Hradba mlčení

Děti střeží hrozivé tajemství. Dokáže ho jejich matka odhalit dřív než policie? Melissa Byattová žije na malé vesnici Forest Grove. Životy lidí v místní komunitě jsou vzájemně úzce propojené. Melissin život je zdánlivě dokonalý – má milujícího manžela, tři šikovné děti a dům na krásném místě u lesa. Ale zdání klame. Jednou odpoledne, když přijde Melissa domů, stane se svědkem něčeho nepředstavitelného: najde manžela ležet pobodaného na podlaze. Děti jen stojí kolem a tiše na něj zírají. Ke svému zděšení si Melissa postupně uvědomí, že trestný čin musel spáchat někdo z nich. Ale kdo? A jaký důvod by dítě muselo mít, aby bodlo nožem vlastního otce? Váhá, co má udělat, ale pak se ve zlomku vteřiny rozhodne děti chránit, a to i za cenu, že bude lhát policii. Když však někdo z vesnice začne tvrdit, že ví víc, než by měl, Melissa začne v rámci vlastního pátrání odhalovat další tajemství, o nichž neměla ani tušení. Dokáže zjistit pravdu, zabránit skandálu a udržet rodinu pohromadě? A jsou děti skutečně tak nevinné, jak tvrdí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475881/big_hradba-mlceni-LGs-475881.jpg 4.344
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Vendeta

The Wall of Silence, 2020

Kniha Hradba mlčení

alexis818

No,hodně dobře psycho.Byla to docela síla.Nekteri lidé jsou opravdu schopni snad všeho.

ještěrka38

Ua mě hodně dobré. Doporučuji těm, kteří mají rádi třeba Shari Lapenu.

Ilsa2

Tak to byl hnus! A taková pakáž je bohužel mezi námi. Velice dobře zpracované téma se kterým se málokdy setkáme.

ctenarkaEva

Čtivý příběh plný smutku a rodinných tajemství. Chvílemi se děj vlekl, ale ke konci se rozjel a rozuzlení bylo nečekané.

Awča

Thriller se zajímavou zápletkou, jak by se asi člověk zachoval, kam až by zašel v ochraně svých dětí, je ospravedlnitelné krýt své blízké před policií?
Psáno místy trošku kostrbatě a povrchně, ale poháněla mě zvědavost, jak se případ vyvine. Závěr mě překvapil, jsem s ním v podstatě spokojená.
Ale na plný počet hvězdiček to není.

groula

Prvních snad dveste stran je neuvěřitelná nuda a neustále opakování vnitřních pocitu hlavní hrdinky, nicméně ten závěr a celý rozuzlení je masakr.
Původně jsem chtěl dát tak tři hvězdy, ale nakonec plných pět.
Ten závěr je hustej....

Parwana
17. březnaodpad!

Nedočetla jsem. Když ani na straně 150 se nic moc nedělo a děj se šílené vlekl, odložila jsem knihu a ulevilo se mi. Konec nebyl až tak překvapivý, kniha smaotná by se dala shrnout a zestručnit na 200 stran čtivějšího textu.

Katania

Moc se mi kniha líbila. Četla se sama a konec byl překvapivý. Doporučuji.