Pichoval Pichoval komentáře u knih

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Oblibena autorka nezklamala, kniha se cetla sama

26.01.2018 5 z 5

Stíny úsvitu Stíny úsvitu Linda S. Howington

Zatim jsem necetla vice knih, ale mam takove tuseni, ze budou vsechny ve stejnem stylu. Dokonaly muz, 2 ženy nebo naopak, zapletka, rozchod, drama s erotickym nadechem... Jako oddychove cteni na odreagovani to bylo fajn, takze si prectu i dalsi knihy. A uvidim, zda bude me tuseni spravne.

10.10.2017 4 z 5

Doba jedová Doba jedová Anna Strunecká

Zajimave nazory a fakta. Alr chce to brat s rozumem

13.09.2017 5 z 5

Spasiteľ Spasiteľ Jo Nesbø

Zajimavy pribeh, tentokrat nejsou vrazdy a zlociny tak,, brutalni a specificke,, coz mi nevadilo. Zajimave vyreseni pripadu, Harrymu to pali:-)

13.09.2017 4 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Musím souhlasit s ostatními. Některé pasáže mne moc nebavily. Nicméně stejně bylo samotné vyšetřování a vzájemná spolupráce oddělení Q poutavé.

21.06.2017 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

další z jeho báječných knih, která je poutavá

06.06.2017 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Kdysi davno jsem videla film,ale kniha je mnohem lepsi. Dojemny pribeh,donuti vas se zamyslet,co byste udelali. Konec mne prekvapil a velmi dojal.

07.05.2017 5 z 5

Miniencyklopedie přírodní léčby Miniencyklopedie přírodní léčby Igor Bukovský

Cetla jsem novejsi vydani. Rady ohledne nemoci jsou pekne ucelene,kniha ma hlavu a patu. Vetsinu doporuceni a rad jsem jiz slysela,nicmene tady to je pekne na jednom miste.

05.05.2017 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Skvělá a poutavá kniha, hned jsem si půjčila další. jen doufám, že nebudou všechny knihy na stejném principu a budou se lišit

24.03.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

smutný příběh, u kterého jsem slzela. Ač je smyšlený, myslím si že může být i reálný

24.03.2017 5 z 5

Jelikož nejsem zrovna nadšenec dějin, tudíž mi ten slet historických událostí moc neříkal. Místy jsem děj moc nevnímala, bylo to pro mne zmatené. Příběh je velice nereálný. Knihu jsem přečetla jako oddychovku

24.03.2017 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Jako v predchozich dilech na jedne strane se resi touha,sex a v pozadi se resi pribeh Greye. Videla jsem i film a knihy jsou lepsi. Ke konci mne to kniha nebavila,prislo mi to podobne jako predchozi dily.

Terapeutka Terapeutka Camilla Grebe

Příběh byl velice poutavý. Nevíte kdo se nakonec objeví jako vrah. Jen mi vadilo jak byla presentovana terapeutka Siri- alkoholicka a nevyrovnana.

Milénium 1–3 (box) Milénium 1–3 (box) Stieg Larsson

Skvělá trilogie. Četla jsem jedním dechem a bylo těžké přestat. Skvěle napsané i do těch nejmenších detailů

Pes a boží mlýny Pes a boží mlýny Barbara Ježková

Nenáročná detektivka, pro relax.

04.04.2024 4 z 5

Tady a teď Tady a teď Adele Parks

Kniha má spád, děj se rozvíjí. Je to příjemné čtení, ale zvolila bych jiný závěr, více romantický..

22.07.2023 4 z 5

Hledání ráje: Můj život s gepardy Hledání ráje: Můj život s gepardy Matto Barfuss

Kniha je napsana ze života. Muz, který se zamiloval do zivota gepardu a pro jejich záchranu dela maximum, je to jeho zivot a sen. Nektere pasaze z knih jsou zdlouhave, nicméně autor psal knihu predevsim na zaklade svych vzpominek a pocitu, doporucuji.

01.12.2019 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Oddechovka. Pribeh obcas blbost, ale i usmevne pasaze.

11.02.2019 3 z 5

Born to Run - Zrozeni k běhu Born to Run - Zrozeni k běhu Christopher McDougall

Kniha se mi cetla velmi pekne. Styl knihy mi nevadil. Některé pasaze mne pobavily, některé donutily se zamýšlet. Neni to jen o behani, ale i o stylu zivota a mysleni. Za mne motivující čtení.

11.02.2019 5 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

Romantický příběh, ktery je idealni pro nedelni odpoledne

02.02.2018 4 z 5