich dcery Temné matky a jejich dcery Lucie Jandová

Knihu jsem si koupila v rámci terapie,přečetla jsem ji jedním dechem,podobný příběh jako je ten můj jsme tam nenašla,ale i tak mi pomohla,trochu se postavit na vlastní nohy...-paradoxně tím,že v tom nejsem sama,autorkám za ni moc děkuji

04.09.2020 5 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Knížka mně moc nebavila...Nechala jsem se nalákal na ukázku a těšila se na pohodovou knížku české holky o životě v Norsku...ale o tom to skoro nebylo,od druhé poloviny knížky na mně z poslouchání padla deprese-někde v polovině psala jak jí vlastně baví neúspěch,že jí to někam posouvá,od poloviny už to tak ale vůbec nevypadalo...Nelíbil se mi ani hlas,někdy jsem jí ani moc nerozuměla jak polykala koncovky,za mne zklamání,čekala jsem víc a navíc mi to přišlo místy dost chaotické

22.01.2020 1 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Mně se příběh moc líbil-přečtené sice za jeden večer,ale jen proto že jsem se nemohla odtrhnout-četla jsem skoro do rána,super příběh,knížka mně bavila od začátku do poslední stránky

22.01.2020 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Za mně super napínavé čtení,nemohla jsem se odtrhnout,dostala jsem na vánoce 3 knížky od této autorky a byla jsme mile překvapená-nevydržely mi ani týden:-)

22.01.2020 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Knížka mně vcelku zaujala-poslouchala jsem jako audioknihu a byla zvědavá jak to dopadne.Nicméně žádná bomba to nebyla,hlavní hrdinka byla poměrně nesympatická,docela hloupá...do další knihy o autorky se momentálně neženu

20.10.2019 4 z 5