petuzla5591 petuzla5591 komentáře u knih

Tlustá tak akorát Tlustá tak akorát Michala Jendruchová

Celkem inspirující a milý příběh o cestě dvou rozdílných žen, jejichž životy se protnou smutnou událostí. Moc mě bavily vedlejší postavy a deníkové zápisy babičky a k tomu přiložené recepty byly super. Určitě podle nich něco upeču. Celkově za mě moc fajn oddechovka.

25.09.2022 4 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Kniha je rozdělena do několik časových rovin, které se střídají a my tak můžeme sledovat vyšetřování napříč časem. (1997 - 2011) Příběh, otevírá nejedno lehké téma, autor se k nim však moc nerozepisoval a myslím, že v tomto typu literatury je to dobře. Thrillery by si měly udržet svižné tempo. Miren mi jako postava neuvěřitelně sedla. Postupem času odhalujeme její hrozivé zážitky, činy, kterých se dopustila, i když její pohnutky dokážu pochopit a snažíme se společně s ní najít ztracené dítě, které postupem času roste. Myslím, že autor skutečně umí psát a doufám, že budeme mít šanci přečíst si další z jeho knih v českém jazyce.

Sečteno a podtrženo je to skvělý příběh. Svižný, čtivý, napínavý, emotivní a já Vám titul doporučuji.
4,5⭐

25.02.2022 5 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Krásný příběh plný zrady, bolesti a hlavně lásky. Kouzelné čtení o baletce a sběrateli přání se zde prolíná s příběhem vojáka a otrokyně pracující na plantáži. Určitě se ke knize ještě vrátím.

29.06.2021 5 z 5

Heartstream Heartstream Tom Pollock

Ze začátku jsem moc nevěděla, co čekat. Ale to, co jsem dostala mě posadilo na zadek. Když začnou věci zapadat do sebe, bylo to šílené a není to nic, co by se nemohlo stát. Skvělý Young adult thriller, který jsem nedokázala odložit.

13.06.2021 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Od knihy jsem dostala přesně to, co slibuje "feel-good romance ze střední". Moc milá romantická oddechovka v originálním provedení s krásnou obálkou.

26.10.2020 5 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Tohle bylo dokonalé!

14.09.2020 5 z 5

Mezi světy Mezi světy Andy Weir

Zajímavý nápad a pěkná kresba. Komiks mě moc bavil.

11.09.2020 5 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Úžasný příběh silné dívky. Isabelle si mě získala. Příběh je skvělý. Prostě a jednoduše vřele doporučuji.

18.10.2019 5 z 5

První První Kiera Cass

Líbil se mi konec, ale už mě vůbec nebavilo to jejich teď ho mám ráda, teď ne. Teď ji moc chci, teď ne. Nevím, podle mě to autorka mohla zkrouhnout na dva díly.

09.10.2019 3 z 5

Jeden temný trón Jeden temný trón Kendare Blake

Druhý díl je mnohem lepší než první. Překvapilo mě, jak skončil a moc se těším na další díl.

28.09.2019 5 z 5

Zrcadlo, zrcadlo Zrcadlo, zrcadlo Rowan Coleman

No páni. Knihu jsem si koupila především proto, že ji napsala Cara. Postavy a příběh mě tak chytily za srdce. Musela jsem číst a číst. Opravdu skvělý román o tom, co prožívá parta středoškoláků. Není to však jen romantika typu: Ach...má mě rád, nemá mě rád. Samozřejmě romantika a láska tam jsou, ale v příběhu je mnohem více.

15.09.2019 5 z 5

Psí atlas Psí atlas Anna Vosolsobě

Milá a vtipná knížečka. Zasmála jsem se.

21.08.2019 5 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Na knihu jsem se hodně těšila a právem. Naprosto úžasné zakončení boží trilogie.

05.05.2019 5 z 5

Nevím kudy kam Nevím kudy kam Gayle Forman

Tohle bylo tak upřímné a krásné. Tři mladí lidé zkoušení osudem se setkají a to změní navždy jejich životy.

25.04.2019 5 z 5

Gregor a město pod městem Gregor a město pod městem Suzanne Collins

Tak tato kniha mě opravdu chytla. Od autorky jsem četla Hunger games, které mě bavilo a když jsem uviděla tuto knihu, řekla jsem si, proč ji nezkusit. Jsem ráda, že jsem po ní sáhla. Příběh je velice zajímavý, Podzemí, kde se většina příběhů odehrává mne zaujalo stejně tak, jeho obyvatelé. Určitě si nenechám ujít další díly a jen doporučuji.

31.03.2019 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Tato kniha mne naprosto dostala. Příběh Alex mě chytil za srdce.

25.03.2019 5 z 5

Zakletá Ella Zakletá Ella Gail Carson Levine

Kniha je o mnoho více lepší, než film. Nadchla mne.

27.01.2019 5 z 5

Alchymistova šifra Alchymistova šifra Kevin Sands

Pecka! Nemohla jsem se od děje odtrhnout. Chrisropher je skvělá postava.

13.10.2018 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Od knihy jsem se téměř neodtrhla. Velmi napínavá kniha, která měla spád. Moc mě bavila.

21.07.2018 5 z 5

Syn lidstva Syn lidstva Adrian J. Walker

Skvělá kniha se zajímavou myšlenkou. Moc se mi líbila. Bavilo mě sledovat rozvíjející se emoce chladné Imy. Kniha se mi líbila možná dokonce o malinko více než Běžecký klub.

21.08.2023 5 z 5