Planin Planin komentáře u knih

Tanec papírových draků Tanec papírových draků Petr Brožovský

Prvni cast super, pak uz je to trochu vice fantaskni, skoda, je to az moc.

02.05.2022 3 z 5

Torpédoborec Torpédoborec Joshua Dalzelle

Jj, uz je dalsi konec :-):-) tak uz aby byly ty dalsi dily :-):-) at se muzeme zase radovat ze cteni :-):-):-)
Uz jsem si to :-)

10.04.2022 4 z 5

Trojkoruna Trojkoruna Felix Francis

Mam Francisy rad, začátek a prostředek super, jen ten konec je trochu az moc mimo

29.03.2022 3 z 5

Morový testament Morový testament Vlastimil Vondruška

Rekl bych, nejlepsi za posledni dily :-) jen ten konec byl nejaky uspechany

20.03.2022 4 z 5

V Krvavém pásu V Krvavém pásu Jakub Mařík

Zda se mi, ze trochu mene vseho by bylo lepsi :-):-):-)

20.03.2022 4 z 5

Maková válka Maková válka R. F. Kuang (p)

No vsechno asi bylo receno (napsano) v prvnim prispevku, ale ten konec se dle meho az tak nepovedl. Opravdu ten popis je podobny s Nankingem.
To hodnoceni je za ten zacatek. Uvidim druhy dil.

15.02.2022 3 z 5

Řád Řád Daniel Silva

Uf uf, uz jsem na koci :-( dalo to makacku, Zatim tech bodu je docela dost, ale asi jen s ohledem na autora, trochu se nam posunul doleva :-( asi to ta hlavni ctenarska obce pozaduje, k tomu dost a dost vaty :-(:-(:-(

11.02.2022 2 z 5

Válečník Válečník Miroslav Žamboch

Tak jsem zdolal, super a další invence v hledání nových nápadů, za mě plný počet, trochu ten konec uspěchaný :-)

25.01.2022 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Tak trochu jako James Bond ale v trochu jinem havu, i kdyz je super v analyze vseho, obcas mu neco vypadne, to snad aby nebyl jako Chuck Norris , ale jinak prijemne pocteni, ten zaver bych az tak necenil, zase vsechno prezil a rozdrcenou nohu mu spravili na “kolene”

05.12.2021 3 z 5

Kapitán Kapitán Miroslav Žamboch

To je ten spravny Zamboch :-)

24.10.2021 5 z 5

Veterán Veterán Miroslav Žamboch

Cast trochu podobna na Led od Kornejeva, ale jinak se uz tesim na pokracovani

19.09.2021 4 z 5

Ohnivá pole Ohnivá pole Marko Kloos

Kniha se roztaci poradne az v druhe casti :-(:-( prvni polovina je spise pro baby :-):-):-) licenin osobnich problemu, tesim se na dalsi slibovany dil, snad bude mit vice stavy :-) jen mi vadí snaha zavděčit všem s manželem jeho spolubojovníka :-(:-(

04.08.2021 3 z 5

Jiskry války Jiskry války Gareth L. Powell

No takovy standard, ze by to byla az takova pecka ne, obcas mi ripadakdyz autor nedokaze vest jen jednu dejovou linii, tak si prida dalsi a ne vzdy je to kumprospechu

10.11.2020 3 z 5

Lars láme kosti Lars láme kosti Daniel Gris

Dobre se cte, ale vzdy mi chybi nejaky zaver

10.10.2020 3 z 5

Když zraje tráva Když zraje tráva Jaroslav Kuťák

No rekl bych, ze je to opravdu velka ale velka slabota, no docetl jsem to nakonec , ale moc nerozumim nazvu a navic ani obalce :-(

10.08.2020 1 z 5

Obránci civilizace Obránci civilizace Jan Kotouč

Doporucuji i kdyz se mi zdalo, ze v nekterych castech knihy to ztracelo stavu, ale prekonal jsem to :-)

05.06.2020 4 z 5

Všechny tyto světy Všechny tyto světy Dennis E. Taylor

Jen prilis skakani v case :-(:-(:-(

19.04.2020 3 z 5

Půl světa Půl světa Joe Abercrombie

Super, neda se moc od cteni odtrhnout :-):-) uz se nemohu dockat na dalsi dil

31.03.2020 5 z 5

Leichenberg Leichenberg Oskar Fuchs (p)

Začátek super - trochu jako Kotleta, ale pak jako když kočička s pejskem varili dort, ode vseho něco, no a ten německý SS dědeček :-(:-(:-(

13.03.2020 3 z 5

Gestapo Mars Gestapo Mars Victor Gischler