pikilo pikilo komentáře u knih

Aerie / Zúčtování Aerie / Zúčtování Thomas Sniegoski

Aerie ušla, Zúčtování bylo jen samý kecy a kecy

31.03.2013 3 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Smutný příběh :( ale takhle dobře jsem se už dlouho nepobavila :D

22.03.2013 5 z 5

Kniha Pastýřova Kniha Pastýřova Joann Davis

Fylosoficka kniha o tom že je lepší býti hodný a nechat si srát na halvu než s tím něco dělat...

13.03.2013 2 z 5

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

Já si myslela, že když si to všichni kupujete že to bude něco... Měli jste mě varovat.. Něco tak trapného a dětinského jsem v životě nečetla. Bože těm lidem je 18 (nebo tak nějak), chystají se na vejšku a chovají se jako malé děti. Nápad s lovkyní snů je super. Ale jako příběh je to nechutný. Skvěle se tím zabavíte při dlouhých chvílích na záchodech. A pokud vám dojde toaleťák, můžete si pár stránek vytrhnout, vůbec to tomu neublíží.

06.03.2013

Zápisník smrti 6 Zápisník smrti 6 Cugumi Óba (p)

Tak ale už by mohl být konec ne? :D Manga je to krásná, supr příběh, ten konec je supe ale štvě mě že není konec.

28.02.2013 4 z 5

Nekromant Johannes Cabal Nekromant Johannes Cabal Jonathan L. Howard

Jako film to možná bude super, ale moje pozornost vnímala až za větší půlkou knihy

12.02.2013

Trnový princ Trnový princ Mark Lawrence

Co byste čekali od knihy s touto obálkou? Čekali by jste dospívajicího chlapce, ze kterého se stane rytíř a vybojuje se svou milovanou? HAHA :D vedle jak ta jedle :P Z této najivní představy Vás vyvede hned druhá strana ve které se jeden z bratří Jorga zmíní o vykuchaných zasraných sedláckých čůráků. Nejspíš si řeknete "no co, pár sprostých slov mi nemůže ublížit" omyl!! Tedy já se rozhodně z nějakých píč a kurev neposeru ;) Ale musím upozornit děti školou povinné a rodiče, hlavně ty, kteří se tuto knihu chystají koupit svým ratolestem, nedělejte to! Je to sprostý jak pán Bůh káže :D Já z toho byla na mou duši tak neskutečně unešená, že jsem si Jorga brala s sebou na záchod. Nemohla jsem ty svá modro-zeleno-hnědá kukadla odtrhnout od textu. Sprostota mě baví :P Doufám že mi nikdo nepošle výhružný e-mail za sprostá slova :-S

03.02.2013 4 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Zatím jsem na 60 stránce a musím uznat že se Anči trošku bojim...

25.01.2013 4 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Nevím proč, ale Aron mi strašně připomíná Buffy přemožitelku upírů. Možná to bude Leviatanem, pač nějaká chapadlovitá potvora byla i v Buffy. Ze začátku mě to nebavilo, připadalo mi to dětinské, ale konec se rozjel. A Gabriel se mi líbil předtím, než z něj Aron udělal jinýho.

13.01.2013 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Na tuhle knihu se tak moc netěším až si ji musím koupit a přidat jí tak do sbírky mých prasárno/hovadino/trapáren.

12.01.2013

Angelika, markýza andělů. 1. díl Angelika, markýza andělů. 1. díl Anne Golon (p)

Nevím proč v anotaci píší, že Angelika měla šťastné dětství. Protože několikanásobný pokus o znásilnění, žití v chudobě, neustálý výsměch výše postavených lidí a býti svědkem vražd a znásilnění mi moc happy nepříjde.

22.12.2012 3 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

To mi chcete říct, že jsem přečetla celou sagu o tom jak je Nora největší fňukna a chudinka a nedočkám se žádného sexu?!!! No zas tak hrozny to není, ale tohle mě pěkně sejří. Někdy jsem měla chuť vyvraždit celé knižní ženské pokolení.

15.12.2012 4 z 5

Kill Me, Kiss Me 5 Kill Me, Kiss Me 5 Lee Young Yuu

Díl od dílu je tahle manga úchylnější a úchylnější. Nutit kluka aby se převlíkal do holčičích šatů, pak ho fotit a ty fotky prodávat ve škole a pak ho ještě šmírovat jak se převlíká mi zrovna moc neúchylné nepříjde :D

07.12.2012 2 z 5

Kill Me, Kiss Me 2 Kill Me, Kiss Me 2 Lee Young Yuu

Co na to říct? Prostě děs a běs. Příběh je pro mě tak infantilní až se mi z toho oprudil zadek když jsem to četla. I když materiál na kterém je to natištěně, můžete v klidu použít jako toaletní papír ;)

05.12.2012 odpad!

Milostné hrátky ve staré Anglii Milostné hrátky ve staré Anglii Nigel Cawthorne

A všiml si někdo z vás, že na přebalu knihy je napsán autor Gawthorne ale uvnitř knihy je Cawthorne? :D je to trochu matoucí, protože když jsem ho hledala, zjistila jsem že existují 2 Nigelová s těmito rozdílnými příjmeními. :D :D

02.12.2012 3 z 5

Kniha lží Kniha lží Brad Meltzer

Smíchat Supermana a okultní společnost Thule dokáže jen pěknej cvok nebo genius. Je to nehorázně čtivé, ale možná to bude tím že kniha má dosti krátké kapitoly.

02.12.2012 4 z 5

Zápisník smrti 5 Zápisník smrti 5 Tsugumi Ohba

Koukám že ani v pátém dílu se nedozvíme jak to celé skončí. Tak šup šup ať už je šestý díl.

28.11.2012 3 z 5

Angelologie Angelologie Danielle Trussoni

Moje nejoblíbenější kniha. Vím že si pár lidí stěžuje na to že, je to těžké čtení ale ježišku aspoň se něčemu novému naučíte a vůbec vám to neuškodí. Prostě zbožňuji anděli až už se chovají jako buzíci nebo jako velký sv*ně.

27.11.2012 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Sado-masochyctický román pro ženy v domácnosti? No nevím co mají ženy v domácnosti za úchylky ale pochybuji že aspoň málá mini pidi třetinka touží po něčem takovém. Milovníci sado-maso si v této knize na nic moc nepřijdou. Áno mocinky moc dobře se to čte, ale nebude to spíš tím, že nezdárnou většinu zabírají "oplzlé´´ maily mezi Anastasií a Christianem?

27.11.2012 2 z 5

Maximum Ride 1 Maximum Ride 1 James Patterson

Proč proboha Češi mají úchylku v počešťování cizích jmen? Chudák Pšunda, poprvé jsou to přečetla jako Pšoukal :D Manga je to dobrá ale znám lepší.

27.11.2012