poník654 poník654 komentáře u knih

Prudký vzlet Prudký vzlet Bianca Iosivoni

Dlouho jsem na tu knížku čekala. Moc se mi líbí téma, avšak už mi to trochu připadalo zdlouhavé. První díl se mi líbil víc, ale i tenhle není zas tak špatný.

03.08.2022 4 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Už jsem hned věděla, jak to celé dopadne. Jinak moc se líbila, nechybí zde ani humor. První kniha se mi však líbila víc, ale i tahle vůbec není špatná.

21.06.2022 5 z 5

Kaldera Kaldera John Flanagan

Kniha nezklamala. Trochu mě překvapila postava Olafa, jelikož jsem neočekávala, že se objeví. Vzhůru na poslední díl!!!

08.06.2022 5 z 5

Umrlčí tváře Umrlčí tváře John Flanagan

Knihu jsem přečetla rychlostí běžícího koně. Na konci jsem trošku brečela, ale jinak zase napínavý a zábavný:)

08.06.2022 5 z 5

Sadie Sadie Courtney Summers

Kniha je velmi zajímavá a napínavá. Začátek mě trochu zmátl, ale pak jsem si nakonec zvykla. Skvělá kniha pro čtenáře začínající číst detektivky:)

22.05.2022 4 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Kniha se moc líbila. S hlavní hrdinkou jsem se dokázala ztotožnit a moc se mi líbila její schopnost (věřím, že to někdy může lézt na nervy, ale přesto to je hustý). Ze začátku byl detektiv Faraday pěkný blbec a čekala jsem, že ten titul blbce mu zůstane. Dlouho jsem si myslela, že zatčený(nebudu uvádět jméno, jelikož nechci spoilerovat) byl doopravdy vrah. U knihy hlavně oceňuji to napětí.

16.05.2022 5 z 5

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Knihu jsem přečetla jako blesk. Moc hezky napsaná, nechybí zde ani humor. Povídky se mi líbili všechny, nemůžu říct, která se mi líbila nejvíce.

03.05.2022 5 z 5

Hora štírů Hora štírů John Flanagan

Samozřejmě moc hezky napsaná a nechybí ani humor. Mám ráda všechny postavy(ale ne ty zlé:)), už se moc těším na šestý díl.

03.05.2022 5 z 5

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

Zase mě trošičku zmátla:) Jinak samozřejmě moc hezky napsaná s trochou humoru. Konečně se můžu vrhnou na pátý díl:)

03.05.2022 4 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Od knihy jsem čekala víc romantiky, bohužel mě zklamala. Jinak se mi postava Emmy zamlouvala.

03.05.2022 3 z 5

Útěk z Falaise Útěk z Falaise John Flanagan

Jakmile jsem knihu dostala do ruky, hned jsem ji začala číst. Krásně napsané a vtipné. Sice to není tak dobré jako knihy, kdy byl učněm Will, ale přesto se mi to moc líbilo.

21.04.2022 5 z 5

Jednoho dne Jednoho dne David Levithan

Kniha mi přišla zdlouhavá. Děj se na mě až moc táhnul . Knihu jsem vrátila nedočtenou. Moc se mi líbil námět knihy. Trochu mě kniha zklamala, jelikož jsme očekávala, že bude lepší než druhý díl.

21.04.2022 2 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Kniha byla lepší než předchozí dvě. Už jsem v tom neměla zmatek. Krásně napsaná kniha s trochou humoru. Jsem moc zvědavá, jak bude pokračovat děj:)

21.04.2022 4 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Kniha mě začala o trochu bavit více než předchozí kniha. Některými povídkami jsem se musela prokousat. Nejvíce se mi líbila povídka s mořskou pannou. Na konci knížky jsem se trochu zamotala. Těším se na další díl.

03.04.2022 4 z 5

Letní noci Letní noci Nofreeusernames (p)

Od knihy jsem čekala něco víc. Hlavní hrdinka Charlee mi moc neseděla, přišla mi, že se svět točí jenom kolem ní. Jinak moc vtipná a zase moc hezky zpracovaná:)

28.03.2022 4 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Další skvělý příběh. Hlavní hrdinka je mi moc sympatická, hlavně proto, že miluje filmy stejně jako já. Zábavná a hezky zpracovaná:)

28.03.2022 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Knihu jsem přečetla jako blesk. Hlavní postava Mei se mi trochu podobá. Líbí se mi na knize ty textovky, hlavně jsou barevné a to u některých knih moc nejsou. Za mě fakt skvělá kniha:)

28.03.2022 5 z 5

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Od této knihy jsem čekala trochu víc, bohužel mě zklamala. Kniha mě nebavila, protože jsme věděla z předchozího dílu, co se stane, takže to pro mě nebylo nic nového. Za mě stačí přečíst buď tuhle nebo předchozí knihu.

28.03.2022 2 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Čekala jsem, že mě kniha nebude moc bavit. Když jsem se začetla, můj názor se změnil. Nejvíce se mi líbilo převtělování do jiných osob a jak osoby vedli svůj život. Konec mě trochu omrzel. Podívala jsem se na film, ale se mi moc nelíbil. A teď hurá na druhý díl:)

20.03.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Knihu mi doporučila kamarádka. Mockrát jsem ji viděla v knihkupectví. Neodolala jsem a knihu jsem si přečetla. Hrozně se mi líbila, je vtipná a dobře se čte. Už se moc těším, až vyjde druhá kniha.

20.03.2022 5 z 5