Zvládneš to... – Okamžité povzbuzení při smutku a obavách

Souhrn nádherných ilustrací s hloubavými citáty a laskavými afirmacemi dodávají čtenáři odvahu k tomu, aby si byl vědom svých myšlenek a aby pečoval sám o sebe, ať vyznává jakýkoliv životní styl. Všechny ilustrace jsou uklidňující, a současně zdravě podporující. Upřímně reflektují vnitřní problémy mnoha lidí, kteří musí čelit hektickému stylu současného světa a jeho nárokům. Duševní zdraví je téma, která se týká každého z nás, ačkoli jen málokdo má odvahu o něm upřímně mluvit. Kate Allan to udělala… Přátelská a usmívající se zvířátka v neobvyklých barvách působí jako pohlazení, díky němuž je mnohá těžká situace lépe zvládnutelná a zbavená počáteční hrozby. Pro denní meditace jako účinná pomoc při depresích, smutku a úzkostech. Poselství knihy je vhodné pro děti i dospělé. Všechny afirmace jsou také v angličtině....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/417783/zvladnes-to-olamzite-povzbuzeni-pri-a1O-417783.jpg 51
Duchovní literatura, Citáty a přísloví
Vydáno:, Grada

You Can Do All Things: Drawings, Affirmations and Mindfulness to Help With Anxiety and Depression (2018)

Kniha Zvládneš to... – Okamžité povzbuzení při smutku a obavách

ladyfromskye

A je to tady. Moje nová Bible. Vy všichni, kteří trpíte depresemi a/nebo úzkostmi, pocity méněcennosti a dalšími nepěknými strašáky, honem utíkejte do knihkupectví pro tohoto malého kamaráda se silnými slovy a roztomilými ilustracemi. A nezapomínejte si ho brát všude s sebou. Vždycky vám rychle a ochotně připomene, že NA TO NEJSTE SAMI.

afirmace

Autor knihy