pip11 pip11 komentáře u knih

Beauchamp Hall Beauchamp Hall Danielle Steel

Začátek knihy mě poněkud zklamal. S přibývajícími stránkami se ale příběh začal rozvíjet novým směrem. Winnie se konečně začne měnit život od okamžiku, kdy si přinese výhru z tomboly. Je to pro ni bod zlomu, při kterém začne uvažovat nad jiným životem (a za ni jsem opravdu velmi ráda). Začne toužit po vlastním snu a jeho naplnění, i když je to krok nebo možná až skok do neznáma… a tak odletí do Anglie. Příběh v sobě nese naději a odvahu jít za svými sny. Bylo to pěkné, lehce plynoucí, příjemné a pohodové čtení. 4,5*

10.11.2021 5 z 5

Záhada panství Mogdon Záhada panství Mogdon Matthew J. Costello

Pěkná obálka a hezky čtivý příběh. Příjemně mě překvapilo a pobavilo čtení poslední vůle, to bylo v závěru povedené rozuzlení.

08.11.2021 5 z 5

Dar lásky Dar lásky * antologie

Tak to byla krása, všech pět vánočních příběhů. Sice krátké, ale moc pěkně jsem si je užila. Úplně nejvíce se mi líbily zábavný první a kouzelný poslední příběh, ale pěkné jsou i všechny ostatní. Těším se, až se ke knize jednou opět vrátím.

08.11.2021 5 z 5

Šťastie na dosah Šťastie na dosah Karen Kingsbury

Pěkné pokračování, jen mi trochu nesedlo prostředí.

04.11.2021 4 z 5

Píseň lásky Píseň lásky Catherine Anderson

Emotivní příběh trpce a krutě sužované neslyšící Annie. Všichni ji považují za blázna a nikdo se nesnaží ji pochopit a pomoci jí, a to ani její vlastní rodina. Až do chvíle, kdy musí nečekaně odejít z domu… Co ji čeká, a bude to změna k lepšímu…?

27.10.2021 4 z 5

Tajné sestry Tajné sestry Amanda Quick (p)

Rychle ubíhající příběh, s dobrou atmosférou a zajímavým dějem. Příjemně napínavé čtení s neočekávanými zvraty. Rozhodně nejsem zklamaná a knihu jsem si užila.

24.10.2021 5 z 5

Miláčkovo pokušení Miláčkovo pokušení Johanna Lindsey

Hezký a zábavný příběh, plný převleků a dobrodružství. Tato kniha představuje moje seznámení s autorkou.

22.10.2021 4 z 5

Léto Léto Amanda Quick (p)

Závěr této trilogie zahrnuje završení dávného sporu. Díly se plynule prolínají, opět s detektivní zápletkou jako v předešlých. Pěkná pohodová série…

19.10.2021 4 z 5

Úsvit Úsvit Jayne Ann Krentz

Gabe dohání Lilian k šílenství skrz smlouvu s její agenturou. Poté, co Lilian odjede do Eclipse Bay, zjistí že on udělal totéž… Pěkný příběh, líbilo se mi, že chce Lilian jít za svým snem a začít malovat.

19.10.2021 4 z 5

Mrtvá v Temži Mrtvá v Temži Matthew J. Costello

Příjemně pohodový a lehce plynoucí detektivní příběh. Líbily se mi jak postavy, tak prostředí a rozhodně se poohlédnu po dalším díle.

13.10.2021 4 z 5

Země Nory Robertsové Země Nory Robertsové Ava Miles

Kniha ve mě vyvolala rozporuplné reakce a usoudila jsem, že víc než 3,5* nedám. Příběh se sice vyvíjel slibně a měl i poutavé části, ale autorka mi celkově nijak zvlášť nesedla.

13.10.2021 3 z 5

Vykoupení Malcolma Sinclaira Vykoupení Malcolma Sinclaira Stephanie Laurens (p)

Čtivý příběh o napraveném hříšníkovi, který hledá svou cestu k vykoupení. Pět let od nehody stráví na zotavenou těla i duše v převorství, poté se aktivně vydává hledat svůj úkol. Pěkný příběh s napětím.

07.10.2021 4 z 5

Úkryt Úkryt Nora Roberts

Cate se v dětství stane obětí zločinu a tato událost bude utvářet a ovlivňovat její budoucnost, neboť minulost ji stále pronásleduje. Podaří se jí někdy najít své štěstí? Rodinné drama, kde zvraty a napětí střídají pohodové a milé části. Pěkná a povedená kniha, psaná lehkým stylem.

04.10.2021 5 z 5

Svedený anděl Svedený anděl Mary Balogh

Tentokrát to byl příběh Stephena, nejmladšího z rodiny Huxtableových. Pěkný příběh, který se lehce četl a já si to příjemně užila.

01.10.2021 5 z 5

Rodinná msta Rodinná msta Jayne Ann Krentz

První část trilogie, byl to hezký, oddechový a zábavný příběh. Těším se další díly.

28.09.2021 4 z 5

Vražda před svatbou Vražda před svatbou Leslie Meier

Detektivkou bych to nenazvala, je to prostě odlehčený, pohodový příběh z přístavního městečka, ve kterém se mimo jiné odehraje vražda. Bylo to pěkné a oddechové čtení.

26.09.2021 4 z 5

Bláto a mršiny Bláto a mršiny Ann Granger

První díl této čtivé detektivky z anglického venkova mě příjemně upoutal. Děj poklidně plynul a spolu s klasickým vyšetřováním to byl pohodový příběh.

24.09.2021 4 z 5

Polibek v Římě Polibek v Římě Catherine Rider

Vánoční Řím, procházky zimním městem, shlédnutí památek a ochutnávky jídel. Moje první kniha z této série, bylo to milé, jednoduché a poklidné.

22.09.2021 4 z 5

Pravda nebo věrnost Pravda nebo věrnost Jayne Ann Krentz

Pěkné a opět poutavé pokračování, kde více prostoru dostává také Arcádie a další zajímavé postavy. Kniha má více zápletek a příběh je napínavější než předchozí díl. Bylo hezké a příjemné začíst se do této série. Také doufám, že autorka zvažuje napsání třetího dílu.

21.09.2021 5 z 5

Záblesky stínů Záblesky stínů Jayne Ann Krentz

Návrhářka interiérů Zoe začíná spolu s kamarádkou Arcadií nový život v malém pouštním městě. Obě mají velmi špatnou zkušenost z minulosti, kdy musely uprchnout a která se odkrývá s postupujícím příběhem. Je to zajímavý a poutavý příběh, kde neschází trochu napětí.

21.09.2021 4 z 5