Pípasek Pípasek komentáře u knih

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Super romantika, v této pohnuté době pohlazení na duši

04.04.2022 5 z 5

Stalo se v New Yorku Stalo se v New Yorku Ella Carey

Krásný román, plný romantiky , lze jen doporučit. Nic drastického i když jde o válečné období.

25.03.2022 5 z 5

Hledejte ji Hledejte ji Rick Mofina

Jedním slovem, je to o nervy. Od první stránky jste vtaženi do napínavého pátrání. Když už si myslíte, že jste se někam dopracovali , jedná se o krutý omyl

23.03.2022 5 z 5

Panenka Panenka Yrsa Sigurðardóttir

Těch 500 stránek dá zabrat, kdo vytrvá nebude zklamán. Typická Yrsa.

20.03.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Tak nevinný název a takový masakr. Nedá se odložit

16.03.2022 5 z 5

Tisíce metrů ode dna Tisíce metrů ode dna Jasmin Schreiber

Srdcervoucí román o lásce, naději, smutku i humoru. Vše co přináší život a s čím se musíme vyrovnat

16.03.2022 5 z 5

Žena bližního tvého Žena bližního tvého Tony Parsons

Jak si někdo zbytečně dokáže zkomplikovat spokojený rodinný život? Přesně a výstižně je v této knize, která Vás jistě pobaví

04.03.2022 5 z 5

Slzy a smích Slzy a smích Táňa Keleová-Vasilková

Jak je zvykem u této autorky opět velmi čtivé. Osudy hrdinek Vás nenechají v klidu

01.03.2022 5 z 5

Blíž, než myslíš Blíž, než myslíš Ewa Przydryga

Byla svědkem vraždy. Ale bohužel i rok v psychiatrické léčebně. Nikdo ani policie ji nevěřili, podle nich dělala jen problémy. Znepokojivé dějové zvraty , velmi tragický příběh hlavní postavy. Dávat hvězdičky (resp. nedávat) bez komentáře nemá smysl, to může i ten, kdo knihu nečetl

01.03.2022 5 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Super oddechovka, k zamyšlení i úsměvu

25.02.2022 5 z 5

Rodina pro začátečníky Rodina pro začátečníky Sarah Morgan

Pro muže tedy ne, ale pro romantické duše super. Láska svobodné Flory a čerstvého vdovce Jacka má jeden problém. Jack vychovává sedmiletou Molly a sedmnáctiletou puberťačku Izzy, dosud prakticky nahrazující zemřelou matku. Smutné i humorné, ale hlavně zajímavé čtení

02.02.2022 5 z 5

Hradba mlčení Hradba mlčení Tracy Buchanan

Tak tohle byla jízda, od začátku do konce . Přečteno na jeden zátah, konec velmi překvapivý

25.01.2022 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Kathleen Barber

Tato kniha může být i varováním před zneužitím sociálních sítí a bohužel lze souhlasit s nesouhlasem skeptiků s jejich velkou oblíbeností

25.01.2022 5 z 5

Lest Lest Sandra Brown

Nevím co ještě dodat, super čtení.

24.01.2022 5 z 5

Babičkou proti své vůli Babičkou proti své vůli Eva Dolejšová

Bezvadná knížka v tomto nelehkém období. Potěší humorem, vtipnými hláškami, ale i dobrou radou. I když v pozici hlavní hrdinky by se chtěla ocitnout málokterá žena - babička.

17.01.2022 5 z 5

Matky Matky Genevieve Gannon

Vzhledem k tomu, že předlohou knihy je skutečný příběh, nelze si zoufalství matek vůbec představit . Hodně smutné čtení

15.01.2022 5 z 5

Nečistá hra Nečistá hra Victor Methos

Přečteno na úkor spánku, ten osamocený boj mladé obhájkyně proti zkorumpované společnosti , bez citu, morálky, doslova drásá nervy. Její protistrana se nezastaví ani před skutečností, že se jedná o mladistvého s mentálním postižením. Rozhodující a naprosto zvrácené je jediné, jeho černá kůže

12.01.2022 5 z 5

Čtvrtý přítel Čtvrtý přítel Joy Ellis

Trochu jiný styl psaní, hlavně jenom jedna nezvěstná, ale jinak velmi poutavé čtení. Konec nečekaný.

09.01.2022 5 z 5

První lež První lež A. J. Park (p)

Naprostý souhlas se Zuzulinkou.

08.01.2022 5 z 5

Falešná svědkyně Falešná svědkyně Karin Slaughter

Autorka opět nezklamala, hlavně čtenáře opravdu drsných thrillerů. Krvavé, napínavé místy až odpuzující. Kdo Karin vyhledává, nebude zklamán.

06.01.2022 5 z 5