popeluška popeluška komentáře u knih

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Kniha se četla úplně sama od začátku až do konce. Určitě si přečtu ještě nějakou od autorky.

09.08.2022 5 z 5

Nejlepší britské krimipovídky Nejlepší britské krimipovídky * antologie

Tak tohle byly pečlivě vybrané povídky. Po každé jsem si musela dát pauzu a nechat je doznít. Asi tři mě vůbec neoslovily.

31.07.2022 4 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Další kniha od autora opět skvělá, odpočinula jsem si u ní a zasmála :-) Krásně ilustrovaná. Těším se na další knihy.

23.06.2022 5 z 5

Lovci Lovci Thomas Thiemeyer

Kniha se četla pěkně a už teď jsem moc a moc zvědavá na druhý díl....ale na ten si nějakou dobu počkám :-)

29.05.2022 4 z 5

Zajímavé čtení, líbí se mi rozhovory. Autor má úžasné knihy a k tomu nádherné fotografie jako bonus :-)

24.04.2022 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Autor prostě umí, opět skvělé čtení. Bavilo mě to od začátku až do konce :-) žádné zklamání se nekonalo ...

22.04.2022 5 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Tak tohle čtení mě moc a moc bavilo a také překvapilo. Výborně vymyšlený od začátku až do konce ....

12.04.2022 5 z 5

Dívka jménem Willow Dívka jménem Willow Sabine Bohlmann

Krásné, milé, oddechové čtení, co víc si přát :-) A nádherné ilustrace k tomu. Prostě pohlazení po duši ....

30.03.2022 5 z 5

Dlouhá cesta domů Dlouhá cesta domů Louise Penny

Desátý díl opět nezklamal. Tato série mě prostě moc a moc baví :-) je to bezva čtení.

27.03.2022 5 z 5

Hrdin(k)a 21.století Hrdin(k)a 21.století Iveta Supová

Knížečka byla tak moc milá a zajímavá. Mohla bych ji číst stále dokola :-) a určitě jsem ji nečetla naposledy. Moc děkuji Supice !

11.03.2022 5 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Krásné, milé, odpočinkové čtení :-) které je někdy taky potřeba. Kniha má i druhý díl tak jsem na něho moc zvědavá.

09.03.2022 5 z 5

Císař ve světě: Terapie cestou do Asie aneb Táta zůstal doma Císař ve světě: Terapie cestou do Asie aneb Táta zůstal doma Lenka Linhartová

Bezva oddechové čtení. Maminka s Kryštofem to skvěle zvládala :-) klobouk dolů...

01.03.2022 5 z 5

Ghostwriter Ghostwriter Alessandra Torre

Tato kniha je naprosto ale naprosto dokonalá.Nemůžu uvěřit jak moc mě bavila.Nedala se skoro vůbec odložit.Velké díky autorce :-)

23.02.2022 5 z 5

Lvářka Lvářka Tereza Janišová

Hodně zajímavě napsaná kniha, která se četla jedním dechem :-) Líbila se mi,ilustrace jsou moc pěkné. Za mě *****

20.02.2022 5 z 5

Síla dávných tajemství Síla dávných tajemství Sejal Badani

To bylo tak nádherné čtení, že teď nemůžu pochopit proč jsem čtení knihy tak dlouho odkládala :-) Knihu jsem si moc a moc užila. Dala bych i sto hvězdiček :-)

14.02.2022 5 z 5

Shakespeare Shakespeare Renáta Fučíková

Krásně zpracovaná kniha, četla se hezky a ty ilustrace jsou naprosto úžasné :-)

08.02.2022 4 z 5

Všechny barvy duhy Všechny barvy duhy * antologie

Tak tuto knihu jsem si maximálně užila. Povídky se četly moc hezky.....některá se mi líbila víc, některá trochu méně. Ale celkový pocit je na *****. A po grafické stránce nádhera :-)

04.02.2022 5 z 5

Zvládneš to... – Okamžité povzbuzení při smutku a obavách Zvládneš to... – Okamžité povzbuzení při smutku a obavách Kate Allan

Krásná kniha, která pohladí po duši a já za ni moc děkuji. Obrázky jsou kouzelné a plné naděje ...Budu se ke knize vracet :-)

02.02.2022 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Ufff, tak to tedy byla jízda. Napínavé od začátku až do konce. Od autora se mi knihy moc líbí :-)

01.02.2022 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Třetí díl byl naprosto úžasný :-) Tato série mě hodně bavila, budu na ni dlouho vzpomínat...

26.01.2022 5 z 5