poter poter komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Mně se knížka líbila moc,nemohla jsem se od ní odtrhnout,byla napínavá,pěkně napsaná.Rozhodně nelituju dvou večerů ,kdybych nemusela ráno vstávat,tak bych ji přečetla najednou-nechtělo se mi od ní odcházet a už jsem se těšila na večer až se dozvím něco nového. Moc nechápu jak někomu mohla přijít nezajímavá,málo napínavá apod,ale to je věc vkusu a názoru,za mně super,jedna z nejlepších knížek ,které jsem v poslední době přečetla.

03.10.2017

Sukničkár Sukničkár Karin Krausová

Super pohodová knížka na jeden večer,moc jsem se pobavila

17.09.2017 5 z 5

Himmlerova kuchařka Himmlerova kuchařka Franz-Olivier Giesbert

Za mně moc pěkná knížka,poslouchala jsem ji tedy jako audioknihu,ale je naprosto super vyprávěná,až do konce jsme nevěděla že vlastně napsal muž,a docela mně to překvapilo,nemohla jsem se odtrhnout:-)

06.09.2017

Další suprová knížka,která mně zaujala svým zvlášním smyslem pro humor,syrovostí a lidskostí.Vzácně jsme se shodli i s manželem ,který má naprosto jiný vkus,že je to super příběh

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Moc pěkná kniha,plná lidskosti a normálnosti.Ráda se k ní vrátím a přečtu si ji za čas znovu.Film je taky moc pěkný

06.09.2017 5 z 5

Velké holky a sex Velké holky a sex Helena a Klaudie Kamarádky z Letné

Příjemné pohodové čtení, vzala jsem si na doporučení kamarádky na dovolenou a rozhodně jsem nelitovala, se k ní jednou vrátím.Ráda bych si přečetla nějaké pokračování